18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Swędzi to podrapię

dogip • 2013-12-21, 13:52
Z własnych obserwacji

Mieszkam w bloku, który nie posiada balkonów (tak, inżynierowie w latach 60-tych nie wpadli na pomysł ich umieszczenia w pierwszym bloku jaki powstał w moim mieście). Jestem nałogowcem, palę fajki (chyba częściej piję tak do fajek). Bardzo często palę na III piętrze w oknie mego mieszkania i obserwuję otaczający mnie świat. Nie, nie jestem z tych od monitoringu osiedlowego. Zaobserwowałem pewną rzecz. Pod blokiem przechodzi bardzo dużo osób (złączenie arterii komunikacyjnych). Wśród tych pieszych jest mnóstwo kobiet - jedne z kuchni sp***oliły, inne z łańcucha się zerwały. Ale to co mnie zajebiście zaskoczyło przy moich obserwacjach przy zażywaniu substancji smolistych chyba każdego sadola zadowoli. Otóż około 10 do 15% kobiet drapie się publicznie po swoich waginach, ewentualnie czesze grzywkę (przez spodnie, spódnicę lub mini) myśląc, że nikt ich nie widzi. A 5% kobiet potrafi nawet powąchać swe palce po tym zabiegu. Mało tego. Zawsze na ich twarzach pojawia się uśmiech i zadowolenie. U mnie z resztą też.

StulejkaiBezrobocie

2013-12-21, 19:02
Przeczytałem "Szwedzi to podrapię" i już myślałem, że będzie coś o muzułmańskiej zarazie w tym kraju :szczerbaty:

caine1

2013-12-21, 19:43
Z moich bezużytecznych obserwacji wynika że 90% facetów nie myje rąk po toalecie. Niby wystarczy nie podawać ręki przy powitaniu... ale jak tu qrwa wyjść z toalety nie dotykając klamki?


fantastico

2013-12-21, 19:53
Nexures napisał/a:

@fantastico rodzicom zes zaj***l majtki ^^?



twojej starej

Frank Hoorigan

2013-12-21, 20:09
Ja też drapie okoliczne kobiety po waginach.

Ne...........es

2013-12-21, 20:20
fantastico napisał/a:



twojej starej



wyczuwam wysoki numer IQ, i zajebista sprawnosc do ripost ^^

fantastico

2013-12-22, 16:57
Nexures napisał/a:



wyczuwam wysoki numer IQ, i zajebista sprawnosc do ripost ^^



jaka zaczepka taka odpowiedź ;] nie trzeba używać elokwencji w opozycji dla trywialności ;P

Ne...........es

2013-12-22, 17:41
fantastico napisał/a:



jaka zaczepka taka odpowiedź ;] nie trzeba używać elokwencji w opozycji dla trywialności ;P



no bo paanie paaanie ! zdjecie ledwo co do tematu ! ^^

JanJankowski

2021-10-14, 22:19
Picza jak ku*as wymaga doglądania i badania ręką nawet w czasie chodzenia