18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Suv zmienia pas ruchu

T3RMINATOR • 2018-08-10, 18:48
Kierowca suv-a nie ogarnął martwego pola w lusterku, powodując staranowanie pojazdu z lewego pasa oraz zajechania drogi motocykliście. Na zakończenie tracąc kontrolę nad pojazdem, kierowca suv-a zmienia widzenie na odwrócone w perspektywie pionowej majestatycznie dach*jąc.
( nie chcesz to nie czytaj opisu)




Copyright © 2018 T3RMINATOR . All rights Reserved :lol:

mit2

2018-08-12, 00:17
marcinsud napisał/a:

Kierownik moto z tematu zachowywał ch*jową odległość od pojazdów przed nim przy tej prędkości. Robiłby sobie więcej miejsca to by się zatrzymał bez uszczerbku na zdrowiu. Może się nauczy.


A nie mógłby po prostu jechać z normalną prędkością, tak jak wszyscy dookoła?

Jakby jechał wolniej, to by miał szansę ominąć tego suva.

PieronJasnySzlag

2018-08-12, 22:03
wujekslepy napisał/a:

wielki szacun dla goscia, ktory podbiegl do motocyklisty. W Polszy, mało kto by podszedł a jeśli poszkodowany wymaga reanimacji lub innej pomocy to lotka..


W Polsce prócz kierowców BMW i posiadaczy pitbullów, motocykliści są następną grupą którą trzeba wyśmiewać, piętnować i utylizować
:) Taki mamy klimat.

UBcjaPOLSKA

2018-08-13, 01:48
pie**olicie, ja miałem szlif, małe spotkanie z krawężnikiem, salto, dwa auta się zatrzymały i ludzie wysiedli. Nic mi nie było, ale reakcja kierowców dobra.

miedzianek

2018-08-15, 05:45
devil95 napisał/a:



O czym Ty gadasz? W Polsce za nie udzielenie pomocy jest kara. Jeżeli jesteś świadkiem i nie ma pomocy osobom poszkodowanym w wypadku od nikogo to masz obowiązek pomóc osobie będącej sprawcą czy ofiarą wypadku. Przy olaniu sprawy jesteś pociągany do odpowiedzialności. Gdy świadków jest więcej niż jeden i nikt nie udzieli pomocy, każdy jest pociągany do odpowiedzialności. Nawet jak zaszkodzisz osobie przy udzielaniu pomocy, nie jesteś oskarżony o uszczerbek na zdrowiu.



To powiedz to tym ratownikom, co faceta topielca ratowali nad morzem. Dzisiaj było w uwadze bodajże, żonka jego darła ryja na ratowników, aż policję wezwali, bo przeszkadzała ratować. A teraz oskarża ratowników.