18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Suszenie zwierząt

Kosy • 2020-02-04, 22:03
Dla użytkowników sadistica mógł taki post na fb oznaczać tylko jedno.





Rozumiem ich. Zima jest taka ani inna niektóre rasy mają dużo podszerstka.

mrfreak16

2020-02-06, 01:50
Andre1945 napisał/a:

Widać, że twój nick zgrywa się z twoim zj***niem.
A pchlarzy do wora.



Toż widać założone nowe konto w święta, ferie są to szaleje Seba. A nafukał się jakiegoś gówna i wypisuje pod filmami sam bełkot potłuczonego niedoj***nego dziecka spod trzepaka po, ha tfu, Harnasiu

PanPstrokaty

2020-02-06, 07:19
jest ktoś aleksandrowa, ciechocinka albo okolicy?

doktores

2020-02-06, 12:18
poligon6 napisał/a:

Jeszcze nich tym pchlarzom plec w dupke włożą. Nie dość ze koce to jeszcze musza być czyste bo lordowska pchlarska mość się nie wyspi!
Koce się gazuje, by nie było pcheł a nie pierze i suszy. Pralkę i suszarkę momentalnie rozjebiesz piorac w niej koce.
A wogóle to tzry miesiące wypoczynku i zastrzyk z fenolu, jak nie znajdzie sie opiekun.



Właśnie.! Koce i inne ch*jstwa! W dupach się poprzewracało. Święta racja! Jak poligniot6 może proboszczowi obciągać klęcząc na brudnym lastriko w zakrystii to i te j***ne pchlarze mogą spać na ziemi. Bez przesady, k***a, bez przesady.

Devil_GT

2020-02-06, 12:55
ale poejeby w tym schronisku!! psu jest cieplej jak ma słome w budzie a nie jakieś szmaty! wiem po przerabiałem to ze moim owczarkiem

Tratarara

2020-02-06, 22:08
doktores napisał/a:

Właśnie.! Koce i inne ch*jstwa! W dupach się poprzewracało. Święta racja! Jak poligniot6 może proboszczowi obciągać klęcząc na brudnym lastriko w zakrystii to i te j***ne pchlarze mogą spać na ziemi. Bez przesady, k***a, bez przesady.



Kolejny pedał ujawnił się na sadisticu. Jak to się mówi, głodnemu chleb na mysli.