18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Susza

freaky • 2020-05-03, 12:54
Klęska żywiołowa w obiektywie francuskiej telewizji.


psysutra

2020-05-04, 09:59
Tak bardzo wam się upodobała hybrydowa dyktatura? :)

t0ffik1

2020-05-04, 13:55
freaky napisał/a:

Klęska żywiołowa w obiektywie francuskiej telewizji.



OP to chyba lekko ograniczony, skoro nie wie gdzie to jest, i ze tam nie mowia (w tym programie) o klesce zywiolowej, tylko o swiadomych bledach ludzkich ktore doprowadzily do tego

freaky

2020-05-04, 14:01
Ronin69 napisał/a:

A ja myslałem, że Tygodnik NIE wczoraj na fb wrzucił fotomontaż



Autentyk



suchysongoful

2020-05-04, 15:35
TranzystorWyklęty napisał/a:

Uwierzę tylko jak pokażą w TVP, Republika lub Niezależna!



Skoro bardziej wierzysz gazecie byłego rzecznika rządu Jaruzelskiego to twoja sprawa
Pewnie Owsiakowi też dajesz wiarę że rozlicza się co do grosza z tych swoich zbiorów

:-D

k***a twego nicku nie przeczytałem
Po nim zaprzestaje jakiejkolwiek dyskusji
Nie pozdrawiam

Be6he6mo6th

2020-05-04, 15:49
suchysongoful napisał/a:

Skoro bardziej wierzysz gazecie byłego rzecznika rządu Jaruzelskiego to twoja sprawa
Pewnie Owsiakowi też dajesz wiarę że rozlicza się co do grosza z tych swoich zbiorów

k***a twego nicku nie przeczytałem
Po nim zaprzestaje jakiejkolwiek dyskusji
Nie pozdrawiam



Największ beka to jest to, że teraz jest wielki kwik na TVP. A gdy PO rządziło i pokazywal sondaże prezydenckie i dla bula dawali 65% a dla dudy 11%. A sami wiecie kto wygrał, manipulacja była zawsze. Teraz po prostu jest w miare pluralizm, bo oglądasz TVP i nadają na opozycje, a oglądasz TVN i nadaja na władzę. Można wyciągnąć własne wnioski oglądająć to i to. Czegoś takiego nie było za czasów platformy i tvp i tvn i polsat mówili tym samym językiem, a Ci okradali państwo na milardy złotych, podwyższali wiek emerytalny, na legalu ograbili ofe, robili co chcieli. Nawet mieli kuźwa czelność wejść do redakcji zaj***ć materiały z taśm prawdy, które w końcu powaliły ten złodziejski rząd. Ludzie strasznie krótką pamięć mają

emdi

2020-05-04, 17:29
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Nasi tam byli, całą wodę wypili...



Pierońskiego kaca mieli :D

Tr...........ty

2020-05-04, 17:44
suchysongoful napisał/a:

Pewnie Owsiakowi też dajesz wiarę że rozlicza się co do grosza z tych swoich zbiorów



Przykład pierwszy lepszy:
http://dobrastronainternetu.pl/wp-content/uploads/2018/11/Bilans2017.pdf



suchysongoful napisał/a:

k***a twego nicku nie przeczytałem
Po nim zaprzestaje jakiejkolwiek dyskusji
Nie pozdrawiam



ty w ogóle mało w życiu przeczytałeś. Powyżej dałem dobitny przykład, że nie ma sensu dyskusja z takim debilem jak ty.

urteusz

2020-05-05, 15:25
~HAL9000/2 napisał/a:

Polacy to k***a z tą swoja polityka to i do Uzbekistanu sie wpie**olą..



W jednej z ważniejszych świątyń w Tokyo spotkałem się z tabliczką z napisem aby "PO wygrała kolejne wybory" - chodziło o wybory w 2019roku. Więc coś w tym jest.

Tr...........ty

2020-05-05, 21:24
KimJoDzong napisał/a:

Popieram. Po ostatnich głosowaniach i próbie narzucenia nowych podatków PiS poprał jedynie Biedroń. PiS to smierdzaca lewica.
Tylko Konfederacja.



Poglądy idealnie dopasowane do nicku i zdjęcia w profilu. Chyba konto autentyczne :mrgreen: