18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Surströmming - szybki teścik.

ma...........s1 • 2017-03-04, 22:38
Nie taki Surströmming straszny jak go w internecie przedstawiają. Bez scenariusza, bez montażu - siadłem, otworzyłem i zjadłem. Potwornie słony aczkolwiek ciekawy, reszta puszki się moczy.
Mało sadystyczne, ale pierwszy post :)
Nie było bo własne.


igorektgk

2017-03-05, 16:47
BrianGriffin napisał/a:



Co sie wpie**alasz w cudze życie.


W sumie to macie racje.Nie wpie**alam się,niech wygląda jak bezdomny rudy z blok ekipy,nie moja sprawa :)

ti...........ax

2017-03-05, 17:08
Mors_Nigra napisał/a:

@up, normalni ludzie po tym nie rzygają. Przyaktorzeni cwe*e dla wyświetleń już tak. Pamiętasz filmik koksów jedzących tą rybę? Wszyscy katorzą jak to śmierdzi na kilometr, jakie to paskudne. Gdzieś pod koniec podchodzi córka jednego z nich i mówi, że nic nie czuć. NIC k***A. Jaraj się fejkami dalej.



weź no to sobie kup i sprawdź.

Mors_Nigra

2017-03-05, 17:34
@up, nie będę kupował ryby w puszce za 100zł, jeszcze nie zdurniałem.

Proteus

2017-03-05, 19:58
Polecam na kanapce z majonezem i cebulą. Smakuje zajebiście :D

Kuterp12

2017-03-06, 07:59
Za "wziąść" nie szanuję.

dth

2017-03-06, 20:31
Hehe, ale z Was żałosne p*zdy są ludzie. Koleś wrzuca materiał własny a wszyscy mu jadą jakby kompleksy mieli. A to że wada wymowy, a to że ubranie nie takie, a to że włosy długie albo że broda. Jesteście zj***ni. A materiał spoko, właśnie zastanawiało mnie czy ten "przysmak" to rzeczywiście taki obleśny, czy wszyscy w internetach przesadzają i widzę że miałem rację.

lewoskrzydlowy

2017-03-07, 01:28
Kupiłem, próbowaliśmy to zjeść - nie da się.

j***ło to tak, że smród zamyka oczy. Mimo mrozu, paw poleciał w moment.
Jak ktoś to przy mnie zje to jest przekozakiem. Mówcie sobie co chcecie, ale moim zdaniem tego się nie da wpie**olić.