18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Surströmming - szybki teścik.

ma...........s1 • 2017-03-04, 22:38
Nie taki Surströmming straszny jak go w internecie przedstawiają. Bez scenariusza, bez montażu - siadłem, otworzyłem i zjadłem. Potwornie słony aczkolwiek ciekawy, reszta puszki się moczy.
Mało sadystyczne, ale pierwszy post :)
Nie było bo własne.


radek225

2017-03-05, 12:06
marcys1 napisał/a:


Nie taki Surströmming straszny jak go w internecie przedstawiają. Bez scenariusza, bez montażu - siadłem, otworzyłem i zjadłem.



Nie dziwię Ci się. Wyglądasz jak menel, a menel ze śmietnika zje nawet tygodniową, nadgryzioną kanapkę.

Autystyczny

2017-03-05, 12:15
No to tradycyjnie. Za materiał własny-PIWO!

niemamskarpet.

2017-03-05, 12:18
Cześć, tak tylko informacyjnie :

"Pod koniec XIX wieku, wynalazcy zaczęli opatentowywać pierwsze otwieracze do puszek.
Początki nie były obiecujące – otwieracze były mocno niebezpieczne. Pierwszy otwieracz którym dawało się otworzyć (nie bez ryzyka) puszki, powstał w 1855 roku w Wielkiej Brytanii. Stworzył go Robert Yeates."

Pozdrawiam

spinaczel

2017-03-05, 12:18
k***a co to za język?

ma...........s1

2017-03-05, 12:18
radek225 napisał/a:



Nie dziwię Ci się. Wyglądasz jak menel, a menel ze śmietnika zje nawet tygodniową, nadgryzioną kanapkę.



Tygodniowa, nadgryziona kanapka nie kopie padliną :D

ti...........ax

2017-03-05, 12:20
ch*j tam rozumiem zjeść wch*j ostrą papryczkę, piankę montażową czy k***a kaktusa z kolcami, ale k***a wpie**alać od tak coś po czym normalni ludzie na sam zapach rzygają to k***a albo nie masz receptorów smakowych i straciłeś węch albo k***a po prostu wpie**alasz takie gówna na co dzień w weszło ci w nawyk. No k***a zagadka. Aczkolwiek smacznego i czekam na kolejne.

Maxi96

2017-03-05, 12:25
Marcys1 łap piwo bo też jestem z Lublina :zielonakula:

Mors_Nigra

2017-03-05, 12:32
@up, normalni ludzie po tym nie rzygają. Przyaktorzeni cwe*e dla wyświetleń już tak. Pamiętasz filmik koksów jedzących tą rybę? Wszyscy katorzą jak to śmierdzi na kilometr, jakie to paskudne. Gdzieś pod koniec podchodzi córka jednego z nich i mówi, że nic nie czuć. NIC k***A. Jaraj się fejkami dalej.

Sonal

2017-03-05, 12:33
Jak można tak założyć nogę na nogę? Ty masz w ogóle jaja? Ja pie**olę - od samego patrzenia zabolały mnie jądra.

Kislowy_wampir

2017-03-05, 13:14
najlepsza to ta babka w tle prawie jak czubówna :D

waloos

2017-03-05, 13:15
Ale Ci rodzice zrobili krzywdę, że Cię nie gonili do logopedy. Ja bym miał do nich, żal. A co do śledzi, to każdy osobnik może mieć różne odczuwanie, pewnie wiele znaczy samo podejście, no a inna sprawa że te rzyganie ludzi to ustawki dla wyświetleń.

BTW na końcu filmu fajnie wychodzi jak myśli społeczeństwo które nie ma pojęcia o marketingu i daje się walić w tyłek.

Jak za 100zł to powinno być... (tu ucięte ale pewnie chodziło o super dobre)

A to nie tak działa. Abstrah*jąc, od tego że skandynawia jest kurewsko droga, to dziś ceny ustala się nie ze względu na jakość produktu, tylko ze względu na to do kogo ten produkt ma trafić.
Tu bardzo dobrym przykładem są piwa. Koszt wytworzenia takiej Tatry czy Harnasia jest praktycznie taki sam jak Lecha. Tyle tylko, że Harnaś jest "targetowany" dla żuli albo pracowników po robocie i kosztuje poniżej 2zł. Lech jest natomiast w zielonej butelce (kojarzącej się z piwami lepszymi) i ma trafić do młodzieży na imprezach itp. Kosztuje w okolicach 3zł. Ktoś powie, że aaa co tam złotówka czy 70groszy. No ale to jest prawie 50% różnicy w cenie, która przekłada się tylko i wyłącznie na marketing.

Z większością gówna na rynku jest tak samo, szkoda że bardzo niewielu ludzi to rozumie i daje się łupać na prawo i lewo.

wodzwioski

2017-03-05, 14:51
Prawdziwy facet, nawet się nie skrzywił! Masz browara chłopie, zimny ciemny z górnej fermentacji w ciepły letni dzień! :D

vonciapaci

2017-03-05, 15:11
szybki teścik k***a, 6 minut pie**olenia o jakimś gównie

BrianGriffin

2017-03-05, 15:14
igorektgk napisał/a:

Do fryzjera byś się wybrał.



Co sie wpie**alasz w cudze życie.