topic

Superpedalarz

aaaaaaaaaaaaaa • 2018-09-29, 09:26
Wiele widziałem w wykonaniu pedalarzy... ale ten przebija wszystko....

Essent

2018-09-29, 15:34
Co za typ?! Pedałować nie da,a młody człowiek do pracy się śpieszy :krejzi:

~Jaczuro

2018-09-29, 17:50
Za jazde na rowerze po pijaku magicznie (i prawidłowo) traktują jak jazdę autem po pijanemu poprzez stważanie zagrożenia w ruchu lądowym itp itd. Najpierw zabierają prawko (o ile takie posiada) i wlepiają zakaz jazdy na rowerze w ogóle, plus zawiasy. Recydywa=zamknięcię.
Gość, mając czas oczywiście, powinien jechać za nim dzwoniąc na bagiety. Już ch*j, sam bym zaryzykował te 50 zeta za gadanie przez komórkę, aczkolwiek z policją to chyba uzasadniony stan wyższej konieczności?
W każdym razie były jeszcze groźby karalne, mniemam, iż typ ma już trochę za kołnierzem. Po interwencji mógłby mieć sporo czasu na przemyślenie swojego zj***nego zachowania.

czerczil

2018-09-29, 19:06
zwierzak jak ty mnie teraz zaymponowales !!!!

aaaaaaaaaaaaaa

2018-09-29, 19:32
I teraz wyobraźmy sobie... jest mobilizacja, ten inteligentny rowerzysta się zgłasza, udaje, że jest wielkim patriotą i to w dodatku zupełnie normalnym na umyśle... Dostaje Beryla lub MSBS...

Osobiście uważam, że prawo do posiadania broni na terenie swej posesji powinien mieć każdy. Patrząc na ten przypadek zaczynam mieć wątpliwości ;)

bodzio667

2018-09-29, 21:18
Nie ma karmy, nie ma piwa.

Argeusz

2018-09-30, 00:49
Jaczuro napisał/a:

Za jazde na rowerze po pijaku magicznie (i prawidłowo) traktują jak jazdę autem po pijanemu poprzez stważanie zagrożenia w ruchu lądowym itp itd. Najpierw zabierają prawko (o ile takie posiada) i wlepiają zakaz jazdy na rowerze w ogóle, plus zawiasy. Recydywa=zamknięcię.
Gość, mając czas oczywiście, powinien jechać za nim dzwoniąc na bagiety. Już ch*j, sam bym zaryzykował te 50 zeta za gadanie przez komórkę, aczkolwiek z policją to chyba uzasadniony stan wyższej konieczności?
W każdym razie były jeszcze groźby karalne, mniemam, iż typ ma już trochę za kołnierzem. Po interwencji mógłby mieć sporo czasu na przemyślenie swojego zj***nego zachowania.

Co? za jazdę po pijaku na rowerze jest mandat 500zł tylko.

kondzio63221

2018-09-30, 03:51
Mało co mnie wkurza, ale ten typ na rowerze tak mi podniósł ciśnienie, że zaraz wyjdę z butów i stanę obok. No k***a, jak można się tak bezmyślnei na drodze zachowywać? Co on ma w głowie? Gówno, czy pustkę? Tfu, to już nawet gówno jest bardziej pożyteczne.

ROpoK

2018-09-30, 13:20
Jako rowerzysta muszę bronić kolegi: Pałą tego zwierza na rowerze! I patrzeć czy równo dostaje.

ellsworth

2018-09-30, 13:45
Widać i słychać że napruty jak Messerschmitt.
A kamerzysta nie lepszy. Wziął się za wyprzedzanie na skrzyżowaniu, na przejściu dla pieszych i na podwójnej ciągłej. Niezły kombos! Dopiero nadjeżdżąjąca z przeciwka policja wzbudziła w nim reflekcję, że tak się do ch*ja nie wyprzedza!!!

waloos

2018-10-01, 00:20
Nie zrównujcie takiego ścierwa do zwykłych pedalarzy.
Gość wyglądał na jakiegoś trefnego: albo narkotyki albo psychotropy, na alkohol raczej nie wyglądało.

pan_golab

2018-10-01, 09:23
też zwróciliście uwagę, że koleś na rowerze przemieszcza się w takim samym tempie co samochód :shock:

Cloverface

2018-10-01, 15:19
Naćpany i to bardzo. Szkoda, że na tym czerwonym nic go nie zdjęło.

Mockba

2018-10-03, 18:47
i pomyśleć, że jakies 300 metrów po lewej znajduje sie szpital psychiatryczny :lol: