18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Super Kulig 5000

Nikt_nie • 2021-02-17, 10:20
Jedziesz Malina!!



Rick83

2021-02-17, 18:57
........................

TaFeuSz napisał/a:

Dalej się pogrążasz pajacu bo zarówno 100 jak A6 c4 miały ocynkowane budy i ruda nie miała prawa zjeść blachy jeśli nie było tam żadnych stłuczek, otarć itd.



Ale ty jestes jednak głupi. Zwykła zimowa sól potrafi taki ocynk załatwic. Stal ocynkowana ma tylko powłokę z cynku wystarczy dobry kamień i już idzie. Znasz się kuzwa chyba jedynie na passatach.

WolvX

2021-02-17, 19:19
OpenStreetMaps napisał/a:

Nigdy się nie uważałem się za protestanta . Ani za jehowego .
Wręcz uważam ze nadmiar religijności prowadzi do skrajności .
Ale mitologia religijna naprawdę się przydaje i często tak tak jest
że nawet ci co w nic nie wierzą to kultywują zabobon o złej karmie.
Odrobina religijności pewnych ludzi powstrzymuje od czynienia niegodziwości.
Sam wychowany w normalnej rodzinie katolickiej odkryłem że logicznie jedno przeczy drugiemu
Dogmat o wszechmocnym i wszechsłyszącym Bogu i jednocześnie cale zastępy świętych .
Wśród których każdy jest czegoś patronem. To tak jakby panteon bogów greckich lub rzymskich z
Zeusem (Jowiszem) na czele wielobóstwo.
No i jeszcze to słynne pierwsze przykazanie wymazane przez kapłanów faryzeuszy ale bez wymazywania pouczającej przypowieści o złotym cielcu.
Szczęść borze! WolvX



Dokładnie tak. W tym linku ode mnie są dodatkowe wyjaśnienia, ze wskazaniem cytatów z Biblii, dlaczego np. nie powinno się modlić do Maryi i do świętych. Takie tam wytykanie palcem KK. Maryja królową Polski... dobre sobie. Mogliby jeszcze wyjaśnić, która z nich.

Voyton napisał/a:

Obrazajac matke Boga skazujesz sie na potepienie, j***ny ignorancie i heretyku.



Matkę syna Bożego, a nie Boga, jak już. To ta słynna miłość do bliźniego w KK? I nie Tobie to osądzać. Czyż nie tak zapisano w Biblii?

Halman napisał/a:

masz coś do patronki polski?



Dobre sobie. A może jest patronką San Escobar? Skąd wiesz, że Polski? I dlaczego nie postępujesz zgodnie ze słowami Jezusa który głosił, że tylko do niego lub Boga można się modlić?

Usztafik

2021-02-17, 20:43
Rick83 napisał/a:

........................
Ale ty jestes jednak głupi. Zwykła zimowa sól potrafi taki ocynk załatwic. Stal ocynkowana ma tylko powłokę z cynku wystarczy dobry kamień i już idzie. Znasz się kuzwa chyba jedynie na passatach.



Umiesz czytać ze zrozumieniem czy k***a z podstawówki nie wyszedłeś jeszcze? Napisałem Ci, że sama blacha z siebie zgnić nie może bo jest ocynk, który oczywiście może zjeść ruda jak wyjdą odpryski, ale jeżeli ktoś dba o auto to nie ma prawa. k***a ta końcówka 83 to twój iloraz inteligencji? To wiele wyjaśnia w sumie.

Tr...........ty

2021-02-17, 21:45
CzerstWybut napisał/a:

Polski zestaw, passat z przyjklejoną maryjką na liczniku. Jak by je w polsce produkowali to by taka konfiguracja w standardzie wychodzila.



I jeszcze symbol Polski Walczącej z tyłu

OnCo

2021-02-17, 22:38
vivusanima napisał/a:

Co kurna? Motoznafca.
Nie passat tylko "setka" - 100 (Audi) i jak już to św Krzysztof i modlitwa kierowcy (wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej to element drugorzędny)
... Tak, jestem specjalistą ds motoryzacji i dewocjonalji!
Dziękuję, pozdrawiam.



Pewnie zasłania kontrolkę "chęci engine", ot co.

mieszalniapasz

2021-02-17, 23:24
CzerstWybut napisał/a:

Polski zestaw, passat z przyjklejoną maryjką na liczniku. Jak by je w polsce produkowali to by taka konfiguracja w standardzie wychodzila.



To nie Maryjka ino Santa Krzynio

Mortifervs

2021-02-18, 02:24
Łączne IQ wszystkich osób, biorących udział w danej ch*jni, nie przekracza 40.

lotdin

2021-02-18, 16:32
CzerstWybut napisał/a:

Polski zestaw, passat z przyjklejoną maryjką na liczniku. Jak by je w polsce produkowali to by taka konfiguracja w standardzie wychodzila.


To audi A6 pacanie

żmij

2021-02-18, 16:44
vivusanima napisał/a:

dewocjonalji



vivusanima napisał/a:

dewocjonali




Strzelaj dalej. W końcu trafisz.

BoykaPure3vil

2021-02-19, 15:03
Halman napisał/a:

masz coś do patronki polski?



To Audi nie Passat

:-P

CzerstWybut

2021-02-21, 14:49
Same janusze sie osrały tu że to nie passat a stare zdezelowane kaudi. Nie rozróżniam po desce tego bydlowozu. Ale dobrze że znaffcy janusze są wśrod nas :)

eeeeeee_makarena

2021-02-22, 02:10
św. Krzyszczoch Hołowczyc jest - można zapie**alać.

vivusanima

2021-02-22, 14:45
TaFeuSz napisał/a:

Dalej się pogrążasz pajacu bo zarówno 100 jak A6 c4 miały ocynkowane budy i ruda nie miała prawa zjeść blachy jeśli nie było tam żadnych stłuczek, otarć itd.



Nie zesraj się!