18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Super Kulig 5000

Nikt_nie • 2021-02-17, 10:20
Jedziesz Malina!!



OpenStreetMaps

2021-02-17, 14:40
Voyton napisał/a:

Obrazajac matke Boga skazujesz sie na potepienie, j***ny ignorancie i heretyku.



Wyśmiewając się z bałwochwalstwa okazuję wierność Bogu wszechmogącemu i wszechwiedzącemu i zazdrosnemu
Niepotrzebującemu lokai pośredników
Jaka jest logika kogoś kto się modli do jakiejś wymyślonej bogini
Udaje że Bóg go w tym momencie nie słyszy ?
To tak jak siedzieć przy jednym stole z szefem i sekretarką i przy szefie mówić do sekretarki aby mu powtórzyła te same słowa.
Udawanie że Bóg bez pomocników by sobie nie poradził to umniejszanie jego boskości to wiara w Boga niedoskonałego ?
Jeśli Bóg jest jak rodzic to musi nad tym ubolewać
Dlaczego człowiecze tak mało we mnie pokładasz zaufania
że ze swymi problemami zwracasz się do jakiś powymyślanych bóstewek
zamiast bezpośrednio do mnie ?

Pierwsze przykazanie
"Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie. Nie będziesz czynił żadnej rzeźby, ani obrazu tego co jest na niebie wysoko, ani tego co jest w wodach, pod ziemią."





https://www.sadistic.pl/szatanski-zbieg-okolicznosci-vt534101.htm

Szczęść borze! Voyton

Halman

2021-02-17, 14:45
OpenStreetMaps, Już zostałaś wyświetlona; jesteś kociarą... :-P

andrzejrobert75

2021-02-17, 14:48
Co bardziej chroni,święci na desce roździelczej,czy rózaniec na wstecznym lusterku?

Fx12

2021-02-17, 14:49
Czy tylko ja widziałem ten filmik już z 10 lat temu ?
Toż to jeszcze "nokią 3310" nagrywali

LuzaQ

2021-02-17, 14:53
vivusanima napisał/a:

Co kurna? Motoznafca.
Nie passat tylko "setka" - 100 (Audi) i jak już to św Krzysztof i modlitwa kierowcy (wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej to element drugorzędny)
... Tak, jestem specjalistą ds motoryzacji i dewocjonalji!
Dziękuję, pozdrawiam.


nie setka tylko juz a6.
znafco

Allahgbar

2021-02-17, 15:41
CzerstWybut napisał/a:

Polski zestaw, passat z przyjklejoną maryjką na liczniku. Jak by je w polsce produkowali to by taka konfiguracja w standardzie wychodzila.



to nie passat mordo. To Audi. Napie**alasz fake newsy na sadolu i jeszcze ci za to piwa dają. Wstydź się łachmyto.

WolvX

2021-02-17, 15:54
OpenStreetMaps napisał/a:

Wyśmiewając się z bałwochwalstwa okazuję wierność Bogu wszechmogącemu i wszechwiedzącemu i zazdrosnemu
Niepotrzebującemu lokai pośredników
Jaka jest logika kogoś kto się modli do jakiejś wymyślonej bogini
Udaje że Bóg go w tym momencie nie słyszy ?
To tak jak siedzieć przy jednym stole z szefem i sekretarką i przy szefie mówić do sekretarki aby mu powtórzyła te same słowa.
Udawanie że Bóg bez pomocników by sobie nie poradził to umniejszanie jego boskości to wiara w Boga niedoskonałego ?
Jeśli Bóg jest jak rodzic to musi nad tym ubolewać
Dlaczego człowiecze tak mało we mnie pokładasz zaufania
że ze swymi problemami zwracasz się do jakiś powymyślanych bóstewek
zamiast bezpośrednio do mnie ?
Pierwsze przykazanie



Można jeszcze dodać https://proteologia.com/2009/02/27/dlaczego-protestanci-nie-modla-sie-do-maryi-i-do-swietych

tigerqaz

2021-02-17, 17:08
Toż to nie żaden Passat.
Jakieś Audi starsze...

shiters

2021-02-17, 17:13
to jest audi a6 c4

Rick83

2021-02-17, 17:13
CzerstWybut napisał/a:

Polski zestaw, passat z przyjklejoną maryjką na liczniku. Jak by je w polsce produkowali to by taka konfiguracja w standardzie wychodzila.



passat to Twój stary miał na imię. Drugi stary już nie wiem. To jest Audi znaFFFFco z Sosnowca.

vivusanima

2021-02-17, 17:18
żmij napisał/a:

Być może, bo ds. języka polskiego raczej nie.
Może lepiej Ci pójdzie w oryginalnym języku Twoich bóstw, po hebrajsku.



Przepraszam, masz rację # dewocjonali #
Poniosło mnie. Chciałem tylko zwrócić uwagę na pomyłkę autora cytowanego posta - że to nie jest passat.
Salam alejkum.

Ameagaru

2021-02-17, 17:24
CzerstWybut napisał/a:

Polski zestaw, passat z przyjklejoną maryjką na liczniku. Jak by je w polsce produkowali to by taka konfiguracja w standardzie wychodzila.






jak już to Audi a6c4....

vivusanima

2021-02-17, 17:31
LuzaQ napisał/a:

nie setka tylko juz a6.
znafco





Przepraszam, masz rację poniosło mnie.
Bo miałem kiedyś 100 C4 a znajomy miał A6 C4 i tak się z tym nosił, że niby lepsze, bo ma chrom listwy itp... Na szczęście ruda mu dawno zjadła toto A tfuu 6 a moja 100 śmiga (rok temu ostatnio ją jeszcze widziałem). Ukraińcy ją kupili w celach turystycznych przepraw granicznych.

Chciałem tylko zwrócić uwagę na pomyłkę autora cytowanego posta - że to nie jest passat.

OpenStreetMaps

2021-02-17, 17:49
WolvX napisał/a:

Można jeszcze dodać



Nigdy się nie uważałem się za protestanta . Ani za jehowego .
Wręcz uważam ze nadmiar religijności prowadzi do skrajności .
Ale mitologia religijna naprawdę się przydaje i często tak tak jest
że nawet ci co w nic nie wierzą to kultywują zabobon o złej karmie.
Odrobina religijności pewnych ludzi powstrzymuje od czynienia niegodziwości.
Sam wychowany w normalnej rodzinie katolickiej odkryłem że logicznie jedno przeczy drugiemu
Dogmat o wszechmocnym i wszechsłyszącym Bogu i jednocześnie cale zastępy świętych .
Wśród których każdy jest czegoś patronem. To tak jakby panteon bogów greckich lub rzymskich z
Zeusem (Jowiszem) na czele wielobóstwo.
No i jeszcze to słynne pierwsze przykazanie wymazane przez kapłanów faryzeuszy ale bez wymazywania pouczającej przypowieści o złotym cielcu.

Szczęść borze! WolvX

Usztafik

2021-02-17, 18:50
vivusanima napisał/a:

Przepraszam, masz rację poniosło mnie.
Bo miałem kiedyś 100 C4 a znajomy miał A6 C4 i tak się z tym nosił, że niby lepsze, bo ma chrom listwy itp... Na szczęście ruda mu dawno zjadła toto A tfuu 6 a moja 100 śmiga (rok temu ostatnio ją jeszcze widziałem). Ukraińcy ją kupili w celach turystycznych przepraw granicznych.
Chciałem tylko zwrócić uwagę na pomyłkę autora cytowanego posta - że to nie jest passat.



Dalej się pogrążasz pajacu bo zarówno 100 jak A6 c4 miały ocynkowane budy i ruda nie miała prawa zjeść blachy jeśli nie było tam żadnych stłuczek, otarć itd.