18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Subaru Impreza potrafi

Ra...........og • 2009-12-21, 23:10
holować TIRa

domage

2009-12-21, 23:21
niewiele trzeba bylo zeby tą ciężarówke wyciągnąć, ledwo szarpnął... byle gówniane auto by dało rade.

AleToNieDoMnieTak

2009-12-21, 23:59
ale mnie wk***ia kiedy ktos na ciearowke mowi "TIR"

Wa...........so

2009-12-22, 00:05
Goner napisał/a:

ale mnie wk***ia kiedy ktos na ciearowke mowi "TIR"


Zajebiście bo to nie ciężarówka tylko zestaw (ciągnik siodłowy + naczepa). I co łyso ci łoszaku?

peacepraiser

2009-12-22, 00:19
WaszMiso napisał/a:

Zajebiście bo to nie ciężarówka tylko zestaw (ciągnik siodłowy + naczepa). I co łyso ci łoszaku?



Właściwie to wcale nie musi być zestaw ;-) Widuję też mniejsze ciężarówki z plakietką TIR, która oznacza zaplombowany ładunek.

nikos

2009-12-22, 01:36
Goner napisał/a:

ale mnie wk***ia kiedy ktos na ciearowke mowi "TIR"


a mnie ktoś kto nie wie co to znaczy TIR

oficjalny skrót TIR, od fr. "Transports Internationaux Routiers"
http://pl.wikipedia.org/wiki/TIR

domage napisał/a:

niewiele trzeba bylo zeby tą ciężarówke wyciągnąć, ledwo szarpnął... byle gówniane auto by dało rade.



ciekawe jak twoje tico napie**ala takiego tir-a nawet pustego.

nie jestem jakimś zwolennikiem czy posiadaczem subaru ale co auto potrafi to trzeba mu przyznać.

Wa...........so

2009-12-22, 01:38
peacepraiser napisał/a:



Właściwie to wcale nie musi być zestaw ;-) Widuję też mniejsze ciężarówki z plakietką TIR, która oznacza zaplombowany ładunek.


Tak masz rację, ale gościu się czepił, że typ nazwał to co w filmiku tirem. A sam powiedział, że to ciężarówka.

Tom'Ash

2009-12-22, 01:41
a ja mam wyj***ne co znaczy tir.. dla mnie moze to być oznaczenie bojowego wozu piechoty lub jakiegos nowego wirusa grypy, a i tak bede nazywał tym mianem duże pojazdy poruszające sie po drogach - takie jak ten an filmiku. O!.... metal...

A subaru ładnie dało rade:) zawsze podobało mi się to auto.

mcmt

2009-12-22, 01:59
domage napisał/a:

niewiele trzeba bylo zeby tą ciężarówke wyciągnąć, ledwo szarpnął... byle gówniane auto by dało rade.


Dokladnie tak. To koreanskie gowno nie rozni sie specjalnie niczym od innych skosnookich produkcji z napedem 4x4. Zasadnicza cecha rozniaca go od lepszych aut europejskich (czytaj niemieckich) to gwarantowane hemoroidy na dupie jego uzytkownika po przejechaniu 1500km w jeden dzien. 8-)

:hitler:

Bin Laden

2009-12-22, 08:11
Niee
tfu... pie**olony subaru

thun

2009-12-22, 09:41
mcmt napisał/a:

To koreanskie gowno



Ty chyba jesteś KOREAŃSKI... To jest JAPOŃSKIE jesli coś, ale jeżeli nie odrożniasz no to wybacz ... Mitsubishi i Subaru jakoś najliczniej się widzi właścicielu Matiza na rajdach WRC... Ogarnij, trochę poczytaj i potem pie**ol tak bez sensu. Pozdro
mcmt napisał/a:

Zasadnicza cecha rozniaca go od lepszych aut europejskich (czytaj niemieckich) to gwarantowane hemoroidy na dupie jego uzytkownika po przejechaniu 1500km w jeden dzien. 8-)



Jestes człowieku tak głupi czy tak nie reformowalny ? to jak byś porównał auto sportowe do limuzyny to równie dobrze, ch*jowe przyśpieszenie z silnika 5.0L a Tu masz 2.0 i do tego to 4x4 gwarantuje trzymanie w zakrętach ale co Ty wiesz, CZINKŁOCZENTO w holenderskim gazie którego jesteś posiadaczem na pewno jest lepsze :) Sportowe dywaniki i dużo LEDów bo to teraz modne :-)

luki24

2009-12-22, 11:57
a ja mam KIA od 2 lat i bardzo sobie chwale, jeszcze mnie nie zawiódł. Kumple mają golfy i co chwile coś wymieniają a ja leje do baku i jezdze, poza tym auto jest dobrze wyposażone a ich golfy nawet lusterek elekrycznych nie mają 8-)

grauper

2009-12-22, 17:23
~luki24 - zakładam ze kupiłes nówke :) a założe sie ze twoi kumple kupują jakies żęchy z niemiec 15 letnie ;]