18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Subaru Impreza potrafi

Ra...........og • 2009-12-21, 23:10
holować TIRa

sy...........us

2009-12-22, 19:55
zajebiscie mocna sprawa

pa...........ix

2009-12-22, 21:08
WaszMiso napisał/a:


Tak masz rację, ale gościu się czepił, że typ nazwał to co w filmiku tirem. A sam powiedział, że to ciężarówka.



to teraz ci, k***a, gościu wytłumaczę, że Goner napisał to w odpowiedzi na:

domage napisał/a:

niewiele trzeba bylo zeby tą ciężarówke wyciągnąć, ledwo szarpnął... byle gówniane auto by dało rade.



WIĘC JEŻELI Wpie**alASZ SIĘ DO ROZMOWY - CZYTAJ WSZYSTKIE KOMENTARZE ZE ZROZUMIENIEM (a szczególnie jak nie jest ich zbyt dużo)

[ Komentarz dodany przez: Baalp: 2009-12-22, 21:10 ]
uspokój się

ellyson

2009-12-23, 03:58
A Pudzian to potrafił nawet bez auta :D :D

mcmt

2009-12-23, 20:17
thun napisał/a:



Ty chyba jesteś KOREAŃSKI... To jest JAPOŃSKIE jesli coś, ale jeżeli nie odrożniasz no to wybacz ... Mitsubishi i Subaru jakoś najliczniej się widzi właścicielu Matiza na rajdach WRC... Ogarnij, trochę poczytaj i potem pie**ol tak bez sensu. Pozdro


"Koreanskie gowno" to dowcip z wywiadu z Holowczycem, reszta mojego postu byla rowniez pisana pol zartem pol serio. Wiem dokladnie czym sie rozni STX od na przyklad M3, bo miewam z nimi przyjemnosc. Na torze nowe M3 wypada znacznie lepiej od nowego STX'a pomimo tego wspanialego 4x4. Kilka twoich pierwszych zdan i wiem, ze wogole nie kumasz bazy, takze nie wdaje sie w dyskusje.
thun napisał/a:

Jestes człowieku tak głupi czy tak nie reformowalny ?


Daruj sobie takie zaczepki w stosunku do mnie - nie twoja liga chlopcze.

luki24

2009-12-24, 12:30
grauper napisał/a:

~luki24 - zakładam ze kupiłes nówke :) a założe sie ze twoi kumple kupują jakies żęchy z niemiec 15 letnie ;]

właśnie że nie, moje autko jest z 94 roku i ma już ponad 160 tys. przebiegu i jest z niemiec...