18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Studniowka informatykow

Paceros • 2016-10-23, 19:17
Taka oto perelka z mojej studniowki 2 lata temu :)
SCI Szczecin '14

novy__

2016-10-23, 21:12
Grupka informatyków się spotkała:
- Panowie ciągle gadamy o komputerach może byśmy pogadali o czymś innym?
- ale o czym?
- no nie wiem, może o dupach
i zapadła cisza...
po chwili odzywa się jeden z nich i mówi: - moja karta graficzna jest do dupy

sh...........ns

2016-10-23, 21:12
ta k***a po technikum informatycznym zarabia sie kokosy , ile ja już takich łamag spotkałem co mają ledwie średnie ale wielcy profesorowie co nic nie potrafi , wymieni tusz w ksero i cofnąc system w kompie najlepiej e opowiadaja to jak by to byla jakaś tajemna wiedza , co do zarobków nie bede wspominał bo zawsze jest ta sama spiewka "ja po technikum" (dla mnie śmiech bo to dzisiaj żadna szkoła ) a musze taką robote robić , kończy sie w każdej robocie płatnej ponad 2 tyś zwolnieniem i praca w maku

ho...........zo

2016-10-23, 21:17
Takie imprezy powinny być zakazane. Dobrze, że ja na swoją studniówkę nie poszedłem i nie robiłem z siebie pajaca jak te wsiury z filmiku.

Gegi

2016-10-23, 21:18
ale jeden tam dobrze obraca dupeczke.

eloguma

2016-10-23, 21:23
Biba spoko, każdy miał wczutą fazę ale proszę, nie wypie**alajcie tych koszuli ze spodni bo to wygląda wieśniacko na maxa

Insaner

2016-10-23, 21:43
bloodwar napisał/a:

Możecie się z nich śmiać ale większość z nich za 4-5 lat będzie zarabiało 3-4 średnie krajowe i to oni będą się śmiać z Was zza szyb swoich wypasionych Audi, BMW i Mercedesów



Łohoho. Tak, już. 3-4 to będą zarabiać, ale tysięcy BRUTTO (i to w większym mieście). Zakładając, że wszyscy będą chcieli robić coś w branży i nie rozmyślą się po drodze to połowa z nich nie znajdzie zatrudnienia w swojej specjalności, 3/8 będzie pracować w jakiejś mordowni za średnią krajową, a ta 1/8 załapie się na jakąś pracę na konkretnym projekcie, kontrakt na rok, może dwa za faktycznie spore pieniądze, potem trzeba szukać kolejnego. Nie wiem skąd biorą się te mity o zapotrzebowaniu na programistów i ich kosmicznych zarobkach. Jeśli dobrze płacą to komuś naprawdę super ogarniętemu znającego jakiś rzadki, ale akurat potrzebny klientowi język. Niestety tabuny ludzi po informatyce w dzisiejszych czasach potrafią tylko coś tam rozgrzebać w Javie, czy C++, a potem wchodzą na rynek pracy i chcą 10 tysięcy na rękę co rozbawia rekruterów do łez. Nie wspominając o tym, że w wyniku tego boomu i reklamowania kierunków informatycznych stworzono armię pseudo-programistów, którzy zalali rynek pracy.

Poza tym warto się zastanowić, czy siedzenie przy kompie po 10h i patrzenie się w kod - dzień w dzień, miesiąc w miesiąc, rok w rok za przeciętną kasę lub nawet odrobinę wyższą niż średnia krajowa jest do wytrzymania na dłuższą metę. Praca albo dla ludzi z jakimś zaburzeniem psychicznym, dla których monotonia i ograniczony kontakt z ludźmi to idealne środowisko pracy, albo dla prawdziwych pasjonatów. :-)

hajsu

2016-10-23, 21:53
Fajnie się ruszasz

pi...........ja

2016-10-23, 22:04
Dobry program tańca sobie napisał :-)

RadzioC

2016-10-23, 22:06
Pamietam, na studniówce ustawili nasz stolik zaraz koło stolika nauczycieli żeby było spokojnie.... nauczyciele opuścili imprezę o 22 by na to nie patrzeć.

Nejm

2016-10-23, 22:08
patryktos napisał/a:

Wystawił to jakiś frajer, który zamiast bawić się z resztą to lata z fanem i nagrywa wszystko. Brawo Ty.... Paprykarzu.



A pomyslales o tym, ze na studniowkach sa zawsze fotografowie i to nagranie moze pochodzic wlasnie od ktoregos z nich, cebulo?

Paceros

2016-10-23, 22:37
Nie wiem poco sie tak spinacie. Mialem luzne technikum i kazdy dobrze sie bawil. Ten film widziala cala szkola. Na studniowce bylo ponad 130 osob i kazdy dostal plyte. A tutaj od razu gownoburza i bluzganie. Chora mentalnosc

Zygmunt100

2016-10-23, 23:49
Informatyki potrafią się bawić

patryktos

2016-10-24, 00:03
@Nejm
A pomyslales o tym, ze na studniowkach sa zawsze fotografowie i to nagranie moze pochodzic wlasnie od ktoregos z nich, cebulo?


Widzę, że znalazł się obrońca autora. Z Tobą też nikt nie chciał pić na studniówce! Tak, pomyślałem, a nawet przeczytałem że autor przyznaje, że to jego.

szarku123

2016-10-24, 00:06
Tu chodzi raczej o to że takie nagrania powinno zostawić się dla siebie a nie udostępniać w internecie. Jestem z tego samego technikum z tym że rocznik 92 i nikt nigdzie nie wrzucił nagrania mimo że popelina była jeszcze większa , po prostu widać tu mentalność młodego pokolenia pełnego idiotów , którzy chcą zabłysnąć w sieci.