18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Studio tatuażu

krzyks • 2017-05-19, 14:36
Są tacy, których to podnieca.. :ciasteczkowy2:



...i nawet dobrze się przy tym bawią :amused:

RmX

2017-05-20, 12:47
Abraxus napisał/a:

Tatuaż to są ozdoby dla marginesu społecznego. Dla podludzi. To jest niemy histeryczny krzyk błagania o okazanie zainteresowania. Ludzie, którzy są intelektualnym dnem. Uważają, że tatuaż będzie imponował innym i dzięki niemu zdobędą szacunek. Nie potrafią go zdobyć w żaden inny sposób. :-)


Nie mam żadnego tatuażu na sobie, ale twoje myślenie jest po ch*ju.
Idąc twoim tokiem myślenia jeżeli kupujesz markowe ciuchy zamiast kupować koszulki na rynku za 10zł to też jesteś atencyjną k***ą.

buoba

2017-05-20, 14:20
Ixodidae napisał/a:

A to, że ktoś może mieć hobby ciekawsze niż piłowanie Passata na ręcznym, widocznie nie mieści się w Twojej główce.



Gdy brakuje argumentów, ostatnią deską ratunku jest obrażanie ludzi o przeciwnym zdaniu, brawo :-D

Czytanie ze zrozumieniem też chyba nie jest twoją dobrą stroną, on pracuje jako fotograf-artysta, a nie hobbysta.

A link z rzekomym rozkładem, nie działa :badum tss:

garota

2017-05-20, 14:48
TB303 zapomniał napisać że wystarczy nie srać sobie samemu do mordy żeby mieć takie same, a nawet więcej, prawa niż on.

ValvePlsFix

2017-05-20, 17:02
@RmX a właśnie, że tak jest :) na rynku ciuchy są często tej samej lub nawet lepszej jakości, wyglądają tak samo (a często ładniej). Główna różnica to ten znaczek dla szpanu. I nie wmówisz mi, że firma to jakość, bo dwie pary butów (Nike i Adidas) rozwalają mi się po kilku miesiącach normalnego użytkowania, a zwrotu z tego tytułu mi odmówili.

natking

2017-05-21, 17:50
@buoba

Podałem Ci przykłady, abyś nie musiał szukać. Z doświadczenia wiem, że nie jest tak, jak piszesz. Znam masę osób, które zdecydowanie przeczą Twoim odgórnie założonym tezom. Przez ostatnie 10 lat w Polsce naprawdę dużo się zmieniło w kwestii mentalności. Co druga osoba ma tatuaże, bądź jej wygląd odbiega od ogólnie przyjętych norm. Szczególnie to widać w dużych miastach. Na zachodzie jest jeszcze bardziej to widoczne. Nikogo nie dziwią nawet doszczętnie wytatuowane ciała. Nie twierdzę, że to jest spoko fajne, ale że świat poszedł w zupełnie inną stronę niż niektórzy tutaj piszący by chcieli.

ValvePlsFix

2017-05-21, 18:52
natking napisał/a:

@buoba

Podałem Ci przykłady, abyś nie musiał szukać. Z doświadczenia wiem, że nie jest tak, jak piszesz. Znam masę osób, które zdecydowanie przeczą Twoim odgórnie założonym tezom. Przez ostatnie 10 lat w Polsce naprawdę dużo się zmieniło w kwestii mentalności. Co druga osoba ma tatuaże, bądź jej wygląd odbiega od ogólnie przyjętych norm. Szczególnie to widać w dużych miastach. Na zachodzie jest jeszcze bardziej to widoczne. Nikogo nie dziwią nawet doszczętnie wytatuowane ciała. Nie twierdzę, że to jest spoko fajne, ale że świat poszedł w zupełnie inną stronę niż niektórzy tutaj piszący by chcieli.


Co druga osoba ma tatuaże? No fajne statystyki masz :)

natking

2017-05-22, 03:06
@up, jak już jesteś taki pedancik się przypie**alasz do słówek, które oczywiście nie mają dosłownego znaczenia, to rozbij alternatywę zawartą w zdaniu i wtedy zweryfikuj swoje heheszki na temat statystki.

Pozdrawiam :)

Ixodidae

2017-05-22, 03:17
Cytat:

Gdy brakuje argumentów, ostatnią deską ratunku jest obrażanie ludzi o przeciwnym zdaniu, brawo :-D

Czytanie ze zrozumieniem też chyba nie jest twoją dobrą stroną, on pracuje jako fotograf-artysta, a nie hobbysta.

A link z rzekomym rozkładem, nie działa :badum tss:



To, że link Tobie nie działa, nie zmienia faktu. Facet jest wykładowcą na wydziale fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.



Jakbym zwyzywał Twoją mamę, wyśmiał Twoją możliwość reprodukcji lub przyrównał do czegoś brzydkiego ( np. łajna lub ścierwa). Tak, wtedy można mówić o obrażaniu. Nie wiedziałem, że taki wrażliwy z Ciebie Sadol.


Chciałem zauważyć, że podważyłeś jakoby Andrzej Dragan nie pracuje zawodowo, nawet nie sprawdzając tego.
A gdzie jest napisane, że pracuje jako fotograf-artysta? Bo to, że jest pracownikiem UW to pokazuję Tobie po raz kolejny.

natking

2017-05-22, 12:28
Ponadto to, że jest fotografem wynika prawdopodobnie po części z jego zainteresowania fizyką. Zarysuję tutaj taki ciąg powiązań, może pomoże: fizyka - kwanty - światło - fotografia.

W ogóle o ch*j chodzi?! To jest jeden z WIELU przykładów. Nie rozumiem sensu dalszej dyskusji.
https://en.wikipedia.org/wiki/Matt_Taylor_(scientist)