18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Studencki sylwester

MaratHS • 2016-05-31, 18:19
Trzech studentów rozmawia ze sobą w stołówce:
-Słuchajcie Panowie, ja w tym roku na sylwestra to byłem na wyspach kanaryjskich. Mówię wam, genialne miejsce. Cieplutko, piękna plaża, człowiek leży sobie na leżaczku, a wokoło przechadzają się no wiecie, takie piękne widoki, dwunożne, bardzo skąpo odziane, tak wyprężają te kształty, no a po wszystkim można sobie wskoczyć do morza, ciepłego morza, popływać sobie. Mówię wam, fantastyczna sprawa. Polecam.
Na to drugi:
-A ja sylwestra spędziłem na nartach, wiecie, na lodowcu w Austrii. Fantastyczna sprawa. W dzień można sobie pojeździć na nartach, a wieczorem... no wieczorem dziewczyny wyskakują z tych kombinezonów i też jest uroczo, a po wszystkim można sobie wskoczyć do jacuzzi. Wiecie, też jest cieplutko, bąbelki te sprawy. Świetna rzecz.
-A Ty? - pytają trzeciego.
-A ja siedziałem razem z wami w jednym pokoju... tylko nie brałem tego gówna co wy.

Toolpa

2016-05-31, 18:43
k***a, jeden był na wyspach kanaryjskich, drugi na lodowcu w Austrii... zatem żadne gówno, tylko dobry kwasik.

spoiler

garota

2016-05-31, 19:49
Dobre dragi są dobre.

donkapusta

2016-05-31, 20:00
Dam piwo osobie która to przeczytała.

Morgoph

2016-05-31, 20:09
a Ty co? archeolog? ten kawał jest tak stary, że szukałbym go na 1 stronie sadola :amused:

guziecguziec

2016-05-31, 20:14
up
Zgadza się, chyba ktoś tu odkrył bash.org

wonszo

2016-05-31, 20:52
O, w tym miesiącu jeszcze tego nie było

Szalony_Mleczarz

2016-05-31, 21:13
To już powinna być jakaś platynowa łopata, złota to za mało.

MaratHS

2016-05-31, 21:43
Szalony_Mleczarz napisał/a:

To już powinna być jakaś platynowa łopata, złota to za mało.


Platyna? Wolę złoto. Złoto jest nieznaczne droższe od platyny. :-)