18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Strzelanina w Gorzowie Wielkopolskim

viomatic • 2014-07-14, 13:08
W poniedziałek, 14 lipca tuż przed godz. 8 stanęła komunikacja tramwajowa w Gorzowie. Policja zatrzymała przejazd na ul. Mieszka I w okolicy kościoła. Jak informują nas świadkowie, słychać było huki przypominające strzały. Pojechaliśmy na miejsce.

Okazało się, że ogromne zamieszanie wywołał jeden z mieszkańców ulicy Mieszka I. Około godz. 7 rano wybiegł z kamienicy z tłuczkiem do mięsa, młotkiem i innymi niebezpiecznymi przedmiotami. Wybił szyby w ponad 10 samochodach, uszkodził karoserie, zniszczył też witrynę sklepową. Na miejsce wezwano policję. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, mężczyzna rzucił się na radiowóz. Uszkodził jego dach i ruszył w stronę policjantów. Ci musieli oddać strzały, mężczyzna został ranny w nogę. Policjanci strzelili kilka razy, na ziemi widać było pięć, może siedem łusek.

Napastnik trafił na oddział ratunkowy gorzowskiego szpitala. - Na miejscu pracuje prokurator i policyjni technicy. Będziemy ustalać dokładny przebieg wypadków - mówi Sławomir Konieczny, rzecznik prasowy lubuskiej policji.

Dlaczego mężczyzna tak się zachowywał? Tego nie wiadomo. Zostanie zbadany na zawartość alkoholu i narkotyków w organizmie. Świadkowie mówili, że napastnik był spokojnym człowiekiem, ale od pewnego czasu miał problemy osobiste.

Po strzelaninie zamknięta została ul. Mieszka I od ulicy Jagiellończyka do Mickiewicza. Na czas pracy policjantów i prokuratora droga była zamknięta.

Źródło

Od siebie mogę dodać, że okolica faktycznie nieciekawa. Wieczorami w bramach pełno ludzi mocno zmęczonych życiem. Przedział wiekowy na oko od 18 do 70 lat. Hipotez może być wiele ale za niszczenie czyjegoś dorobku jedna noga to za mało.

Film z akcji policji: http://www.sadistic.pl/strzelanina-w-gorzowie-wielkopolskim-vt305003,15.htm#3352525

darklamb93

2014-07-14, 13:20
Moje miasto, takie piękne.

crossdressphyxia

2014-07-14, 13:41
Cytat:

Od siebie mogę dodać, że okolica faktycznie nieciekawa (....) Przedział wiekowy na oko od 18 do 70 lat.




No faktycznie, niepokojący przedział wiekowy. jakby wszyscy tam byli w wieku 2-17 lat albo lepiej od 71 nawet do 150 lat byłoby bezpieczniej.

AltraxedZo

2014-07-14, 13:55
Moje miasto takie piękne.. Jaka szkoda że mojemu ojcu uszkodził samochód niech go na psiarni okopią by popamiętał.

IOI

2014-07-14, 13:59
"Policjanci strzelili kilka razy, na ziemi widać było pięć, może siedem łusek." - to co oni nawet do siedmiu juz nie potrafia liczyc ze nie sa pewni?

blaq

2014-07-14, 14:16
Czyżby o minoł go mundial a na koniec się dowiedział kto wygrał heheehe :D

Radysh

2014-07-14, 14:29
Z siekiera szarżował wpierw.
Ul. Mieszka w porządku jest.
Gość zalega na Walczaka.

To tak w telegraficznym skrócie.

tongpo

2014-07-14, 15:01
szczlanie im k***a nie idzie za to rzucał wysmienicie

dzioldi

2014-07-14, 15:12
gdzie on strzelał w 0:37s?

viomatic

2014-07-14, 15:14
gość rozbrojony, uciekał.. zaraz ich oskarżą o nieuzasadnione użycie ;)

Autor

2014-07-14, 15:22
O k***a ile ruchów ci gliniarze wykonali, gdyby gość miał broń palną, to jak w westernie strzelali by do jutra i nikt by nie trafił :D

remi1982

2014-07-14, 15:29
Aż żal patrzeć jak Ci policjanci się motają. I takim ludziom dają k***a broń.

Din

2014-07-14, 15:50
-Stać, Policja! Rzuć to!
>rzuca młotkiem w stronę radiowozu<
-No co, nie powiedzieliście gdzie rzucić 8-)

Black

2014-07-14, 16:04
Policja nie wie co robić, strzelają po budynku, ludziom po oknach... :shock: