18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strzelanie do celu

CrazyEdek • 2019-01-23, 09:10
Coś nie pykło


charakternik

2019-01-23, 17:11
AyCaramba napisał/a:

@up przecież się rozładował



Istnieje spore prawdopodobieństwo, że sprężyna zdążyła podać kolejny nabój.

ellsworth

2019-01-23, 19:49
woytasw napisał/a:

Podstawa - okulary. To raz
Dwa - odłożył na stół załadowaną broń.


No i co? Sama nie wystrzeli przecież.


Davao

2019-01-23, 20:52
~agoth napisał/a:

Trening WOT?



Co masz do WOT-u?

3xmx

2019-01-24, 03:06
Najleposze jest to co gosciu powiedział hahah (ŁOO k***A)

Wiewór

2019-01-24, 10:06
Davao napisał/a:

Co masz do WOT-u?



Ja mam. Prywatna armia pisowska. Stworzona na wzór SA w III Rzeszy. Nie tak to miało wyglądać.

:roll:

To miała być służba ochotnicza, która sama się finansuje i działa podobnie do OSP.

Zrobili z tego fanatyczna quazi patriotyczną chrześcijańską bojówkę. Jak dojdzie do wojny to WOT będzie jak NKWD. Będą rozstrzeliwać "zdrajców ojczyzny".

dzikirolnik

2019-01-24, 17:01
Abraxus napisał/a:

Ja mam. Prywatna armia pisowska. Stworzona na wzór SA w III Rzeszy. Nie tak to miało wyglądać.

To miała być służba ochotnicza, która sama się finansuje i działa podobnie do OSP.
Zrobili z tego fanatyczna quazi patriotyczną chrześcijańską bojówkę. Jak dojdzie do wojny to WOT będzie jak NKWD. Będą rozstrzeliwać "zdrajców ojczyzny".



juz mialem odpisac jak bardzo zj***ny jestes ale potem przeczytalem nick............

piotrekt1976

2019-01-24, 18:29
PanRewolwerowiec napisał/a:

Bębenki w uszach też pewnie rozj***ne,



Wez ty idz na strzelnice chcoiaz raz i przestan wypisywac takie debilizmy. Niby po czym ?, po strzale z kalacha? Ja koncowke treningu strzelckiego zawsze robie bez sluchawek, na poczatek 10-15 strzalo z 9mm para i pozniej z pol magazynka z DD 0.223 zeby sie przyzwyczaic do huku. Coraz wiecej ludzi tak trenuje. Wiekszosc czasu w sluchawkach bo jak duzo ludzi strzela to leb zaczyna bolec, ale warto tez kilka strzalow na koniec oddac bez sluchawek. Ludzie potrafia w zamknietym pomieszczeniu strzelac z 0,45ACP w malym zamknietym pomieszczeniu i jakos ludziom bebenki nie pekaja...
Wyjdz moze z tej piwinicy czy co ?

St...........on

2019-01-24, 20:17
Kolega zrobił sobie jaja i wypiął mu blaszkę magazynka z zatrzasku, stare wojsko robiło takie chece młodym na strzelnicy, lub z wypadającymi magazynkami z PM 63 RAK. Co do huku z wystrzału i ochraniaczy na uszy- w woju byłem w plutonie rozpoznania z RG rurą na wyposażeniu (RPG-7) to dopiero jest huk, a jak staniesz za rurą to powodzenia :amused: