18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

strzał z opony

we...........88 • 2017-11-19, 00:05
niewiele zabrakło do naprawdę ciekawego materiału

CoJaTamKurwaWiem

2017-11-19, 01:25
wesol88 napisał/a:

strzał z opony



No stary... jak ty karabinu od opony nie odrozniasz, to ciekaw jestem, jak wyglada twoja kobita...


ToPrzeciezJa

2017-11-19, 02:35
k***a jak ja im zazdroszczę. Normalny dostęp do broni, jeżdżą sobie na jakieś pustkowia, strzelają do różnych rzeczy, bronie kupują jak zabawki.

OxY

2017-11-19, 03:34
@up ale za to mamy łatwiejszy dostęp do sutenerstwa, oszustw podatkowych, wyłudzeń maątkowych, pedofilii, nepotyzmu, narkotyków, porwań, kradzieży, matactw, więc na ch*j Ci broń? Sobie zarób i wyjedź do usa napie**alać a nie miałczysz, że masz mało praw pajacu.

-_..........._-

2017-11-19, 05:31
@up Odstaw już te opioidy, bo ani się spostrzeżesz, jak twój płat czołowy zacznie ci r*chać oczodoły od wewnątrz i zaczniesz płakać na biało.

Hi...........po

2017-11-19, 09:28
Koleś podobny do pacjenta z sitcomu wojny magazynowe.

jbone

2017-11-19, 09:28
ale by było śmiesznie jakby łysemu głowę obcięła ta opona

PieronJasnySzlag

2017-11-19, 09:58
I to jest właśnie piękne. Jadą sobie ekipą na zadupie, strzelają do czego chcą, słuchają muzyczki, piją piwko a jak opona prawie ich zabija to jest kupa śmiechu.
A teraz wyobraźcie sobie jak by w takiej sytuacji srały się tvny, wyborcze i inne polsaty :shock:

Leci piwko:)

Bb...........zo

2017-11-19, 10:21
To jest ta słynna mordercza opona?

we...........88

2017-11-19, 10:58
CoJaTamk***aWiem napisał/a:



No stary... jak ty karabinu od opony nie odrozniasz, to ciekaw jestem, jak wyglada twoja kobita...

Obrazek



przynajmniej ją mam


andyq

2017-11-19, 15:40
ToPrzeciezJa napisał/a:

k***a jak ja im zazdroszczę. Normalny dostęp do broni, jeżdżą sobie na jakieś pustkowia, strzelają do różnych rzeczy, bronie kupują jak zabawki.


A kto Ci zabroni wystąpić o pozwolenie? Co prawda na pustkowiu nie postrzelasz ale na strzelnicy owszem. Podstawowy błąd popełniany przez większość to staranie się o pozwolenie na broń do samoobrony itp. Wtedy większość jest oddalana.
Najlepiej wystąpić o pozwolenie w celach sportowych itp. Zapisz się do klubu, uczęszczaj regularnie i zrób patent strzelecki. Nie będziesz mógł paradować z Desert Eagle przy pasku. Będziesz mógł przewieźć broń na strzelnicę i z powrotem.
Kupisz jakiś AR15 itp kalibru .22 i wysrzelasz wiadro naboi za naprawdę śmieszne pieniądze jakieś 1000szt za 300-350zł.

CoJaTamKurwaWiem

2017-11-19, 18:26
wesol88 napisał/a:



przynajmniej ją mam



Taaaaa.......


ToPrzeciezJa

2017-11-19, 21:36
andyq napisał/a:


A kto Ci zabroni wystąpić o pozwolenie? Co prawda na pustkowiu nie postrzelasz ale na strzelnicy owszem. Podstawowy błąd popełniany przez większość to staranie się o pozwolenie na broń do samoobrony itp. Wtedy większość jest oddalana.
Najlepiej wystąpić o pozwolenie w celach sportowych itp. Zapisz się do klubu, uczęszczaj regularnie i zrób patent strzelecki. Nie będziesz mógł paradować z Desert Eagle przy pasku. Będziesz mógł przewieźć broń na strzelnicę i z powrotem.
Kupisz jakiś AR15 itp kalibru .22 i wysrzelasz wiadro naboi za naprawdę śmieszne pieniądze jakieś 1000szt za 300-350zł.



Strzelałem na strzelnicy, świetna sprawa. Jak pomyślę, ile się trzeba naj***ć, żeby taką zdobyć i o ile więcej się płaci w Polsce za takie zabawy, to się trochę odechciewa. Ale może kiedyś wrócę do tematu.

andyq

2017-11-20, 18:12
ToPrzeciezJa napisał/a:



Strzelałem na strzelnicy, świetna sprawa. Jak pomyślę, ile się trzeba naj***ć, żeby taką zdobyć i o ile więcej się płaci w Polsce za takie zabawy, to się trochę odechciewa. Ale może kiedyś wrócę do tematu.



Ja na szczęście nie muszę się męczyć. Już prawie dziesięć lat nie mieszkam w Polsce. U mnie załatwienie pozwolenia trwa minimum 6 miesięcy. Trzeba się zapisać do klubu gdzie dostajesz "tymczasowe członkostwo" jest to na okres 6 miesięcy. Przez te 6 miesięcy musisz odwiedzić strzelnicę minimum 13 razy. Jeśli spełnisz te warunki to po 6 miesiącach dostajesz "pełne członkostwo" w klubie i od tego momentu możesz aplikować o pozwolenie. Bez żadnych patentów itp. całkowity koszt na Polskie to by było jakieś 75zł wpisowego. Potem jakieś 60 zł miesięcznie opłaty klubowej (wliczona nielimitowana ilość wizyt na strzelnicy) no i koszt amunicji. A tutaj to już zależy czy strzelasz z pistoletu np. M1911, sztucera, winchestera albo jakiegoś HK416, MP5 itp. koszt amunicji do każdej z nich jest ten sam ale różnica jest w ilości wystrzelonej amunicji. Z pistoletu, sztucera lub winchestera to będą jakieś 2-3 pudełka na sesje (100-150szt). Z HK416, AR15, MP5 to już się zaczyna zabawa od 3 pudełek w górę. :) Jedno pudełko (50szt) to jakieś 15zł. A więc koszta są bardzo niskie. Nie wiem jak na Polskie realia. Ale u nas jeśli odwiedzam strzelnicę raz na tydzień i wywalam 200-300sztuk amunicji (800-1500 na miesiąc) wraz z kosztami klubowymi to wychodzi że muszę wywalić połowę dniówki. W Polsce podejrzewam że niestety trzeba by długo zapie**alać na taką zabawę. Po pierwsze przez zarobki a po drógie to pewnie kluby zdzierają za amunicję z marżami 200-300%. U nas klub na amunicji nie zarabia zaokrąglają tylko cenę a za nadwyżkę kupują tarcze.