18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strzał w dyńke

pieldolnik • 2021-03-09, 22:03


Według źródła gość rozbił swój samochód. Tłumaczył stróżom prawa, że niema pieniędzy na naprawę. Postanowił więc przy użyciu broni palnej rozwiązać swój problem finansowy. Wybił to sobie z głowy raz na zawsze :amused:

pyjo84

2021-03-10, 16:35
Ale piękny arbuz

brylant1412

2021-03-10, 18:20
moj kolega miał dostać pierwszą emeryture 10 a 8 zmarł

Mirek19850509

2021-03-10, 19:34
No pełen szacun nabroił ,odpowiedzialny człowiek ,i sam wymierzył sprawiedliwość dla mnie ,gość zasługuje na oddanie mu honoru za to że nikt go z podatków nie będzie już utrzymywał :mrgreen:

nazQul

2021-03-10, 19:42
niestety choroby psychiczne mają się nijak do rzeczywistości... w 80% przypadków osoby chore psychicznie eliminują się same, a w 95% służby nie umieją odpowiednio zareagować.... nie żebym był obrońca ale no niestety tak jest

entaro88

2021-03-10, 21:48
A już się bałem, że finał akcji zasłonią jadące samochody... :shock:

Dot

2021-03-11, 00:20
mnie to zawsze zastanawia dlaczego te filmy zawsze koncza sie w połowie pierwszego "A" obserwatora/kamerzysty, ani to nie widac co jest po tym, ani nie da sie posluchac tego krzyku czy lamentu

ra...........ks

2021-03-11, 01:02
bercisko napisał/a:

To na bank był dwumasa + sprzęgło. A jak mu doszedł filtr DPF i turbina to chłopa przerosło.



zapomniałeś o wtryskach

Senjusan

2021-03-11, 12:20
Ludzie chowali się po lasach żyjąc jak śmiecie byleby walczyć o wolność, a dziś gość strzela sobie w łeb bo boi się dostać mandatu.

Widać coś poszło nie tak z naszym gatunkiem, p*zdeczki rosną jak grzyby po deszczu.

xv89

2021-03-11, 12:56
Senjusan napisał/a:

Ludzie chowali się po lasach żyjąc jak śmiecie byleby walczyć o wolność, a dziś gość strzela sobie w łeb bo boi się dostać mandatu.
Widać coś poszło nie tak z naszym gatunkiem, p*zdeczki rosną jak grzyby po deszczu.



Teraz dla odmiany, nawet po lesie się chować nie możesz bez złożenia wniosku i otrzymania zezwolenia na biwakowanie.
Jedyne co możesz, to zapie**alać od świtu do nocy, z krótką przerwą na sen, na rzesze cwanych nierobów i pasożytów z szeroko pojętego "sektora finansowego" i "polityków z administracją".
Nawet czas na sranie masz ściśle wydzielony.

Pożyj trochę na własny rachunek, zarób i odłóż coś, kup auto i przerób w praktyce jak wygląda uzyskiwanie "odszkodowania" za to, że nie byłeś w stanie przewidzieć na swojej drodze ciężko upośledzonego idioty i może wtedy Twoje poglądy zaczną nieco bardziej przystawać do otaczającej rzeczywistości.

Antyy

2021-03-18, 08:26
Piękna akcja