18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strzał.

~Beny • 2015-11-03, 11:15
Nie ma takiego kręcenia :jezdziec:


StaraKacapka

2015-11-03, 17:13
I bardzo dobrze. Skończy sie popie**alanie tym gownem gdzie nie trzeba.

szatanozaur

2015-11-03, 17:27
Zamach na drony już nawet na boiskach. Nigdzie nie jest bezpiecznie.

Manowarrior

2015-11-03, 18:15
Tylko czekać aż ktoś pierolnie bombe z takiego np. nad jakimś stadionem w trakcie meczu.

miito97

2015-11-03, 23:18
To jest po prostu czyste sk***ysyństwo. Rozj***ć drona za kilkanaście tysięcy. Ale nie no przecież : "patrzcie koledzy trafie"

Srg_MM

2015-11-04, 00:02
To jest i tak nic


Byłem w 3 gimnazjum, remont szkoły boisko zaraz obok. Niefortunnie robotnicy chcąc donieść cokolwiek przechodzili przez nie. Akurat szedł majster kiedy miałem wybijać wolnego i kolega z przeciwnej drużyny podpuścił: Nie trafisz w tego gościa, podjąłem wyzwanie, oczywiście majstrowi nie chciałem nic zrobić, no to tuba ile sił i ch*j poleciało prosto w niego.... :lodowka:

Wiaderko z narzędziami mu z rąk wyleciało, pozbierał to chłopina, ja burak na ryju jak na gimbaze lipa

Obeszło się bez jazd ale przynajmniej robotnicy już przez boisko nie przechodzili ;-)

Tyle z moich wspomnień

Dareo

2015-11-04, 05:59
Grałem w liceum z kumplem na boisku przed szkołą, i jakaś baba szła, i akurat mój kolega strzelał karnego, nie trafił a ja tylko wzrokiem śledziłem najpiękniejszego headshota w życiu :D ale się potem rzucała krzyczała o JEZU O JEZUU, a potem groziła nam swoim synkiem hahaha :D