18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Strusi cwaniak

Ne...........ro • 2022-07-19, 14:06
Siup w ten głupi dziób :szczerbaty:


Halman

2022-07-19, 14:08
jeśli chodzi o strusie to ten swojego czasu rozpie**olił sadola, czasami miło powspominać stare, dobre czasy... :kawa:

~Beny

2022-07-19, 14:19
Halman napisał/a:

jeśli chodzi o strusie to swojego czasu rozpie**olił całego sadola



Jak zobaczyłam '1' na pasku komentarzy, ale jeszcze zanim je rozwinęłam, to widziałam, że to znów Ty z tym tematem.

Halman

2022-07-19, 14:26
Beny napisał/a:

Jak zobaczyłam '1' na pasku komentarzy, ale jeszcze zanim je rozwinęłam, to widziałam, że to znów Ty z tym tematem.


bo, struś który sam sobie urywa głowę wart jest przypomnienia

~Beny

2022-07-19, 14:41
Halman napisał/a:

bo, struś który sam sobie urywa głowę wart jest przypomnienia



Przypominasz to w taki sposób, że wyglądasz jak Howard Wolowitz, który przy każdej możliwej okazji informuje wszystkich, że był w kosmosie.

Driver19cm

2022-07-19, 14:47
To tak jak poniżej komentarz, ostatnio rozpie**olił

sadola. Pewien użytkownik zgasił Hala, jak peta

Jakieś 200 piw za jeden komentarz




Halman

2022-07-19, 14:48
Driver19cm napisał/a:

Pewien użytkownik zgasił Hala, jak peta



serio? bo nawet nie zauważyłem tego... zresztą jak dla ciebie halman h*j to jest "zgaszenie" to ty jakiś lepiej niedorozwinięty jesteś, ewentualnie masz między 10 a 15 rokiem życia jak 90% userów tej strony...

TylerPL

2022-07-19, 15:43
Halman napisał/a:

jeśli chodzi o strusie to swojego czasu rozpie**olił sadola, czasami miło powspominać stare, dobre czasy...



A ja na ten przykład nie widziałem i dziękuję za linka.

nowynick

2022-07-19, 15:46
Halman napisał/a:

jeśli chodzi o strusie to swojego czasu rozpie**olił sadola, czasami miło powspominać stare, dobre czasy...



materiał z przed roku... stary dobry sadol, bez komentarza...

chociaż może to jest jak z piosenkami z przed kilku lat, dalej ch*jowe, ale w porównaniu z obecnym gównem to nawet ujdzie ;)

ritu4l

2022-07-19, 15:56
Halman napisał/a:

jeśli chodzi o strusie to swojego czasu rozpie**olił sadola, czasami miło powspominać stare, dobre czasy...



Od razu pomyśłem o tym wariacie. Pewnie teraz się z tego śmieje

Pitok

2022-07-19, 17:13
Strusie to jedne z najgłupszych ptaków jakie istnieją.
Jak im głowa gdzieś utknie to będą szarpać aż ją urwą...

donkapusta

2022-07-19, 18:13
Halman napisał/a:

jeśli chodzi o strusie to swojego czasu rozpie**olił sadola, czasami miło powspominać stare, dobre czasy...



Podobno wszystko się zagoiło.

wilkoala

2022-07-19, 20:25
Halman napisał/a:

serio? bo nawet nie zauważyłem tego... zresztą jak dla ciebie halman h*j to jest "zgaszenie" to ty jakiś lepiej niedorozwinięty jesteś, ewentualnie masz między 10 a 15 rokiem życia jak 90% userów tej strony...



A właśnie, choć ostatnio rzadko przeglądam sadola (masa roboty i brak czasu) to jakoś nie widzę twoich tematów.
Co jest? Obraziłeś się na podobne teksty i wyprowadziłeś się na wykop albo innego pudelka?
Kiedyś zapełniałeś sadola tematami w 80% a teraz nic?

NataliaW

2022-07-19, 21:10
Halman napisał/a:

serio? bo nawet nie zauważyłem tego... zresztą jak dla ciebie halman h*j to jest "zgaszenie" to ty jakiś lepiej niedorozwinięty jesteś, ewentualnie masz między 10 a 15 rokiem życia jak 90% userów tej strony...



A Ty się jarasz tym że brylujesz na tej stronie , której 90proc użytkowników to dzieci. Sam siebie cisniesz

Juzwa

2022-07-19, 21:36
Ten struś też jest lekko upośledzony.