18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strong shiiit

mygyry • 2020-03-30, 22:39
Za dużo szałwi


MalcolmX

2020-03-30, 23:56
Czasy mamy takie, że ten brudny murzyn, za "taki numer" dostałby owacje na stojąco w "Mam talent"
Hołownia i Prokop trzymali by za niego kciuki w kuluarach a Foremniak popłakałby się na scenie.
ch*j im w dupę, niech umrą na kaszel!

Kaszakisza

2020-03-31, 00:20
A mnie rozpie**ala robienie z jarania jakiegoś stylu życia czy tam religii.
Jarasz to jarasz i na ch*j się z tym obnosisz. Jakoś ludzi obnoszących się z alkoholizmem jest o wiele mniej a samych pijących ludzi o wiele więcej.

koras24

2020-03-31, 00:33
Ale bym mu w takiej chwili palnął od tyłu w ten głupi łeb, ciekawe czy oczy by wypadły jak u pekińczyka.

Mors_Nigra

2020-03-31, 01:36
Kaszakisza napisał/a:

A mnie rozpie**ala robienie z jarania jakiegoś stylu życia czy tam religii.
Jarasz to jarasz i na ch*j się z tym obnosisz. Jakoś ludzi obnoszących się z alkoholizmem jest o wiele mniej a samych pijących ludzi o wiele więcej.



To j***ne ćpuny są. Nie będę pisał, co by trzeba z nimi zrobić, bo jeszcze mnie zgłoszą o sianie nienawiści, do osób umysłowo upośledzonych.

sanqvo

2020-03-31, 01:42
Mors_Nigra napisał/a:

To j***ne ćpuny są. Nie będę pisał, co by trzeba z nimi zrobić, bo jeszcze mnie zgłoszą o sianie nienawiści, do osób umysłowo upośledzonych.



Ty to p*zda życiowa jesteś , nawet w tych czasach byś jarania nie załatwił, i żal dupke ściska. Jaranko jest dobre jak ktoś ma poukładane w głowie. Dla takich p*zd jak Ty to tylko buch i do spania.( I o k***a jaki ciężki narkotyk) jak się ma gowno w głowie to tak działa.

P(r)OLAND

2020-03-31, 02:18
sanqvo napisał/a:

Ty to p*zda życiowa jesteś , nawet w tych czasach byś jarania nie załatwił, i żal dupke ściska. Jaranko jest dobre jak ktoś ma poukładane w głowie. Dla takich p*zd jak Ty to tylko buch i do spania.( I o k***a jaki ciężki narkotyk) jak się ma gowno w głowie to tak działa.



O popatrz. Taki mądry komentarz. Gówno w głowie już jest. Coś już nie łączysz pisania z realizmem.
Ćpun będzie mówił, ze narkotyki super.
Pijak, ze alko nie szkodzi.
Wszystko jest dla ludzi.
Nie mówię, że nie.
Jednak nie codziennie i nie co tydzień.
Amebo pie**olona.

sanqvo napisał/a:

Ty to p*zda życiowa jesteś , nawet w tych czasach byś jarania nie załatwił.



Tym raczej w przyszłości nie zaimponujesz nikomu.

sanqvo napisał/a:

Ty to p*zda .



Ty ch*j :mrgreen:

35i

2020-03-31, 03:44
sanqvo napisał/a:

Ty to p*zda życiowa jesteś , nawet w tych czasach byś jarania nie załatwił, i żal dupke ściska. Jaranko jest dobre jak ktoś ma poukładane w głowie. Dla takich p*zd jak Ty to tylko buch i do spania.( I o k***a jaki ciężki narkotyk) jak się ma gowno w głowie to tak działa.



Ktoś, kto ma poukładane w głowie nie potrzebuje żadnego gówna do egzystencji.

balasior

2020-03-31, 04:34
Jprd to był tylko filmik z murzynem co robi śmieszny wytrzeszcz oczu, a tu jakaś dyskusja kto ma racje, menele czy ćpuny :roll:

Mom and Death

2020-03-31, 07:07
Cytat:

Ty to p*zda życiowa jesteś , nawet w tych czasach byś jarania nie załatwił, i żal dupke ściska. Jaranko jest dobre jak ktoś ma poukładane w głowie. Dla takich p*zd jak Ty to tylko buch i do spania.( I o k***a jaki ciężki narkotyk) jak się ma gowno w głowie to tak działa.



Ty k***a pedale zaj***ny w dupę ćpuński, haszyszyzm to taka sama narkomania jak każda inna tylko że rozwój uzależnienia zajmuje dłużej a "poukładanie w głowie " nie ma tu nic do rzeczy. Jak palisz codziennie to spróbuj odstawić na miesiąc to będziesz miał objawy abstynencyjne jak sk***ysyn. Rozpieralają mnie tacy pacjenci z hasłami "ale wóda gorsza" (chociaż po ch*j w ogóle to porównywać - i to ch*jowe i to) którzy jak rano nie zapalą to są na ciężkim ciśnieniu.

mygyry

2020-03-31, 08:31
Mnie jaranie skutecznie odstraszyło po obserwacji znajomych, regularnie "czilujących się", że spada im logiczne myślenie, gorzej się skupiają nad tym co robią, śmiechy bez powodu, ogólnie robią się przyj***ni nawet kiedy nic nie palili

Wyrokulicy

2020-03-31, 08:45
P(r)OLAND napisał/a:

O popatrz. Taki mądry komentarz. Gówno w głowie już jest. Coś już nie łączysz pisania z realizmem.
Ćpun będzie mówił, ze narkotyki super.
Pijak, ze alko nie szkodzi.
Wszystko jest dla ludzi.
Nie mówię, że nie.
Jednak nie codziennie i nie co tydzień.
Amebo pie**olona.
Tym raczej w przyszłości nie zaimponujesz nikomu.
Ty ch*j



Widać k***a że na imprezy nie chodzisz. j***ny katolik k***a się znalazł. Pewnie jesteś spasionym grubasem który siedzi przed kompem i nikt nie zaprasza cię na imprezy. Tak to wygląda. Studiujesz i zapie**alasz w macu? Wow ale zaimponowales mi, p*zdo ty....

mr.moose

2020-03-31, 09:23
Nie ma to jak szczcic sie tanczeniem w internetach :d. Kiedys ostro dawalem,(powod do smutku i wstydu z perpektywy lat) co sie tylko.da , i.musze was uswiadomi, ze jaranie uzaleznia psychicznie. Sprobojcie j/w napisali odstawic na dluzsZy czas, ale po dluzszym mitingu. Mam beke, jak typ , co jara nonstop kilka lat, to twierdzi ze.nie jest uuzalezniony.xD .