18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strong shiiit

mygyry • 2020-03-30, 22:39
Za dużo szałwi


bigsexy

2020-04-01, 15:39
mygyry napisał/a:

To jest tylko moje zdanie niech każdy robi sobie co chcę, jestem typem z dużym poczuciem humoru a to o czym mówię to wygląda bardziej jak jakiś tik niż smiech z czegoś konkretnego, druga sprawa to co się wam wydaje że palicie u nas na rynku to największy syf jaki może być, podlewają to byle gównem żeby lepiej kopało, dlatego jestem za legalizacją bo przynajmniej by to ktoś kontrolował.




Posadź krzaka podlej byle gównem i napisz co się stanie. W dupie byliście i gówno smażyliście. Te bajki o pryskanym jaraniu są z dupy wyjęte. A dla informacji narodziło się to z tego powodu, że są nawozy organiczne i mineralne + niewiedza w suszeniu zioła itp. Typowy "pryskany kamień " dostaniesz jak ususzysz zioło za szybko... znafcą nie przegadasz, panie...

mygyry

2020-04-01, 17:56
bigsexy napisał/a:

Posadź krzaka podlej byle gównem i napisz co się stanie. W dupie byliście i gówno smażyliście. Te bajki o pryskanym jaraniu są z dupy wyjęte. A dla informacji narodziło się to z tego powodu, że są nawozy organiczne i mineralne + niewiedza w suszeniu zioła itp. Typowy "pryskany kamień " dostaniesz jak ususzysz zioło za szybko... znafcą nie przegadasz, panie...



Podlewać krzaka, nie mamy o czym mówić :facepalm: Jak już mówiłem róbcie sobie co chcecie to jest moja opinia i jak nie chce palić tego gówna to to moja sprawa

PrzemasNaIbizie

2020-04-04, 13:05
Kaszakisza napisał/a:

A mnie rozpie**ala robienie z jarania jakiegoś stylu życia czy tam religii.
Jarasz to jarasz i na ch*j się z tym obnosisz. Jakoś ludzi obnoszących się z alkoholizmem jest o wiele mniej a samych pijących ludzi o wiele więcej.



tak, zgadzam się. Ja jaram i to jaram w ch*j i jakoś się z tym nie obnoszę.

ps . że na serio dużo pale, jak coś