18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strollowanie konia

CrazyEdek • 2017-06-24, 07:13
Prawie por*chał.


decode21

2017-06-24, 08:42
A propos coś ostatnio dużo tego Giertycha, to jakiś filmik to obrońca rodziny Tusków.

saves

2017-06-24, 09:57
Koń pedofil.

gressive

2017-06-24, 13:04
decode21 napisał/a:

A propos coś ostatnio dużo tego Giertycha, to jakiś filmik to obrońca rodziny Tusków.



Weź się kolego Pisdowski ogarnij.

100Burned

2017-06-24, 13:40
gressive

Nie lubię PISu za szereg rzeczy.

Tyle że zagłosuję na PIS, bo jakby rządził ktoś inny to twoja matka, babka, żona, dziewczyna, przyjaciółka, koleżanka, znajoma itd łykałaby gorący majonez wystrzelony z niemytego od urodzenia, brązowego ch*ja. Niejednego w tym samym czasie. Potem i tak by ją zaj***li i cisnęli w krzaki.

Niewykluczone że byś się temu przyglądał po solidnym wpie**olu, z nożem na gardle.

Jeszcze raz powtórzę- zagłosuję na diabła, jeśli będzie jedyną opcją trzymania ścierwa daleko od Polski.

Każdy kto tego nie rozumie niech wypie**ala tam gdzie ubogacenie realizuje się w najlepsze.

doktor9999

2017-06-24, 14:05
Mie tam nie ruszają te biegające kabanosy....

marcin1414

2017-06-24, 14:14
100Burned napisał/a:

gressive

Nie lubię PISu za szereg rzeczy.

Tyle że zagłosuję na PIS, bo jakby rządził ktoś inny to twoja matka, babka, żona, dziewczyna, przyjaciółka, koleżanka, znajoma itd łykałaby gorący majonez wystrzelony z niemytego od urodzenia, brązowego ch*ja. Niejednego w tym samym czasie. Potem i tak by ją zaj***li i cisnęli w krzaki.

Niewykluczone że byś się temu przyglądał po solidnym wpie**olu, z nożem na gardle.

Jeszcze raz powtórzę- zagłosuję na diabła, jeśli będzie jedyną opcją trzymania ścierwa daleko od Polski.

Każdy kto tego nie rozumie niech wypie**ala tam gdzie ubogacenie realizuje się w najlepsze.


Muszę się z Tobą zgodzić. Z każdym dniem kadencji coraz bardziej nienawidzę pisiorów, ale już na prawdę wolę ich i brak ciemnego ścierwa w naszym pięknym kraju, niż hasła tuska "by ludziom w platformie żyło się lepiej" i bycie prostytutką niemca, przy okazji dojąc, wyprzedając za grosze i zamykając wszystkie spółki państwa, koniec k***a z Polską na kolanach!

Tarab85

2017-06-24, 14:17
100Burned napisał/a:

gressive

Nie lubię PISu za szereg rzeczy.

Tyle że zagłosuję na PIS, bo jakby rządził ktoś inny to twoja matka, babka, żona, dziewczyna, przyjaciółka, koleżanka, znajoma itd łykałaby gorący majonez wystrzelony z niemytego od urodzenia, brązowego ch*ja. Niejednego w tym samym czasie. Potem i tak by ją zaj***li i cisnęli w krzaki.

Niewykluczone że byś się temu przyglądał po solidnym wpie**olu, z nożem na gardle.

Jeszcze raz powtórzę- zagłosuję na diabła, jeśli będzie jedyną opcją trzymania ścierwa daleko od Polski.

Każdy kto tego nie rozumie niech wypie**ala tam gdzie ubogacenie realizuje się w najlepsze.



Tja, przybędzie armia zniszczenia, która licząc kilka tysięcy (w tym 60% to kobiety i dzieci) dokona zniszczenia i zbiorowego gwałtu na 40 milionach Polaków. W końcu im Allach pomoże, więc nie mamy szans. Trzeba się już pakować i uciekać.

A ze strachu będziesz tolerował rząd przestępców.

100Burned

2017-06-24, 14:33
Tarab85

,,Tja, przybędzie armia zniszczenia, która licząc kilka tysięcy (w tym 60% to kobiety i dzieci) dokona zniszczenia i zbiorowego gwałtu na 40 milionach Polaków. W końcu im Allach pomoże, więc nie mamy szans. Trzeba się już pakować i uciekać."


Kobiety i dzieci...

Opowiem ci historię. Jak byłem mały i do zmroku się biegało za piłką czy tłukło na rowerze zdarzało się stawiać kloca poza domem. Pewnego dnia ulepiłem prawdziwego Tyrona czy innego Mkambe. Niedługo potem na moich oczach bezpański pies podbiegł i zjadł to gówno.

Pomyślałem.. głupi ten pies jak jasny sk***ysyn.




Uświadomiłeś mi właśnie że ty jesteś głupszy.

JPablo

2017-06-24, 17:37
Cytat:


Tja, przybędzie armia zniszczenia, która licząc kilka tysięcy (w tym 60% to kobiety i dzieci) dokona zniszczenia i zbiorowego gwałtu na 40 milionach Polaków. W końcu im Allach pomoże, więc nie mamy szans. Trzeba się już pakować i uciekać.

A ze strachu będziesz tolerował rząd przestępców.


66,81 miliona < Francja
81,41 miliona < Niemcy
9,799 miliona < Szwecja
38 milionów < Polska

No popatrz, do francji i nazistów przyjechało kilka tysięcy, które ściągnęły swoje rodziny i zrobiło się kilka milionów
Teraz 3 pierwsze kraje mają rozjeb w środku, dokonali zniszczenia, zbiorowych gwałtów


Więc nie pie**ol lamusie że tysiąc nic nie zrobi, bo groźny jest choćby jeden ciapaty terrorysta
Więc ch*j mu w dupę i tobie także lamusie

qsioneq

2017-06-24, 18:30
Ziomeczki nie musicie sie klocic, wystarczy jak olejecie tego zjeba Tarab85, wy spokojniejsi, a troll wk***iony, lepiej byc nie moze ;-)

Ba...........yk

2017-06-24, 19:04
To nie etyczne! Robić konia, sztucznym koniem w konia...

remzs

2017-06-24, 20:08
To jest klacz wy k***a tumany j***ne