18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strefa Wykluczenia #6 - Wnętrze Czarnobylskiej Elektrowni

sietra • 2019-11-30, 14:31

Chcielibyście wiedzieć, jak wygląda sterownia czwartego bloku energetycznego? Teraz jest to możliwe! Za 3300 hrywien, czyli około 550 złotych, możecie zajrzeć do sterowni i w wiele innych miejsc.
Oto krótka relacja z wycieczki po Czarnobylskiej Elektrowni Atomowej.
Materiał został zrealizowany dzięki wsparciu moich patronów.

PS: Nasz przewodnik miał czasem problem, ze znalezieniem odpowiednich słów. Dlatego też, w filmie, umieściłem uproszczone napisy.


Muzyka:
https://www.epidemicsound.com
The Weight of My Tears - Cobby Costa
Other Images - Lalo Brickman
No More Drama - Eric Feinberg

Ti...........ch

2019-11-30, 20:45
I w kółko to samo...

buczkog

2019-11-30, 22:30
Cytat:

I w kółko to samo...


Tzn. co w kółko i to samo??? Sietra robi świetne materiały. Jak Cibie to nie interesuje to idź Pan w c.uj, Nie lubisz urbex-u to nie oglądaj i nie udzielaj się.

martin133

2019-12-01, 09:44
ciekawe jak bardzo swieca teraz wycieczkowicze
farsa z licznikami widac przekonala nie jednego....

Ti...........ch

2019-12-01, 13:36
buczkog napisał/a:

Tzn. co w kółko i to samo??? Sietra robi świetne materiały. Jak Cibie to nie interesuje to idź Pan w c.uj, Nie lubisz urbex-u to nie oglądaj i nie udzielaj się.



W kółko to samo o CzAES i ukrainskiej strefie wykluczenia... Temat przewałkowany już tysiące razy i niejednokrotnie lepiej - choćby dwa filmy "Alone in the Zone".

Sama sterownia również byłą już przewałkowana np. przez Krzysztofa Gonciarza i NaukowyBełkot. A Sietra skompromitował się gdy ze swoim waflem wybrał się na nocowanie w lesie i okrasił to narracją jakby właśnie otarł się o śmierć oraz lenistwem przy bezrefleksyjnym przeklejaniu opisów ze swojego kanału na YT do tematów wrzucanych tutaj, co nie dość że jest śmieszne to jeszcze żałosne.

kolosasz

2019-12-03, 14:00
@up no wybacz ale powoływanie się na Gonciarza w dyskusji to jak użycie argumentu z Hitlerem. Czyli przegrałeś a Sietra ma racje :mrgreen:

Wiewór

2019-12-03, 14:37
Czarnobyl. Pomnik ruskiego narcyzmu i nadętego ego. pie**olona ruska swołocz.

Ti...........ch

2019-12-03, 18:48
kolosasz napisał/a:

@up no wybacz ale powoływanie się na Gonciarza w dyskusji to jak użycie argumentu z Hitlerem. Czyli przegrałeś a Sietra ma racje



Skoro NaukowyBełkot nagrywał to z Gociarzem to co miałem k***a napisać? W takim razie inaczej Gonciarz odpowiadał za część zdjęciową, a NaukowyBełkot za merytoryczną.

glesner1910

2019-12-06, 18:51
Tilg_die_Schmach napisał/a:

W kółko to samo o CzAES i ukrainskiej strefie wykluczenia... Temat przewałkowany już tysiące razy i niejednokrotnie lepiej - choćby dwa filmy "Alone in the Zone".
Sama sterownia również byłą już przewałkowana np. przez Krzysztofa Gonciarza i NaukowyBełkot. A Sietra skompromitował się gdy ze swoim waflem wybrał się na nocowanie w lesie i okrasił to narracją jakby właśnie otarł się o śmierć oraz lenistwem przy bezrefleksyjnym przeklejaniu opisów ze swojego kanału na YT do tematów wrzucanych tutaj, co nie dość że jest śmieszne to jeszcze żałosne.



Mi się podoba, nigdy wcześniej nie widziałem prawdziwego wnętrza tej elektrowni. Oczywiście nie grzebałem w necie bo ta wiedza nie jest mi do niczego potrzebna, ale fajnie było zobaczyć. A co do opisu to po pierwsze nie ma takiego słowa jak ''przeklejanie''- tak gwoli ścisłości (lubię się przyj***ć o pisownię, kiedy ktoś wytacza absurdalne zarzuty:)), a po drugie to co miał koleś tu napisać? Opisać to samo tylko innymi słowami, czy co?