18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stream

~_Yarko_ • 2020-10-19, 21:12
Modelka Alena Efremova pobita na żywo przez blogera Melstroya.


Takie streamy to ja rozumiem :-P
spoiler

Ziomee22

2020-10-20, 10:25
heh sztuczna szczena już była teraz będzie miała nową :D a gdyby nie stół to by jeszcze kolbe oj***ła :D

cocolaj2

2020-10-20, 15:06
marinis napisał/a:

Nie wiem po co piszecie te swoje ohydne komentarze, w których obrażacie tą modelkę, a zarazem nic nie wiecie.




Idź może na pudelka, pofapowac do zdjęć geslerowej czy coś jak cię to boli . Ona jest brzydka jak gówno! to fakt niezaprzeczalny, zapomniałeś "" przy modelka :)

marinis

2020-10-20, 15:09


Taka ładna dziewczyna, a on uszkodził jej twarz. Co prawda jest już skończony, ale to powinno stać się o wiele wcześniej. W Polsce by tak się stało, ale Rosja to jednak Rosja.

Jej wypowiedź na Instagramie pod ostatnim zdjęciem, z którą trudno się nie zgodzić, no chyba że jest się totalnym, sfrustrowanym idiotą, nie szanującym kobiet i piszącym teksty z rodzaju "dlaczego przed zabiciem jej nie wyr*chał".

Cytat:

Wszyscy przy zdrowych zmysłach będą mnie wspierać. Co chciał osiągnąć, pokonując mnie? Osiągnął swój cel, żadna normalna osoba, która szanuje siebie, nie będzie jego publicznością. Zgubił się.



Alena Efremova, to ładna 21 letnia modelka i blogerka, która zrobiła duży błąd godząc się na udział w transmisji na żywo z tym typem. Jednak nikt nie jest jasnowidzem, więc nie ma co ją za to winić.

NafazowanyKoleś napisał/a:

Twoja ch*jowa cyberbabe poszła do typa bo jest taką samą jak każda inna żądną poklasku za wszelką cenę tępą p*zdą z instagrama



Co za tępy Incel z ciebie. Internet takich tworzy. Sfrustrowanych na których każda kobieta mogłaby tylko napluć.
W prawdziwym świecie to dna totalne, a w Internecie się wyżywają.

NafazowanyKoleś napisał/a:

Od jebnięcia czołem w blat nie rośnie opuchlizna na twarzy. Po prostu tapeta jej spadła koneserze


To nie było uderzenie czołem, ale szczęką o blat.

cocolaj2 napisał/a:

Ona jest brzydka jak gówno! to fakt niezaprzeczalny,



Faktem niezaprzeczalnym jest to, że jesteś mega głupim i ohydnym prymitywem :)

maly-boy

2020-10-20, 16:30
Z jej taka modelka jak z niego :D

Tr...........ty

2020-10-20, 19:05
Dymson30 napisał/a:

Modelka haha brzydka jak gówno



Brzydka nie jest, ma naturalną urodę, tylko cycków brakuje



gnojarz

2020-10-20, 19:54
marinis napisał/a:

Tak to się można wyżywać na LALCE, lub ewentualnie własnej matce. Mam nadzieję, że zdechnie w więzieniu.
Twoja morda wyglądałaby jeszcze gorzej, gdyby ktoś ci ją obił.
Jak totalna sraka.
Na każdą kobietę, którą nie lubisz mówisz "k***ISKO"? Matka ciebie nie nauczyła kultury?
W Internecie taki mądry jesteś? Powiedz tak do kobiety w prawdziwym świecie.
Wtedy twój pysk zostanie obity i to niekoniecznie przez nią, co przez innych ludzi.
.



No i się zesrał j***ny białorycerz. Ciebie powinni lać po zj***nej spermiarskiej mordzie za bronienie tępych kurew. Przez takie gówno jak ty, polskie k***y są takie roszczeniowe i się puszczają z murzyństwem
Pewnie za darmo szmata tam nie poszła, a widząc już sam ryj tego gościa można dojsć do wniosku że to patus.

marinis

2020-10-20, 22:45
TranzystorWyklęty napisał/a:

Brzydka nie jest, ma naturalną urodę, tylko cycków brakuje


Cycki nie świadczą o urodzie kobiety. Są tylko dodatkiem. Najważniejsza jest twarz i ogólna sylwetka.

gnojarz napisał/a:

Ciebie powinni lać po zj***nej spermiarskiej mordzie za bronienie tępych kurew.


Lać to należy takich jak ty i to ostro po ryju, a potem zamknąć w zakładzie psychiatrycznym. Nie szanujesz kobiet, a to eliminuje ciebie ze społeczeństwa.

gnojarz napisał/a:

Przez takie gówno jak ty, polskie k***y są takie roszczeniowe i się puszczają z murzyństwem



Wiesz kim jest k***a, ty idioto? To wulgarne określenie na prostytutkę. Ewentualnie w stosunku do osoby, którą nienawidzisz, czyli jak na przykład ciebie zdradza.

gnojarz

2020-10-21, 21:58
marinis napisał/a:


Wiesz kim jest k***a, ty idioto? To wulgarne określenie na prostytutkę. Ewentualnie w stosunku do osoby, którą nienawidzisz, czyli jak na przykład ciebie zdradza.



Twoją matką j***ny spermiarski śmieciu. Gardzę takimi śmieciami jak ty

camelight74

2020-10-21, 23:25
gnojarz napisał/a:

Twoją matką j***ny spermiarski śmieciu. Gardzę takimi śmieciami jak ty



Napisz ku*asiarzu kto tobą nie gardzi, będzie zdecydowanie szybciej.

marinis

2020-10-24, 05:13
gnojarz napisał/a:

Twoją matką j***ny spermiarski śmieciu. Gardzę takimi śmieciami jak ty



Jakiś ty tępy xD Dosłownie żal mi ciebie.