18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stream

~_Yarko_ • 2020-10-19, 21:12
Modelka Alena Efremova pobita na żywo przez blogera Melstroya.


Takie streamy to ja rozumiem :-P
spoiler

janlew

2020-10-19, 22:44
To jacyś ruscy patoblogerzy. A k***a nie przeszła castingu i od razu na milicje. A j***ć ją, suka blać

SirMajkel

2020-10-19, 22:59
chciała łobuza to ma.

shoe5maker

2020-10-19, 22:59
Te ruskie to wyglądają jakby od urodzenia byli naj***ni, czy są cały dzień naj***ni i dlatego tak wyglądają?

wusi77

2020-10-19, 23:22
Małe cycki ale ja lubię takie chude laski. W tamtej kulturze dawanie w ryj suce wzmaga szacunek do mężczyzny. Powszechnie wiadomo, że takie sucze mają wyj***ne na grzecznych gogusiów.

kothletino

2020-10-20, 00:18
Ja pie**ole jaka ona brzydka. :D

dwakilo

2020-10-20, 00:55
Modelka? Nie wygląda na modelkę.

Xumme

2020-10-20, 01:11
noo modelka w ch*j

marinis

2020-10-20, 02:14
Cytat:

Słynny streamer Mellstroy zaprosił Alenę Efremovą (blogerkę i modelkę) do swojej transmisji na żywo. Podczas nagrywania audycji „mężczyzna” rzucił się na dziewczynę i zaczął bić jej głową o stół i dusić ją przy uderzeniu.



Nie wiem po co piszecie te swoje ohydne komentarze, w których obrażacie tą modelkę, a zarazem nic nie wiecie. Musicie być niesamowicie tępi.

Przecież ten facet to SKOŃCZONY IDIOTA i jego kariera w Internecie właśnie dobiegła końca. Nie wiem czy był pijany czy naćpany (a może chory psychicznie), ale to go nie usprawiedliwia.
Tak to się można wyżywać na LALCE, lub ewentualnie własnej matce. Mam nadzieję, że zdechnie w więzieniu.

Dymson30 napisał/a:

Modelka haha brzydka jak gówno



Twoja morda wyglądałaby jeszcze gorzej, gdyby ktoś ci ją obił.
Jak totalna sraka.

KebabRemover napisał/a:

a co k***isko niby dopiero teraz go poznało? znaczy sie nie znam ich oni są parą? jak tak nagle no to dziwne że tak jej zrobił ale jak byli razem to k***isko powinno wiedzieć do czego jest zdolny bo wcześniej pewnie też tak robił i k***isko same jest sobie winne kurewskie nasienie, to jest tzw emocje w związku, jak jest za dobry to pantofel i trzeba szukać agresywnego bolca na boku



Na każdą kobietę, którą nie lubisz mówisz "k***ISKO"? Matka ciebie nie nauczyła kultury?
W Internecie taki mądry jesteś? Powiedz tak do kobiety w prawdziwym świecie.
Wtedy twój pysk zostanie obity i to niekoniecznie przez nią, co przez innych ludzi.

PS:

Poniżej macie cały artykuł o tym ataku. To była transmisja na żywo na YouTube.
Prokuratura już wezwała YouTube do zablokowania jego kanału, a był bardzo popularnym streamerem.
Gościu straci wszystko przez swój idiotyzm.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8855919/Model-left-bloodied-beaten-YouTube-livestream-Russian-social-media-star.html



Poniżej macie oficjalny Instagram tej modelki.

https://www.instagram.com/_cyberbabe_/

Jej wypowiedź na Instagramie pod ostatnim zdjęciem przetłumaczona przez Translator Google.

"Melstroy pobił mnie zeszłej nocy i publicznie upokorzył mnie w swoim strumieniu. Każdy, kto może pomóc w organizacji procesu i ma cenne informacje w tej sprawie - prosimy o podanie linku poprzez Direct, oznaczonego jako „sąd / prawnik”. Jestem przerażony tą sytuacją. Chcę tylko, żeby otrzymał za to karę i nikomu to się nie przydarzy. W ustach mam krwawy bałagan żelaza, krwi i kawałków skóry. Jestem w stanie namiętności, drżą mi kończyny, głowa pęka przy każdym obrocie / ruchu.
Wszyscy przy zdrowych zmysłach będą mnie wspierać. Co chciał osiągnąć, pokonując mnie? Osiągnął swój cel, żadna normalna osoba, która szanuje siebie, nie będzie jego publicznością. Zgubiła się. Gdybym wiedział z góry, co się tam dzieje, to by się nie stało. Takich ludzi trzeba leczyć, brak równowagi graniczy z psychozą. Ciekawe, czy wiele takich przypadków wyciszał z pomocą opiekunów. Każdy, kto ucierpiał z jego rąk i chce dołączyć do pozwu zbiorowego, napisz do Directa z tym samym znakiem. Jeśli ma stan, będziemy ścigać. Jest sprawiedliwość".

dabster

2020-10-20, 04:03
Hihi


notak

2020-10-20, 06:10
[quote="marinis"]

nie zesraj się.

svirusx

2020-10-20, 07:40
ona wpie**olu nie widziała, cyka!

zubek25

2020-10-20, 08:19
Dymson30 napisał/a:

Modelka haha brzydka jak gówno



Tak jak na jej rylo patrzam to bez kitu gówno ma ale miedzy kłami

:mrgreen:

NafazowanyKoleś

2020-10-20, 09:29
marinis napisał/a:

WYSRYW




Twoja ch*jowa cyberbabe poszła do typa bo jest taką samą jak każda inna żądną poklasku za wszelką cenę tępą p*zdą z instagrama. Gdyby ktoś jej zagwarantował że za wpie**ol jej fejm wzrośnie x2 to by poszła jeszcze raz.

Poza tym jaka to k***a piękność ślepy durniu, na ruskie standardy to niezły agregat z mordy. Zbrzydła bo dostała? Od jebnięcia czołem w blat nie rośnie opuchlizna na twarzy. Po prostu tapeta jej spadła koneserze. Do tego taki jakiś kacapski ten ryj.