18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strażak zgwałcił strażaka.

Autor • 2021-08-26, 14:36
Dzisiejszy temat Flodzi o witającej się gąsce i Halmana o ruskich strażakach. A teraz ta historia z pomorskiego. Przypadek? :roll:

"27-letni strażak z OSP Kaliska został aresztowany i usłyszał zarzuty o charakterze seksualnym – potwierdza gdańska prokuratura. Mężczyzna jest podejrzany o zgwałcenie 19-letniego druha. Do przestępstwa doszło na imprezie Dnia Strażaka w kaliskiej remizie – wynika z informacji śledczych. Jak opisuje „Gazeta Kociewska”, na miejscu tragedii, w toalecie, znaleziono krew.


Do zdarzenia miało dojść na imprezie Dnia Strażaka, 13 sierpnia, w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Kaliska na Pomorzu. Odbywała się tam uroczystość z przedstawicielami samorządu i zaproszonymi gośćmi. Po tej części strażacy świętowali we własnym gronie.

Wtedy 27-letni strażak miał odurzyć młodszego druha, podając mu pigułkę gwałtu.

„Zaciągnął go do toalety na piętrze i zmusił do czynności seksualnej. Słyszałem, że przystawił mu również nóż do gardła i odgrażał się” – opisuje rozmówca portalu kociewiak.pl, znający kulisy tragedii.

Gdy 19-latek wrócił do domu i dziwnie się zachowywał, wzbudziło to podejrzenia jego rodziców.

Rodzice ofiary w remizie znaleźli krew

„Dowiedzieli się, że był na imprezie w strażnicy i tam też się udali. W toalecie znaleźli ślady krwi i wezwali policję. Sprawca został aresztowany, a ofiara trafiła do szpitala” – dodaje.

Sprawą zajęła się prokuratura, która postawiła już zarzut z art. 197 Kk, za co 27-letniemu strażakowi grozi kara 12 lat pozbawienia wolności – potwierdza rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku prok. Grażyna Wawryniuk."


Źródło


Halman

2021-08-26, 14:40
jak znalazł na nowy odcinek "Ballady w Kopytłowie"...

dżonyłojlker

2021-08-26, 15:01
Ci strażacy to dopiero świry, nie dość, że podpalacze, to jeszcze pedały i gwałciciele. Tyle dobrego, że któryś czasem wrzuci na harda fajne fotki z wypadków.

Autor napisał/a:

przystawił mu również pięść do brody



poprawiłem ;-)

Wacław.Milczek

2021-08-26, 15:12
Doktorant UW i pismak w okopress. :lol: chyba się z gender na tej lewicowej uczelni doktoryzował a na stypendium wyjechał do OSP Kaliska :lol:

Autor

2021-08-26, 15:22
Wacław.Milczek napisał/a:

Doktorant UW i pismak w okopress. chyba się z gender na tej lewicowej uczelni doktoryzował a na stypendium wyjechał do OSP Kaliska



To przypadkowa wklejka, kopiując tekst z portalu tvp info, zaznaczyło mi przypadkiem "niechcianą treść" już to wyedytowałem.

Lew

2021-08-26, 15:56
Ogólnie nie miła wiadomość bo znowu będzie pie**olenie jakie to OSP jest złe.. że to wina strażaków itp... z drugiej strony ja czytałem że najpierw zmusił go by wziął prochy a później przeleciał a z jeszcze innej strony jaki cudem nie zaczął krzyczeć, próbować mu wpie**olic czy coś. A fakt... beztresowe wychowanie, rurki ściskające jąderka i pewnie 19latek wyglądał jak my w wieku 12lat lub mniej . Eh.....

adderwlkp

2021-08-26, 16:33
Lew napisał/a:

Ogólnie nie miła wiadomość bo znowu będzie pie**olenie jakie to OSP jest złe.. że to wina strażaków itp... z drugiej strony ja czytałem że najpierw zmusił go by wziął prochy a później przeleciał a z jeszcze innej strony jaki cudem nie zaczął krzyczeć, próbować mu wpie**olic czy coś. A fakt... beztresowe wychowanie, rurki ściskające jąderka i pewnie 19latek wyglądał jak my w wieku 12lat lub mniej . Eh.....



Jak go zmusił do wzięcia prochów? Weź te tabletkę bo inaczej Cię wyr*cham? A może to było coś w stylu, chodź pokaże Ci pieska

:-D



:-D

mygyry

2021-08-26, 16:33
Strażak z powołaniem, lubi się bawić sikawką

sothis

2021-08-26, 16:39
adderwlkp napisał/a:

Jak go zmusił do wzięcia prochów? Weź te tabletkę bo inaczej Cię wyr*cham? A może to było coś w stylu, chodź pokaże Ci pieska



Raczej 'chodź młody, pokaże Ci taka sikawkę, ze jeszcze takiej w rękach nie miales'.
A jak okazało się, że to prawda, to młody dostał bólu dupy i poleciał na policję.
Proste,nie?

PERKUN

2021-08-26, 17:42
... może się zakochał.

ProVVe

2021-08-26, 18:15
Pedały... Nikt już do nich nie strzela i nie wiesza

zwierzak30

2021-08-26, 18:36
-Jest druh boruch?
-Niema druha bor*cha.

Liton

2021-08-26, 18:58
Tak mi się skojarzyło..


konfetti

2021-08-26, 19:15
Lew napisał/a:

Ogólnie nie miła wiadomość bo znowu będzie pie**olenie jakie to OSP jest złe.. że to wina strażaków itp... z drugiej strony ja czytałem że najpierw zmusił go by wziął prochy a później przeleciał a z jeszcze innej strony jaki cudem nie zaczął krzyczeć, próbować mu wpie**olic czy coś. A fakt... beztresowe wychowanie, rurki ściskające jąderka i pewnie 19latek wyglądał jak my w wieku 12lat lub mniej . Eh.....

Może dlatego nie krzyczał, bo pigułka gwałtu cię odcina? Czy ta wstawka o wyglądzie miała na celu połechtać twoje wątpliwe męskie ego?