18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strażacy wyciągają kierowcę ciężarówki

marccin1 • 2020-05-31, 00:47
Wypadek ciężarówki w akcji OSP


Byku35

2020-05-31, 15:01
Ale oni się pie**olą z tym siłownikiem zero profeski

St...........on

2020-05-31, 15:04
Szacun dla chłopaków

kolosasz

2020-05-31, 16:23
OSP to komunistyczny relikt. Zlikwidować a komunistów z OSP zabić żywcem a później rozpalić. Żołnierz wyklęty Łupaszka w grobie się przewraca!
To po to ginął Łupaszka, by takie komunistyczne pomioty teraz po Polsce się panoszyły?









:amused:

xXx5226

2020-05-31, 16:58
dolarinho napisał/a:

Wszyscy mylnie myślą o OSP jak o pijakach z remizy. Tymczasem teraz to świetnie wyszkoleni młodzi ludzie którzy ryzykują swoje życie zupełnie bezinteresownie, bo przecież 15 zł za godzinę wyjazdu to żadne pieniądze.



To wszystko zależny czy trafią tam rozsądni młodzi ludzie czy banda młodych gnojków którzy nie mają meliny do spotkań.

medyklujleczywchuj

2020-05-31, 19:56
Mój kumpel jest w OSP, typowy strażak z powołania, od dziecka chciał być strażakiem. Opowiada mi często co sie w tym osp odpie**ala. Nie szanuje tego zbiegowiska gnojków.

ZgRyZ

2020-05-31, 20:53
jeżeli to są fachowcy to ja ich mam w dupie za taką fachurę. niech wrócą do szkoły i nauczą się, chociaż pobieżnie budowy samochodów, ciężarówek, autobusów i wagonów kolejowych oraz jak to wszystko demontować, z dostępem lub bez. bo te chłopaki na pewno są oddani swojej robocie, lecz niezbyt, się znają na tym, co robią, a doświadczenia mają jeszcze mniej.

pankruk

2020-05-31, 22:40
Kilka lat temu w moich stronach palił się budynek. Pierwsi na miejscu byli Panowie z lokalnego OSP. Przyjechali też zawodowi z regionalnego JRG i pobłażliwie powiedzieli chłopakom z OSP żeby sobie postali obok i popatrzyli bo źle gaszą. Budynek spalił się w p*zdu, a potem jakiś specjalista od strażakologii stwierdził w gazecie, że straty byłyby o wiele mniejsze gdyby pozwolono OSP gasić ich sposobem.

Llama

2020-06-01, 06:47
dolarinho napisał/a:

Wszyscy mylnie myślą o OSP jak o pijakach z remizy. Tymczasem teraz to świetnie wyszkoleni młodzi ludzie którzy ryzykują swoje życie zupełnie bezinteresownie, bo przecież 15 zł za godzinę wyjazdu to żadne pieniądze.



kasę dostaje tylko kierowca OSP. Mój ojciec jest prezesem a zarazem kierowcą, tylko kierowcy dostawali pieniądze - druhowie nie dostawali nic.

ciastek0302

2020-06-01, 12:33
Tak OSP to zawodowcy xDD

dolarinho napisał/a:

Wszyscy mylnie myślą o OSP jak o pijakach z remizy. Tymczasem teraz to świetnie wyszkoleni młodzi ludzie którzy ryzykują swoje życie zupełnie bezinteresownie, bo przecież 15 zł za godzinę wyjazdu to żadne pieniądze.



tak świetnie wyszkoleni, że na załączonym filmie brakuje palców do wyliczenia błędów :)

Noside

2020-06-02, 15:36
dolarinho napisał/a:

Wszyscy mylnie myślą o OSP jak o pijakach z remizy. Tymczasem teraz to świetnie wyszkoleni młodzi ludzie którzy ryzykują swoje życie zupełnie bezinteresownie, bo przecież 15 zł za godzinę wyjazdu to żadne pieniądze.



Działałem w OSP. Mam kupę kuzynów w OSP. Znam strażaków z przeróżnych miejscowości. Jedna wioska ma wspaniałych ochotników, a inna położona osiem kilometrów dalej wioska ma ochotników rodem z filmu "Piniondze to nie fszysko"

ZajętyPelikan

2020-06-02, 21:37
Oczywiście nie chcę tam nikogo obrażać. Ale te działania z tym siłownikiem... jakbym widział bawiące się dzieci. Oczywiście pełen szacun, ale jednak to amatorka.

MindBodyLightSound

2020-06-03, 12:03
dolarinho napisał/a:

Wszyscy mylnie myślą o OSP jak o pijakach z remizy. Tymczasem teraz to świetnie wyszkoleni młodzi ludzie którzy ryzykują swoje życie zupełnie bezinteresownie, bo przecież 15 zł za godzinę wyjazdu to żadne pieniądze.



Nie generalizuj. OSP to porządni ludzie zawsze gotowi do akcji, nie do libacji.