18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Straż vs Policja

C0C0JUMBO • 2020-01-29, 14:20
Takie tam rozmowy dwóch różnych służb mundurowych.... ktoś mi to wysłał, jak było to nie widziałem




CRS czyli prawdopodobnie Francja :roll:

rzuraf

2020-01-29, 14:40


Jakby kto pytał, to we Francji Gestapo Macrona właśnie tłucze strajkujących strażaków. To już mało kto wybaczy. No może poza Parlamentem Europejskim

Jak wiemy Unia nie widzi problemu w tym, by ta bezmózga banda kryminalistów tłukła przypadkowych ludzi, atakowała medyków udzielających pomocy rannym i dziennikarzy relacjonujących co się dzieje, zabierała telefony uniemożliwiając nagrywanie, strzelała granatami w twarze trwale okaleczając ludzi, czy też pacyfikowała sędziów.


PS. Macron w następnym tygodniu przyjeżdża do Polski i prawdopodobnie będzie truł o praworządności.

poligon6

2020-01-29, 14:41
Tak się wprowadza demokracje we Francji. Ma ktoś ten filmik jak poturbowali sedziów we Francji?

No ale we Francji nie ma zdrajców, którzy lataja do UE kablowac na własny kraj.

mygyry

2020-01-29, 14:49
poligon6 napisał/a:

Tak się wprowadza demokracje we Francji. Ma ktoś ten filmik jak poturbowali sedziów we Francji?
No ale we Francji nie ma zdrajców, którzy lataja do UE kablowac na własny kraj.



Nie chodzi nawet o kablowanie ale o to że obywatele wybrali rząd który im się nie podoba.
Wybory samorządowe - UE zaniepokojone o praworządność
Wybory parlamentarne - UE zaniepokojone o praworządność
Wybory prezydenckie - UE zaniepokojone o praworządność
A podobno to Rosja ingeruje w demokrację

St...........on

2020-01-29, 14:59
O k***a, przesadzili. Mam nadzieję że dojdzie tam do rewolucji jak za starych dobrych czasów i makaron skończy na gilotynie.

Kot_Schrodingera

2020-01-29, 15:02
A po co strajkują,nie lepiej po cichu olewać swoje obowiązki i dostawać za to jeszcze kasę.

ProVVe

2020-01-29, 15:09
Makaron powinien być publicznie stracony razem ze swoimi sługusami... Potem wyplenić brudasów i skrajną lewicę...

leonfun

2020-01-29, 15:17
Niech podpalą kilka posterunków policji i olewają zgłoszenia :P

poligon6

2020-01-29, 15:38
ProVVe napisał/a:

Makaron powinien być publicznie stracony razem ze swoimi sługusami... Potem wyplenić brudasów i skrajną lewicę...



Tyle że w tym przypadku Makaron chce przypiłowac socjalne rozpasanie.

maderfakermen

2020-01-29, 15:52
poligon6, a to kryptoprawak, żeby mu tylko nie odj***ło i nie zaczął obniżać podatków...

bleblebator1

2020-01-29, 16:45
Wcześniej czy później zgilotynują komucha macrona.
Mam nadzieję na dobry materiał na sadolu

silwerbalk

2020-01-29, 16:58
Ja jebie jak macron znowu wygra wybory we francji to k***a na bank te wybory były ustawione na 100% ludzie go nienawidzą jak psa.... Czekam jeszcze na kogoś odważnego z haryzmą co nie boi się wziąść stery :hitler: i mamy kolejny holokaust.... Tylko ciekawe kim będą palić w piecach

Szegerege12

2020-01-29, 17:00
ch*je k***a, mundurowy mundurowego napie**ala. Jeszcze strażaków którzy wykonują dobrą robotę a mają płacone całe gówno w porównaniu do innych zawodów.