18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Straż na bombach ..

~McSadol • 2021-12-03, 20:52
.. nie dojechali .


LICH0

2021-12-03, 20:54
Gdzie oni jechali tym wehikułem czasu? Na rekonstrukcje historyczną?

Smartghetto

2021-12-03, 21:49
LICH0 napisał/a:

Gdzie oni jechali tym wehikułem czasu? Na rekonstrukcje historyczną?



Jak to jest świeżutki sprzęt z ruskiego expo rolniczego na 2022.

jjuice

2021-12-03, 22:06
LICH0 napisał/a:

Gdzie oni jechali tym wehikułem czasu? Na rekonstrukcje historyczną?



Całkiem możliwe ze ten sprzęt jest równie dobry jak to nowoczesne gówno, albo i lepszy. Tu się może zj***ć wszystko, i jak załoga nie będzie za bardzo naj***na to naprawia usterkę w 30 min za pomocą kombinerek i siekierki a w nowoczesnym gównie nie wymienisz płynów na czas i ch*ja zajedzie.
PS: jak załoga będzie naj***na w opor to zrobią to w 15 min bez narzędzi w końcu to Rosja

Pan_Doktur

2021-12-03, 23:23
jjuice napisał/a:

Całkiem możliwe ze ten sprzęt jest równie dobry jak to nowoczesne gówno, albo i lepszy. Tu się może zj***ć wszystko, i jak załoga nie będzie za bardzo naj***na to naprawia usterkę w 30 min za pomocą kombinerek i siekierki a w nowoczesnym gównie nie wymienisz płynów na czas i ch*ja zajedzie.
PS: jak załoga będzie naj***na w opor to zrobią to w 15 min bez narzędzi w końcu to Rosja



żebyś ty się k***a słyszał jak pie**olisz głupoty,

btw. gdzie są stare emotki? długo mnie tu nie było

KonioBijca

2021-12-03, 23:50
jjuice napisał/a:

Całkiem możliwe ze ten sprzęt jest równie dobry jak to nowoczesne gówno, albo i lepszy. Tu się może zj***ć wszystko, i jak załoga nie będzie za bardzo naj***na to naprawia usterkę w 30 min za pomocą kombinerek i siekierki a w nowoczesnym gównie nie wymienisz płynów na czas i ch*ja zajedzie.
PS: jak załoga będzie naj***na w opor to zrobią to w 15 min bez narzędzi w końcu to Rosja



pie**olisz kocopoły, jak potłuczony...

przemo3251

2021-12-04, 00:11
Ciężarówka nie jest zbyt młoda ale widocznie nie ma kasy na lepszą. W dodatku ta ma znakomitą dzielność terenową. A że pali dużo to w rosji nie stanowi problemu. Ważne że jezdzi i spełnia swoje zadanie

Aramanga

2021-12-04, 01:21
No bez przesady

PryszczatyJeż

2021-12-04, 03:32
Tam są takie tereny, że nowsze gówna wymieklyby przy wjeździe w tamtejsze pierwsze lepsze "błoto".

Kiblodrzemek88

2021-12-04, 07:42
przemo3251 napisał/a:

Ciężarówka nie jest zbyt młoda ale widocznie nie ma kasy na lepszą. W dodatku ta ma znakomitą dzielność terenową. A że pali dużo to w rosji nie stanowi problemu. Ważne że jezdzi i spełnia swoje zadanie



Jak większość ciężarówek w Polskich OSP. Nie mają sprzętu pierwszej jakości, ale i tak jadą do wezwania i ratują.

;-)

shoe5maker

2021-12-04, 13:38
Jechał na zielonym i jeszcze ratował wymuszającego swoim kosztem, debil.

Strielok1

2021-12-04, 20:05
Kiblodrzemek88 napisał/a:

Jak większość ciężarówek w Polskich OSP. Nie mają sprzętu pierwszej jakości, ale i tak jadą do wezwania i ratują.



W OSP jest coraz więcej nowego sprzętu, rzadko już się widuje Stary itp. A do tych co się wyśmiewają, te Urale są produkowane do dziś bez większych zmian, po drugie tam jak jadą gasić pożar lasu to to nie jest las który wkoło w 2 godziny można rowerem objechać, ta ciężarówka ma wjechać wszędzie, a później wrócić. I do tego nadaje się idealnie.

jkllll485

2021-12-05, 17:16
LICH0 napisał/a:

Gdzie oni jechali tym wehikułem czasu? Na rekonstrukcje historyczną?



pie**olicie Hipolicie. Ta historia jest znacznie lepsza od MAN-a, Mercedesa czy innego badziewia ba, Polskiego Stara czy Jelcza który nawet by nie udźwignął tyle sprzętu czy wody na sobie co ciąga Kraz.