18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Straż miejska

Szczam_na_Zakrystii • 2015-09-08, 17:31
Kolejny pokaz kompetencji tej formacji.




Wg świadków jak i poszkodowanego cała akcja za palenie papierosa pod szkołą...

Mam nadzieję że dostaną dobry wyrok. A najlepiej odsiadka i niech im tam dupsko pęknie!

Stuku

2015-09-08, 17:35
Skoro na terenie szkoły obowiązuje zakaz palenia a według ustawy obowiązuje i jest to karane mandatem to w czym problem. Kolejna sprawa jest pokazana sama interwencja, a wątpię że bez powodu się rzucili na chłopaka.

Szczam_na_Zakrystii

2015-09-08, 17:41
Stuku napisał/a:

Skoro na terenie szkoły obowiązuje zakaz palenia a według ustawy obowiązuje i jest to karane mandatem to w czym problem. Kolejna sprawa jest pokazana sama interwencja, a wątpię że bez powodu się rzucili na chłopaka.



k***a.. Ty ślepy jesteś? Dwóch dorosłych typów napie**ala dzieciakiem który może ma nie wiem 16-17 lat a wg Ciebie jest to normalne?
:homer:
Za palenie papierosa?! :wtf:
Nie byłeś nigdy w szkole? Nie paliłeś fajek na przerwach?!
Coś czuję że jesteś p*zdą jakich wiele przez które było się podpie**alanym do nauczycieli za palenie fajek za rogiem.

I co z tego że nie wolno, to wg ciebie debilu jest powodem aby pryskać gazem, dusić i poniewierać po podłodze a na koniec skuć w kajdanki?! Popie**olony jesteś i to bardzo.

Lucius

2015-09-08, 17:41
a koledzy stoją i dopingują zamiast pomóc, ćwoki

mp0011

2015-09-08, 17:46
I bardzo dobrze. Jakby nie kopał i nie wierzgał, to by nie dostał.

Dostałby mandat za palenie gdzie nie wolno, 50 pln i spokój.
Ale nie - jestem z kumplami, to się popiszę jaki to ze mnie chojrak.

Jeszcze powinni resztę profilaktycznie zwinąć za znieważanie funkcjonariuszy.

Stuku

2015-09-08, 17:48
Szajba_Man napisał/a:



k***a.. Ty ślepy jesteś? Dwóch dorosłych typów napie**ala dzieciakiem który może ma nie wiem 16-17 lat a wg Ciebie jest to normalne?
:homer:
Za palenie papierosa?! :wtf:
Nie byłeś nigdy w szkole? Nie paliłeś fajek na przerwach?!
Coś czuję że jesteś p*zdą jakich wiele przez które było się podpie**alanym do nauczycieli za palenie fajek za rogiem.

I co z tego że nie wolno, to wg ciebie debilu jest powodem aby pryskać gazem, dusić i poniewierać po podłodze a na koniec skuć w kajdanki?! Popie**olony jesteś i to bardzo.



Nie obrażaj mnie bo sobie tego nie życzę. Frustracje masz że żona albo w pracy Cię opierdzielają i wywalasz to na lewo i prawo ?

Byłem w szkole i paliłem w pobliskim parku i ?

modoc

2015-09-08, 17:48
Zakozaczył szczyl to oberwał i tak lekko. Pałą po nerach kozaczek powinien dostać to by się nauczył.

Szczam_na_Zakrystii

2015-09-08, 17:48
mp0011 napisał/a:

I bardzo dobrze. Jakby nie kopał i nie wierzgał, to by nie dostał.

Dostałby mandat za palenie gdzie nie wolno, 50 pln i spokój.
Ale nie - jestem z kumplami, to się popiszę jaki to ze mnie chojrak.

Jeszcze powinni resztę profilaktycznie zwinąć za znieważanie funkcjonariuszy.



Kolejny debil...
No dalej, ujawniajcie się, będzie prościej.

Stuku

2015-09-08, 17:50
Szajba_Man napisał/a:



Kolejny debil...
No dalej, ujawniajcie się, będzie prościej.



Ma razie to ujawniasz swój poziom :roll:

Co...........ox

2015-09-08, 17:51
Palenie w miejscu publicznym jest zabronione, ale nie sądzę, że za to go na glebę powalili. Pewnie cwaniakował i chciał pokazać, że jest kozakiem i stawiał opór, a w takim wypadku policja jak i straż miejska mogą użyć siły. Prawo i tyle. Ogłaszam koniec gównoburzy która się zaczyna.

Szczam_na_Zakrystii

2015-09-08, 17:58
Stuku napisał/a:



Nie obrażaj mnie bo sobie tego nie życzę. Frustracje masz że żona albo w pracy Cię opierdzielają i wywalasz to na lewo i prawo ?

Byłem w szkole i paliłem w pobliskim parku i ?


W dupie mam czego sobie nie życzysz. Jesteś debilem to będę tak o tobie mówił sp***olino społeczna. Koniec i kropka.
Zgadzasz sięna takie zachowanie organów państwa które staje się opresyjne więc jesteś debilem i zagrożeniem dla reszty.

Stuku napisał/a:



Ma razie to ujawniasz swój poziom :roll:



O wiele wyższy niż twój. Pewnie tatuś w ZOMO był a wieczorem ci wchodził do łóżka i ku*asem nawciskał takich poglądów do łba, prawda? :szydera:

Stuku

2015-09-08, 17:58
Szajba_Man napisał/a:


O wiele wyższy niżtwój. Pewnie tatuś w ZOMO był a wieczorem ci wchodził do łóżka, prawda?



Do łóżka Twojej matki musiał wejść :roll:

Szczam_na_Zakrystii

2015-09-08, 17:59
Stuku napisał/a:



Do łóżka Twojej matki musiał wejść :roll:



Wątpię pokurczu.

mp0011

2015-09-08, 18:01
Szajba_Man,

Zastanów się kretynie jeden, jaki cel ma straż miejska w biciu we dwóch gówniarza na oczach stada baranów z komórkami?
Żaden. Ani z tego premii, ani kasy, a jeszcze trzeba raport napisać...

Jedyne co chcieli to mandat wlepić, do czego mieli pełne prawo.

A że się idiota rzucał, do został sprowadzony do parteru. W granicach prawa.

Tyle w temacie.

Co...........ox

2015-09-08, 18:02
Chłopcy! Proszę się nie kłócić... I nie wyzywać