18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Straż miejska

Szczam_na_Zakrystii • 2015-09-08, 17:31
Kolejny pokaz kompetencji tej formacji.




Wg świadków jak i poszkodowanego cała akcja za palenie papierosa pod szkołą...

Mam nadzieję że dostaną dobry wyrok. A najlepiej odsiadka i niech im tam dupsko pęknie!

Stuku

2015-09-08, 18:03
Szajba_Man napisał/a:


O wiele wyższy niż twój. Pewnie tatuś w ZOMO był a wieczorem ci wchodził do łóżka i ku*asem nawciskał takich poglądów do łba, prawda? :szydera:



Nie każdy ma takie wspomnienia z dzieciństwa jak ty

Szczam_na_Zakrystii

2015-09-08, 18:05
mp0011 napisał/a:

Szajba_Man,

Zastanów się kretynie jeden, jaki cel ma straż miejska w biciu we dwóch gówniarza na oczach stada baranów z komórkami?
Żaden. Ani z tego premii, ani kasy, a jeszcze trzeba raport napisać...

Jedyne co chcieli to mandat wlepić, do czego mieli pełne prawo.

A że się idiota rzucał, do został sprowadzony do parteru. W granicach prawa.

Tyle w temacie.



Aha debilu jeden to teraz sięzastanów, czy nie mieli innych środków niż szarpanie gamonia i poniewieranie nim? A jak by go tam zabili to też by było dobrze? Powiedz mi czy nie dało się tego załatwić inaczej? Pójść do dyrektora, nauczycielki, k***a rodziców?! Nie no trzeba nak***iać małolatem bo ma żółtą szachownicę na łbie! Nie widzisz że te barany tak sięzachowujątylko względem jednostek które są słabsze? Jak trzeba kogoś na prawdę spałować to ich nie ma bo się boją ale jak trafią sprzedawcę truskawek to pierwsi wyciągają gaz, pałki i kajdanki! Rozumiesz debilu?!

Co...........ox

2015-09-08, 18:15
Gdzie jest Batman jak jest potrzebny?

wsza104

2015-09-08, 18:16
straż miejska może jedynie ze swoimi kompetencjami pilnować staruszków w hospicjum i to k***a za darmo w czynie społecznym k***a! darmozjady j***ne!

zgonex

2015-09-08, 18:47
Powinni go jeszcze pałą po łbie napie**alać. szczeniakom się już w p*zdach przewraca. nie chce mi się wierzyć, że podeszli do niego od tyłu, skoczyli na plecy i zaczeli nim napie**alać. skoro jest zakaz palenia to jest zakaz, zwłaszcza jeśli gnojek jest nieletni. mają prawo podejść, wylegitymować, przetrzepać ciuchy. jeśli widzą palącego szczeniaka to mają taki obowiązek. zaczął pewnie pie**olić, że ch*ja moga, to mu pokazali.

~Velture

2015-09-08, 19:19
Korzystając z okazji gównoburzy w tym temacie oraz faktu ,że nikt tego nie przeczyta chciałem powiedzieć ,że nie padał dzisiaj u mnie deszcz.

sl...........ki

2015-09-08, 19:32
Brak kompetencji tych panów powala , mam na myśli ich sposób obezwładniania.

werewolfer

2015-09-08, 20:02
ch*jowe pozdrawiam. Stawianie oporu jakby nie bylo mundurowym powinno sie zawsze tak konczyc. No chyba ze nie rzucal sie z łapskami w co nie chce mi sie wierzyc bo znam takich szczeniakow

Poza tym im na pewno k***a sie chcialo z nim silowac, bo oni k***a na pewno palili sie do tego. Nie wyobrazam sobie jak ten gnojek musial kozaczyc zeby zmusic leniwa straz na patrolu szkolnym do takiej interwencji.

Pfciuki

2015-09-08, 21:42
Od człowieka ważniejsze są statystyki i kilka szekli w kieszeni.
Tylu ich tam było, że spokojnie mogliby strażnikom Teksasu pokazać gdzie ich miejsce. Filmik byłby ciekawszy, a i strażnicy mogliby w końcu coś wpisać w CV.

Shephards

2015-09-08, 22:00
@Szajba_Man
Ale ty jesteś zj***ny, kosmos.
Jakoś k***a grzecznym dzieciątkiem nie byłem, a ani razu mnie psy ani straż miejska nie nękała. Dlaczego? Bo po ch*j miałem łamać prawo skoro wiem jakie są tego konsekwencje.
Jest zakaz palenia? To idę zapalić j***ne 10metrów dalej gdzie się do tego nie przysrają.
Jest zakaz spożywania alkoholu? To idę do baru/pubu albo do siebie/znajomego do domu albo na ogródek albo robię to tak żeby żaden organ władzy tego k***a nie widział (co do zakazów to niektóre są przegięciem, ale nie o tym temat).

Jak się zdarzy, że mnie przyłapią to przyjmę ten j***ny mandat bo te 5dyszek to nie jest majątek, a za bycie frajerem który dał się capnąć należy płacić. Tym bardziej chyba lepiej grzecznie przyjąć świstek niż się szarpać jak dzika świnia i mieć jeszcze jakieś większe konsekwencje z tego.

Zresztą więcej słów na ciebie szkoda bo prezentujesz poziom tych dzieciaków z filmiku którzy potrafią tylko krzyczeć i nagrywać, ale zrobić coś więcej to nich*ja bo nie masz pojęcia idioto jeden od jakiego momentu zaczęto nagrywać film i jak to wyglądało z początku bo ten frajer od fajki nie wygląda na takiego który chciał sprawę normalnie załatwić.

Tajulek

2015-09-08, 22:04
Ja pie**olę, nawet już nie wiem, kto jest dzieckiem z kwejka, a kto nie - ten poziom IQ wynikający z waszych postów... Gość jarał pod szkołą, co jest zabronione. Nie wiem, czy zauważyliście, ale filmik zaczyna się, kiedy strażnicy miejski (których nie darzę szczególnie dobrymi uczuciami) używają środków przymusu bezpośredniego wobec popełniającego wykroczenie młodocianego obywatela. Nie wiem jak Wy, ale chętnie bym zobaczył całą scenę, od momentu odmówienia współpracy ("Bo co? Aresztujecie mnie? Buahahaha") przez młodego, do momentu w którym siedzi już w suce.

seven

2015-09-08, 22:14
@Szajba_Man rocznik '85 a taki tępy, tak się chłopie przed wszystkimi tym obnażyłeś, że już byś się nie odzywał.