18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Straż miejska uznała plecak za... pojazd ;)

kudi88 • 2013-10-13, 01:32
Mieszkaniec Genui otrzymał mandat wystawiony na podstawie zdjęcia z kamery za to, że poruszał się po strefie ograniczonego ruchu w centrum miasta.




Tyle tylko, że szedł po chodniku, a starą tabliczkę rejestracyjną skutera przyczepił dla ozdoby do plecaka.

Weekendowa prasa we Włoszech podała, że mandat wystawiła dwudziestolatkowi straż miejska (Polizia Munic**ale), jako dowód przedstawiając zdjęcie z tablicą rejestracyjną pojazdu, którym rzekomo wjechał do ścisłego centrum Genui bez zezwolenia. "Przyłapała" go kamera, która kontroluje automatycznie ruch samochodów przy wjazdach do strefy ograniczonego ruchu.


Zdjęcie było na tyle niewyraźne, że nie dostrzeżono, iż tabliczka z numerem rejestracyjnym nie widniała na aucie czy motorze, ale na plecaku przechodnia. Młody Włoch w ten sposób ozdobił go tablicą skutera, nieważną od sześciu lat.

Nie wystarczyło zwykłe wyjaśnienie nieporozumienia. Ukarany przechodzień musiał złożyć oficjalne odwołanie i wniosek o to, by nie uznawać jego plecaka za pojazd mechaniczny.




:idzwch*j:

kacpereczeq12

2013-10-13, 01:45
No ja pie**ole. Gorzej niż z naszą miejską. Ślepi jak p*zdy, wyrażnie widać że na tablica jest na plecaku - no chyba że wzieli plecak za jetpack

RockyWood

2013-10-13, 02:55
hahaha logika to ch*j: "my cię oskarżamy a teraz ty nam udowodnij żeś jest niewinny ooołjjeeeaa"

avalanch

2013-10-13, 10:02
Jak widać nie tylko w Polsce straż miejska to banda debili :)

cveljan

2013-10-14, 14:38
up@
zgadzam się w stu procentach- mają międzynarodowe porozumienie w sprawie poziomu intelektualnego kandydatów

Morgennes

2013-10-14, 14:45
U nas w kraju nad Wisłą musiał by i tak zapłacić jeszcze by mu punkty karne doliczyli.

buchaj

2013-10-14, 15:07
Pragnąłbym zauważyć cichego bohatera drugiego planu.
Zajebiste urządzenie do automatycznego odczytywania tablic rejestracyjnych. Inwigilacja permanentna. Poczekajcie aż mordy będzie się dało każdemu skanować :)

thoruus

2013-10-14, 16:38
@up: imho dać to już się daje, poczekać to sobie możemy na api od google ;)

dzorczKlunej

2013-10-14, 18:19
k***a i takim właśnie głąbom daje się uprawnienia. Świat ocipiał...

Bajdus1962

2013-10-14, 18:54
No jebłem, aż dziw, że to nie Polska czy rosja, bo głupszego absurdu dawno nie czytałem. h*j, że w tle są 2 auta, ale co tam, lepiej czepiać sie typa z plecakiem. Włochy to piękny, ale dziki kraj, zresztą jak cały zachód.

Marshal

2013-10-14, 20:46
Cieszy ze nie tylko u nas robia z siebie Straznikow Teksasu