18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Straż miejska ma ciężki dzień

T3RMINATOR • 2023-01-26, 00:19
... Bo na ich drodze stanął Zawodnik MMA i nie będzie mandacik tylko wpie**ol. :idzwch*j:


kakalos

2023-01-26, 00:25
kolezanka bardzo pomocna :D

Gandalf-Szary

2023-01-26, 00:33
Jak by nie rzucał telefonem to by widział napastnika, inna kwestia że nic by mu to nie dało :)

radek225

2023-01-26, 00:38
kakalos napisał/a:

kolezanka bardzo pomocna



Więcej pomogła, że nie dołączyła do walki, tylko stała obok. Baba to tylko z liścia potrafi strzelić i tylko to naprawdę jej dobrze wychodzi. Kluczyki do motocyklu należały do właściciela motocyklu a nie do j***nego strożnika wiejskiego, który w hierarchii uprawnień jest mniej więcej na tym samym poziomie co cieć pobierający opłatę za kibel. Jakby nie wyciągał łapy po nie swoją własność to miałby o kilka zębów i nie połamanych kości więcej.

Arashi91

2023-01-26, 00:49
radek225 napisał/a:

Więcej pomogła, że nie dołączyła do walki, tylko stała obok. Baba to tylko z liścia potrafi strzelić i tylko to naprawdę jej dobrze wychodzi. Kluczyki do motocyklu należały do właściciela motocyklu a nie do j***nego strożnika wiejskiego, który w hierarchii uprawnień jest mniej więcej na tym samym poziomie co cieć pobierający opłatę za kibel. Jakby nie wyciągał łapy po nie swoją własność to miałby o kilka zębów i nie połamanych kości więcej.



Znalazł się bohater, pogromca strażników wiejskich. Hierarchia służb nie ma znaczenia. Takie sprawy załatwia się w sądzie, chyba, że jest się małpą. Nie wiem jak to wygląda w kraju jegomościa, ale u nas za napaść na "ciecia pobierającego opłatę za kibel" wyrwał by ładnych parę lat. Warto dla niezapłacenia mandatu? IQ pomarańczy i tyle. Ja sam bym najchętniej SM po prostu rozwiązał. Problem w tym, że w ich miejsce wjadą firmy kontrolerów i policja - czyli efekt końcowy i tak będzie taki sam. A nawet gorszy, bo będzie drożej.

radek225

2023-01-26, 01:01
Arashi91 napisał/a:

Znalazł się bohater, pogromca strażników wiejskich. Hierarchia służb nie ma znaczenia. Takie sprawy załatwia się w sądzie, chyba, że jest się małpą. Nie wiem jak to wygląda w kraju jegomościa, ale u nas za napaść na "ciecia pobierającego opłatę za kibel" wyrwał by ładnych parę lat. Warto dla niezapłacenia mandatu? IQ pomarańczy i tyle. Ja sam bym najchętniej SM po prostu rozwiązał. Problem w tym, że w ich miejsce wjadą firmy kontrolerów i policja - czyli efekt końcowy i tak będzie taki sam. A nawet gorszy, bo będzie drożej.



Jeżeli chcieli aby zapłacił mandat to trzeba było pozwolić mu odjechać i mandat wysłać na adres pod którym zarejestrowany jest motocykl wraz z opłatami manipulacyjnymi. Ani oni ani ty nie masz prawa wyciągać łapy po czyjąś własność. No chyba że gość był pijany no to wtedy jest coś takiego jak obywatelskie zatrzymanie. Ale widząc jak się zachowuje i z jaką gracją napie**olił strażnikowi to raczej pijany nie był.

dance4life

2023-01-26, 01:54
Przestancie pie**olic. Zajebisty wpie**ol

biegu86

2023-01-26, 05:43
Pozatrudniali baby w służbach i potem idź z taką na patrol.

brylant1412

2023-01-26, 06:41
dlatego w polsce straż miejska lubi się doczepić do emerytów co sprzedają czosnek marchewkę itd ze swojej działki.Bo wiedzą że na dzielnicach dostali by to samo.

hardowski

2023-01-26, 07:29
Arashi91 napisał/a:

IQ pomarańczy



Mnie tam się wydaje, że nawet jego koszulka ma większe IQ od niego... :lol:

Ryju1983

2023-01-26, 07:29
Efekt będzie taki że strażnik będzie przez dłuższy czas jadł przez rurkę, a drugi będzie pierdział w pasiak.

yigebek291

2023-01-26, 07:45
Co najwyżej jest to debil trenujacy mma. Nie stawiajmy proszę zawodników mma w takim świetle.

kogut117

2023-01-26, 07:46
Atakujący do utylizacji, dół i wapnem sypać

smc

2023-01-26, 08:07
Wynieśli truchło strażnika na zaplecze, tam go zutylizują :->

Leatherface

2023-01-26, 08:31
p*zdy miejskie a nie straż... wpie**ol uzasadniony.