18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Straszna gra

daymaker • 2018-01-17, 19:45


...bardzo realistyczna zresztą :diabel:

tranzystor

2018-01-17, 20:17
To jest Łapiński, ten od prezydenta?

TB303

2018-01-17, 20:18
Dobra, fajnie... ale co to ma do tematyki portalu, na którym się znajdujemy?

A tak swoją drogą, to Outlast 2 jest o wiele lepszy niż Outlast i dodatek Outlast: Whistleblower - razem wzięte. W przypadku drugiej części, w końcu twórcy poszli na jakość, aniżeli ilość - mało straszaków, więcej klimatu! Biorąc pod uwagę ostatnie lata, jeśli chodzi o gry horrory, to może nie jest to poziom Frictional Games, ale nie poszli przynajmniej na łatwiznę i wyszli na tym dobrze.

chudy005

2018-01-17, 20:24
Powiem jedno....dobry komp....

jbone

2018-01-17, 20:46
są gry które walą w banię-out last, fear,call of cthulhu. itp. ale jeśli chcesz się bać trzeba grać pod wieczór w słuchawkach.Rozpie**alają mnie ludzie którzy grają przy dziennym, świetle i telewizor obok puszczony i później piszą"p*zda nie horror"

krzyks

2018-01-17, 20:48
Dobra gra aktorska, ale facet ma już doświadczenie :kawa:

mygyry

2018-01-17, 20:50
Kiedyś się biło z rodzeństwem o pada i kto ma grać a teraz ludzie siedzą o oglądają gejtuberów jak oni grają WTF?!

ePeeL

2018-01-17, 20:57
Cytat:


A tak swoją drogą, to Outlast 2 jest o wiele lepszy niż Outlast i dodatek Outlast: Whistleblower - razem wzięte. W przypadku drugiej części, w końcu twórcy poszli na jakość, aniżeli ilość - mało straszaków, więcej klimatu! Biorąc pod uwagę ostatnie lata, jeśli chodzi o gry horrory, to może nie jest to poziom Frictional Games, ale nie poszli przynajmniej na łatwiznę i wyszli na tym dobrze.



A powiem Ci, że moje zdanie jest po totalnie drugiej stronie barykady. Klimat Outlasta polegał na zamkniętych pomieszczeniach, klaustrofobicznej atmosferze, która sprawiała wrażenie, że nie da się uciec i straszakach, które nie były typową mordą wyskakującą przed Ciebie bezcelowo, tylko były fabularnie związane. Sama muzyka też robiła swoje. Generalnie Outlast czy Whistleblower był moim zdaniem lepszy, ale wiadomo że zdanie jest jak ch*j - moje jest do kolan.

jbone

2018-01-17, 21:07
zrób se dziecko-umrzyj na zawał bo śmierdziel złapał cie za kostkę podczas gry i raczkował po podłodze.całe twoje twoje życie w p*zdu.

Profx5015

2018-01-17, 21:21
Nigdy nie zrozumiem po ki ch*j streamować swój ryj na tło gry?

Tudeski

2018-01-17, 21:28
Profx5015 napisał/a:

Nigdy nie zrozumiem po ki ch*j streamować swój ryj na tło gry?



Na tym polega stream...

TB303

2018-01-17, 21:42
ePeeL napisał/a:



A powiem Ci, że moje zdanie jest po totalnie drugiej stronie barykady. Klimat Outlasta polegał na zamkniętych pomieszczeniach, klaustrofobicznej atmosferze, która sprawiała wrażenie, że nie da się uciec i straszakach, które nie były typową mordą wyskakującą przed Ciebie bezcelowo, tylko były fabularnie związane. Sama muzyka też robiła swoje. Generalnie Outlast czy Whistleblower był moim zdaniem lepszy, ale wiadomo że zdanie jest jak ch*j - moje jest do kolan.


Wniosek jest jeden - każdego straszy co innego ;)
Jednak dla mnie i tak mistrzem gier horrorów zawsze będzie Silent Hill(1,2,3 i ewentualnie 4).

zakmen

2018-01-17, 22:10
@TB303

Klimat po 2h grania nie robi już żadnego wrażenia a straszaki wyczuwalne są na kilometr.

facet85

2018-01-17, 22:18
h*ja wiecie co to horror ;) mam przyjemność posiadania Sony VR i oczywiście musiałem kupić Resident Evil VII: Biohazard VR
powiem krótko - polecam każdemu, od amatora do twardziela co myśli, że jest twardziel.

wrażenia Vr, słuchawki .... ja podobnie miałem, jak mnie zona trąciła bo przechodziła obok. W ciemno jej prawie kopa sprzedałem [ bo nie widzisz co się dzieje obok tak dla wyjaśnienia :) ]... k***a prawie umarłem na zawał.


Profx5015

2018-01-17, 22:33
@Tudeski czyli jak sobie stramuje kaeswu to nie jest stream? :P