topic

Straszenie kota

Anal_Intruder_69 • 2021-07-22, 13:43
Pewna pani postanowiła zrobić psikusa swojemu kotu :PMuzykę nie ja podkładałem.
Jak się nie nadaje to ususzyć

adderwlkp

2021-07-22, 13:47
Nawet da się pośmiać na tym kwejku :-D

Halman

2021-07-22, 13:58
jeśli komentarz; " a co to za gówno?" nie wnosi nic do tematu (ale może wnieść) to proszę osobę usuwającą komentarze (nie bójmy się tego słowa; cenzurującą) o podanie komentarza wnoszący coś do tematu... z chęcią się zapoznam z jedynie słusznym komentarzem i z góry zaznaczam ze mój komentarz nie łamie żadnego punktu regulaminu by móc go znów usuwać z powodu "bo tak".

Znawca_Cipek

2021-07-22, 14:14
Halman napisał/a:

jeśli komentarz; " a co to za gówno?" nie wnosi nic do tematu (ale może wnieść) to proszę osobę usuwającą komentarze (nie bójmy się tego słowa; cenzurującą) o podanie komentarz wnoszący coś do tematu... z chęcią się zapoznam z jedynie słusznym komentarzem i z góry zaznaczam ze mój komentarz nie łamie żadnego punktu regulaminu by móc go znów usuwać z powodu "bo tak".Nie popłacz się...Ja pawnuczę...Dziecku klocki zabrali!

Halman

2021-07-22, 14:15
Znawca_Cipek napisał/a:

Nie popłacz się...Ja pawnuczę...Dziecku klocki zabrali!jak będę miał do ciebie sprawę to poślę po ciebie murzyna a teraz zejdź mi z oczu.

Zasysacz

2021-07-22, 14:39
Ale mu pojechała - tak samo miałem jak teściowa rano wyszła z gawry, jak z żoną chwilę u nich pomieszkiwalismy na czas budowy domu :D

xv89

2021-07-22, 14:47
Halman napisał/a:

jeśli komentarz; " a co to za gówno?" nie wnosi nic do tematu (ale może wnieść) to proszę osobę usuwającą komentarze (nie bójmy się tego słowa; cenzurującą) o podanie komentarza wnoszący coś do tematu... z chęcią się zapoznam z jedynie słusznym komentarzem i z góry zaznaczam ze mój komentarz nie łamie żadnego punktu regulaminu by móc go znów usuwać z powodu "bo tak".Swoimi działaniami sam stawiasz się w roli cenzurującego (chcesz arbitralnie decydować co się nadaje, a co nie - pomijam kwestię słuszności), także tym razem może nie łamiesz regulaminu, ale wychodzisz na hipokrytę :)

Halman

2021-07-22, 15:18
xv89 napisał/a:

Swoimi działaniami sam stawiasz się w roli cenzurującego (chcesz arbitralnie decydować co się nadaje, a co nie - pomijam kwestię słuszności), także tym razem może nie łamiesz regulaminu, ale wychodzisz na hipokrytęSedno w tym ze jeszcze kilka lat temu filmiki o kotkach były tępione przez moderatorów więc komentarz powinien być po ich myśli, jak widzę już nie. Dlatego ironicznie oczekuję wskazówek... (podejrzewam ze się nie doczekam bo to ich, moderacji stare ironiczne zagranie -nie daj sie uwikłać w dyskusję którą przejebiesz a po za tym jak milczysz sprawiasz wrażenie mędrca, hehehehe.... )
póki co spróbuję się wpisać w nową linię sadola; Niech żyją sweet kitty...

Znawca_Cipek

2021-07-22, 15:37
Halman napisał/a:

Sedno w tym ze jeszcze kilka lat temu filmiki o kotkach były tępione przez moderatorów więc komentarz powinien być po ich myśli, jak widzę już nie. Dlatego ironicznie oczekuję wskazówek... (podejrzewam ze się nie doczekam bo to ich, moderacji stare ironiczne zagranie -nie daj sie uwikłać w dyskusję którą przejebiesz a po za tym jak milczysz sprawiasz wrażenie mędrca, hehehehe.... )
póki co spróbuję się wpisać w nową linię sadola; Niech żyją sweet kitty...Uważaj, bo jak ja się w nową linię wpisać próbowałem z kotkami, to dostałem bana na miesiąc. No ale ja miałem jaja i wstawiłem jako temat do poczekalni.

~Sunday

2021-07-22, 16:05
Halman napisał/a:

Sedno w tym ze jeszcze kilka lat temu filmiki o kotkach były tępione przez moderatorów...


Krótka lekcja historii
https://www.sadistic.pl/pijany-kot-vt5299.htm
https://www.sadistic.pl/koty-na-biezni-vt4267.htm
https://www.sadistic.pl/wkurzony-kocur-vt2513.htm
https://www.sadistic.pl/leniwy-kot-vt1467.htm
https://www.sadistic.pl/kot-hitlera-vt1052.htm
https://www.sadistic.pl/kot-tanczy-na-rurze-vt10147.htm
https://www.sadistic.pl/spiacy-kot-vt10090.htm
a to tylko kilka pierwszych z brzegu przykładów, więc jak widzisz sadistic od początku swojego istnienia dosyć mocno stał kotami. I to do tego stopnia, że aż trzeba było utworzyć temat zbiorczy.
Nie znaczy to jednak, że każdy siersciuch musi tam lądować z automatu.
Ktoś ci głupot naopowiadał, a ty chodzisz i powtarzasz.

plastic

2021-07-22, 16:10
jakbym był tu moderatorem/adminem, to pozakładałbym sobie kilka kont takich jak halman,znawcy cipek i niemców i waliłbym komentarze, wrzucał materiały, co sprawiałoby wrażenie większego zainteresowania portalem, niż jest w rzeczywistości. również ustawiłbym kilka skryptów do dawania piw, jak palilii doktor50-coś tam, bo ludziom nie chce się tu nawet wystawiać piwek i trzeba to robić za nich.

każdy portal tak robi, każda gra online tak robi, nawet kolejki w PRL działały w ten sam sposób - zainteresowanie było tym większe, im więcej osób w nich stało.

natury nie oszukasz. dziś próg dopaminowego wejścia jest o wiele wyższy niż 10-15 lat temu. dziś trzeba płacić przyjemnymi doznaniami za każde poruszenie palcem. zamiast tworzyć content, czekamy aż ktoś wejdzie z nim w naszą dupę. straszne h*je z nas.


Halman

2021-07-22, 16:14
Sunday napisał/a:

Ktoś ci głupot naopowiadał, a ty chodzisz i powtarzasz."krótka lekcja historii" to nie komentarz tylko kilka linków no i powód dlaczego ten filmik nie wylądował w zbiorczym? jest bardziej koci ?

lw

2021-07-22, 19:19
Halman napisał/a:

"krótka lekcja historii" to nie komentarz tylko kilka linków no i powód dlaczego ten filmik nie wylądował w zbiorczym? jest bardziej koci ?Szukałem tego skeczu z kotem i ze śmierdzącą żoną. Masz może dostęp do tych odcinków Monty Pythona?

Halman

2021-07-22, 19:38
lw napisał/a:

Szukałem tego skeczu z kotem i ze śmierdzącą żoną. Masz może dostęp do tych odcinków Monty Pythona?


szukaj np na CDA końcówka epizodu 9tego.

panar3

2021-07-22, 19:52
xv89 napisał/a:

Swoimi działaniami sam stawiasz się w roli cenzurującego (chcesz arbitralnie decydować co się nadaje, a co nie - pomijam kwestię słuszności), także tym razem może nie łamiesz regulaminu, ale wychodzisz na hipokrytęA jak dopie**oliłem temu pajacowi pare k..w za zj..nie umysłowe i brak szacunku dla pomordiwanych przez ukrów na Wołyniu to dostałem ostrzeżenie. Albo ma adminów w kieszeni albo im ssie albo konfident j***ny to i resortowy bachor jakiś. Ech... smutne czasy nastały...

:cry: