18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Straight outta Moskwa

Suspens • 2017-02-19, 15:56
Putin sie nie pie**oli w tańcu



Cross9819

2017-02-19, 15:59
Podobno kilka dni później biedaczek stracił rękę w wypadku.

kr...........81

2017-02-19, 16:10
facet z jajami wita faceta z jajami tak powinno być a jakiejś mi tu ciotce misiewicz który wojsko widział tylko z piaskownicy salutują rozstrzelać h*ja natychmiast to rozkaz :D

da...........za

2017-02-19, 16:28
Z tym Misiewiczem to... czytałem że Pułkownicy parasolki noszą za nim. Oraz że jest to, tych ludzi, osobista tragedia.

jbone

2017-02-19, 16:32
czasami wydaje mi się że putin to fajny gość.

moskalowy

2017-02-19, 18:48
Dokładnie tak się bawimy w fsb...

InnyName

2017-02-19, 19:12
Nie znam rang wojskowych i misiewicza, ale jeśli jest on od nich wyżej to jest to ich zasrany obowiązek, a jeśli nie jest wyżej to ch*j mu w dupę i im też, za to że hańbią imie armii ale, i tak ch*j mu w dupę, aptekarz w p*zdu j***na mać

W............R.

2017-02-19, 19:13
Putin potrafi uczyć się od wszystkich. Jego najmocniejszą stroną jest wielka pokora wobec ogromu wiedzy świata i właściwa mędrcom świadomość, że zawsze będzie mógł nauczyć się czegoś więcej. I tak na przykład na tym gifie widzimy jak Putin przejął od Łukaszenki coś, co jest wynikiem ewolucji tamtego jako polityka. Na Łukaszenkę mówi się na Białorusi "batiuszka" (ojczulek).

Powiem Wam, że w Polsce widzę obecnie dwa scenariusze (prognozując, a nie nie oceniając Jarosława Kaczyńskiego, który ma tę samą cechę - i dlatego porównują go obraźliwie do Putina, tak naprawdę tylko złoszcząc się, że sami tego nie potrafią). Albo zobaczymy w najbliższych latach jak Kaczyński ewoluuje do takiego "batiuszki" i Polakom naprawdę zacznie się żyć dobrze... Albo jest też możliwość, że Kaczyński jest już za stary i zacznie w panice przed śmiercią wykonywać jakieś gwałtowne ruchy, które będą marną, przyśpieszoną karykaturą tego procesu. Módlcie się o jego zdrowie, bo jeśli dojdzie do drugiego scenariusza, to będziemy mieli w Polsce wojnę domową.

Insaner

2017-02-19, 19:53
MotoGdynia napisał/a:

Nie znam rang wojskowych i misiewicza , ale jeśli jest on od nich wyżej to jest to ich zasrany obowiązek, a jeśli nie jest wyżej to ch*j mu w dupę i im też, za to że hańbią imie armii ale, i tak ch*j mu w dupę, aptekarz w p*zdu j***na mać




Ktoś tu się plącze w zeznaniach :roll:

ePeeL

2017-02-19, 19:58
@up

A Ty niedoj***ny jesteś? Przecież jasno napisał, że nie zna jego rang wojskowych, a wydaje mi się, że "aptekarz" nie jest jedną z nich...

Insaner

2017-02-19, 20:05
ePeeL napisał/a:

@up

A Ty niedoj***ny jesteś? Przecież jasno napisał, że nie zna jego rang wojskowych, a wydaje mi się, że "aptekarz" nie jest jedną z nich...



Nie, napisał zupełnie co innego. Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo czarno widzę Twój test gimnazjalny z części humanistycznej lub inne tego typu zaliczenie :roll:

To straszne, że to pokolenie po różnych reformach oświaty właśnie wchodzi w dorosłe życie. Ludzie nie potrafiący pisać, czytać, ani nawet wypowiadać się w ojczystym języku - za to będący święcie przekonani o swoim geniuszu...



Jeśli uważasz, że ułożenie słów w zdaniu może być dowolne, przecinki to "jakieś j***ne gówno o które przywala się facetka od polaka", a liczą się tylko "słowa klucze" z których można sobie układać dowolną ich interpretację to życzę powodzenia przy czytaniu i podpisywaniu np. pism bankowych - chociażby przy zaciąganiu kredytu :amused:

ePeeL

2017-02-19, 21:12
@up

Jesteś idiotą i od razu przechodzisz do wyzwisk. Przecinki nic tu nie zmieniają.
Najpierw napisał, że nie zna jego RANGI wojskowej po czym napisał jakieś bzdety i na końcu to, że był APTEKARZEM.
Jeśli APTEKARZ jest dla Ciebie rangą wojskową, k***a Twoja mać, to jednak nie mi przydałby się powrót na naukę czytania ze zrozumieniem ;)

Insaner

2017-02-19, 22:13
ePeeL napisał/a:

@up

Jesteś idiotą i od razu przechodzisz do wyzwisk. Przecinki nic tu nie zmieniają.
Najpierw napisał, że nie zna jego RANGI wojskowej po czym napisał jakieś bzdety i na końcu to, że był APTEKARZEM.
Jeśli APTEKARZ jest dla Ciebie rangą wojskową, k***a Twoja mać, to jednak nie mi przydałby się powrót na naukę czytania ze zrozumieniem ;)



Głupi jesteś jak but i jeszcze się pogrążasz. Napisał:

MotoGdynia napisał/a:

Nie znam rang wojskowych i misiewicza



Nie zna rang wojskowych I misiewicza. Czyli nie zna ani rang wojskowych, ani misiewicza. Zrozumiałeś? Masz napisane zdanie przed sobą, nie rozumiesz go, nie zauważyłeś tej subtelnej literki która zmienia jego sens, a jeszcze się wymądrzasz. Tylko potwierdzasz to co napisałem wyżej. Nie jesteś zbyt bystry, nawet przez chwilę nie zastanowiłeś się o co może chodzić, a już przypie**alasz się do posta którego nawet nie zrozumiałeś ;)

To społeczeństwo upadnie...

Sz...........jk

2017-02-19, 22:16
Misiewicz formalnie dla Żołnierzy jest nikim, to tylko rzecznik MON, a rzecznikowi zgodnie z RO SZ nie oddaje się honorów bo nie ma w tym przypadku stosunku przełożony-podwładny. Winą MON było wydanie niezgodnego z prawem "rozkazu" jakoby Misiewicz pełnił w czasie wizytacji funkcję Ministra Obrony Narodowej. Rozkazów niezgodnych z prawem się nie wykonuje! Pułkownicy oddawali mu honor ze strachu o własną dupę, a nie z szacunku.