18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strącony z motocykla

Jesse.Pinkman • 2022-01-14, 11:03
Motocykl pojechał dalej sam a Taj został pokontemplować nad tym co mu odwalił kierownik puszki.

janlew

2022-01-14, 11:26
Jesse.Pinkman napisał/a:

...kierownik puszki.

Kierownikiem puszki to ty możesz co najwyżej zostać jak se pisiorka wsadzisz do opakowania szprotek...
Prawko ci zabrali? Na auto cię nie stać? A może masz 13 lat? W życiu nie słyszałem by facet się pogardliwie wyrażał o samochodach. No poza motop*zdami i jakimiś ekopedałkami wolącymi tramfaje lub rofer.

pro_avenger

2022-01-14, 22:12
janlew napisał/a:

Kierownikiem puszki to ty możesz co najwyżej zostać jak se pisiorka wsadzisz do opakowania szprotek...
Prawko ci zabrali? Na auto cię nie stać? A może masz 13 lat? W życiu nie słyszałem by facet się pogardliwie wyrażał o samochodach. No poza motop*zdami i jakimiś ekopedałkami wolącymi tramfaje lub rofer.



Nie zesraj się.

Qunda

2022-01-15, 12:45
janlew napisał/a:

Kierownikiem puszki to ty możesz co najwyżej zostać jak se pisiorka wsadzisz do opakowania szprotek...
Prawko ci zabrali? Na auto cię nie stać? A może masz 13 lat? W życiu nie słyszałem by facet się pogardliwie wyrażał o samochodach. No poza motop*zdami i jakimiś ekopedałkami wolącymi tramfaje lub rofer.



Wk***ia mnie taka opinia "dorosłych" menszczyzn. Rodzice (janusz i zygmunt) nie uczyli jazdy na rowerze? Bo mam teraz auto, i pie**ole rower. Bo grawitacji nie trzeba trzymać bo 4 koła? j***ni hipokryci. ZApomniało się jak wół cielęciem był. ch*j ci w dupe.