18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strachliwy kierowca TIRa

gromowwladny • 2021-04-09, 12:48
Miał powód?



Smokw

2021-04-09, 23:05
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Wystraszył się bo zafixował się na hipnotyzującym pie**oleniu z radia i bezkresie szosy, zamiast od czasu do czasu zerkać we wsteczne, dla odpreżenia oczu.
Pieskie życie...mieszkasz w budzie, jesz z miski i szczasz na koło- cytat kumpla kierowcy tira. I tak, jeździłem z nim Skakanką z firanką(j***na zawsze się cięła na rolkach),żeby zobaczyć czy mi spapsuje ten zawódi co stwierdziłem to wieczny wk*** bo kaganiec nie pozwala więcej i żal dupy bo ktoś na autostradzie pocisnął. Jazda na podwójnym tacho (jego i szefa).



No smutne strasznie. Z trollem pociągowym jeŹdziłeś i tyle. kto szcza sobie na koła? Szczególnie latem? Leniwo do ubikacji?
A propo przekrętów na tacho to teraz rzadkość - od dwóch lat za najmniejsze przewinienie masz 3 miechy w zawiasach.
"mieszkasz w budzie" jak sobie pościelesz i takie tam ... nowoczesne kabiny to miłe kampery, które służą do komfortowej jazdy i spania, a reszta zależy do Ciebie. ja wole połazić i się rozruszać, a są tacy co zasłonią firanki i nawet na sikanie nie wychodzą. Twoja praca Twój styl życia.
Jakoś nie mam problemów że mnie osobówki wyprzedzają na autostradzie. Trochę to dziecinne....

Jaki człowiek takie cytaty.

notak

2021-04-10, 07:52
komentarz zabija, uśmiałem się