18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stopcham

romezis • 2017-07-12, 21:56
Ostatnio Stopcham się przyjął na głównej, więc wrzucam filmik z polskim akcentem.


doopa

2017-07-12, 22:40
toć to jakiś cygan

Jorgen88

2017-07-13, 01:08
liczyłem,że im wpie**oli

wójt

2017-07-13, 03:23
do kamery kozacy jakich malo.... a poza kamera pewnie biora lapowki.... bo na pracowitych nie wygladaja a locha widac ze glodna nie chodzi .....

BKKWK

2017-07-13, 11:56
"Okay, do whatever you have to do and then I'll keep going" - niebezpiecznie to powiedzieć grupie kilku chłopa i do tego w Rosji.

rapidu

2017-07-13, 13:04
Ten co się na koncu tak spina wygląda jak Czadomen :D

Defru

2017-07-13, 13:39
Chodnik szeroki. Ludzie by sobie przeszli. Samochody by sobie przejechały. Motocykle by sobie przejechały. Wszyscy byliby zadowoleni. Niestety trafi się taki szeryf jeden z drugim i robi się nieciekawie. I teraz za bardzo się go rozjechać nie da, bo i faktycznie jest "na prawie". Tylko i problem tu powstaje bo prawo człowiek tworzy i winno być dla ludzi, a często gęsto jest bezmyślnie ustanawiane i jeszcze bezmyślniej egzekwowane. Efekt końcowy jest taki, że miast szczęśliwych pieszych i zmotoryzowanych, mamy szczęśliwych pieszych i wk***ionych zmotoryzowanych. Także tego... kij im w nery i rychłej śmiertelnej choroby z całego serca.

Przema

2017-07-13, 14:16
@defru

chodnik nie służy do jeżdżenia, idąc twoim tokiem, tam gdzie szeroka droga o samochód z pieszymi się zmieści

wszystkozajete1234

2017-07-13, 14:46
@Defru
Obejrzyj filmik uważnie, są równoległe ulice do chodnika. Oni pchają się, bo chcą ominąć korek na głównej ulicy.
I jakie zasady ruchu na chodniku będą?
Auto pojedzie środkiem, czy po prawej stronie chodnika?
Ile max pojedzie motor na nim? 100km/h, bo nie ma znaku ograniczającego prędkość? Czy 50km/h, bo teren zabudowany?
Kto ma pierwszeństwo? Auto, które jest większe? Czy auto będzie wymuszać pierwszeństwo?
Jakie regulacje odnośnie szerokości chodnika? Na zasadzie zmieszcze się na krzywy ryj, najwyżej zepchnę pieszych na trawę?
"A czemu ta tępa dzida z dzieckiem w wózku nie może zjechać w tą zaspe śniegu? Jak ja przejade teraz?"
Już teraz ludzie nie stosują się do przepisu zostawiania półtora metra pieszym przy zaparkowaniu na chodniku, a co dopiero jakby mieli po nim jeździć. (Widziałem wiele razy, jak ludzie musieli omijać zaparkowane auto na chodniku schodząc na ulice po której jeździły auta, które musiały zwalniać).
Widać, że nie masz dzieci. Nie chce mi się tłumaczyć, ale np dziecko na rowerku+utrata równowagi+nadjeżdżający debil w aucie po chodniku.
U mnie w mieście był przypadek potrącenia starszej osoby właśnie na podobnym chodniku, bo koleś zimą chciał ominąć korek, a chodnik słabo oświetlony. Nie wiem jak to się skończyło.
A i nie ma czegoś takiego jak "niepisane prawo". Polacy to taki naród, że trzeba im wszystko uregulować prawnie, bo inaczej znajdzie się "janusz", który powie"moja racja jest najmojsza" i będzie dzicz. Lepiej, że jest jak jest, niż znieść zasady. Ty może nie pojechałbyś 50km/h chodnikiem, ja nie pojadę, ale znajdzie się jakiś sebix, janusz z wonsem czy inna sp***olina umysłowa, która pojedzie tyle.
Społeczeństwo demokratyczne musi dostosować swoje tempo marszu do słabszych jednostek. Czyli m.in. do ludzi z niedoj***niem mózgowym. Dlatego np na broń trzeba mieć zezwolenie, bo inaczej takie jednostki coś odwalą.
Jak pójdziesz na prawko, to tam jest takie coś fajnego jak kodeks ruchu drogowego, polecam.
Dowiesz się wtedy, że jest coś takiego jak "Strefa zamieszkania". (Taki znak był u mnie na terenie uczelni, a wszyscy i tak jeździli 50km/h "spychając" ludzi na pobocze).
ps
Zawsze można pozmieniać infrastrukturę dróg osiedlowych i chodników. Wystarczy się zainteresować tematem jak to zrobić. I to zrobić.
Ale ch*j, lepiej pie**olić i biadolić, bo tak łatwiej.

wyrfel

2017-07-13, 16:30
wk***iają mnie te typy na maxa, niby spoko, że pilnują takich rzeczy, ale jakim ch*jem niszczą cudze mienie?? poj***ni moim zdaniem są tacy ludzie. Nagrał video, zgłasza na policję, że było wykroczenie przekazuje video i po sprawie a nie bawią sie w siedmiu wspaniałych.

LordGuciol

2017-07-13, 17:49
3;30 nie trawie takich ludzi od razu widać ze ćwierć inteligent i jedynie siłowo umie się komunikować.
takie jednostki trzeba eliminować jak chcemy rozwijać naszą cywilizację.


Defru

2017-07-14, 00:32
@wszystkozajete1234
Jeżeli prawo ktoś ma złamać to złamie. Nie ma regulacji? Wychodzi na to samo. Wbrew temu co uważasz, poza oczywiście skrajnymi wyjątkami, ludzie zachowują się rozsądnie. Jakby było pusto na tym chodniku + dobra widoczność, to i niech 100km/h jedzie - wszystko zależy od warunków. Bo widzisz, Ty byś, z całym szacunkiem, chciał wszystko uregulować, wszystkich przed wszystkim uchronić i zabezpieczyć, najlepiej trzymając w metalowej klatce. A ja bym chciał wszystko odregulować i wszystkich wypuścić - niech sobie radzą. Ty byś chciał mówić innym jak żyć i co robić, a ja bym rzekł tylko, by nie krzywdzili swoim zachowaniem innych. Daj ludziom wolność a zobaczysz, że nie oszaleją. Daj ludziom decyzyjność, a staną się odpowiedzialni. Odbierając wolność odbierasz im odpowiedzialność za siebie samych i innych dookoła.



Novotko

2017-07-14, 15:40
CT człowiek tadeusza