18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

LaChupacabra

2018-06-03, 11:18
Polska to taka Białoruś Europy "zachodniej". Dotyczy to zarówno nagrywających jak i tych nagrywanych.

Pa...........in

2018-06-03, 11:47
w drzwiach kierowcy wożę gaz pieprzowy za 20 ziko z lollegro na takie sytuacje

~Velture

2018-06-03, 11:52
@up
Ja w podlokietniku bo latwiej siegnac i batona po prawej stronie fotela przy zamku od pasa. Tez bo latwiej i szybciej chwycic.

chysek_litrusek

2018-06-03, 11:57
PanMarcin napisał/a:

w drzwiach kierowcy wożę gaz pieprzowy za 20 ziko z lollegro na takie sytuacje



adbaster testował jakiś gówniany gaz policyjny. Nie ma sensu kupować takich. W sklepie wysyłkowym na m z militariami jest promocja gazu walter za 19 pln z groszami.

Wiewór

2018-06-03, 12:02
PanMarcin napisał/a:

w drzwiach kierowcy wożę gaz pieprzowy za 20 ziko z lollegro na takie sytuacje


Ja wożę sabre Red i 23 calowego batona.
Kierowcą jestem bardzo cierpliwym więc do tej pory jeszcze nie miałem jak przetestować ale cierpliwie czekam na swoją chwilę.
Tani gaz pieprzowy służy tylko jako dressing do pizzy bo jak się okaże że będzie potrzebny to może być tak że nie zadziała albo w ogóle nic nie zrobi. Kiedyś miałem gaz niemiecki nie pamiętam jakiej firmy ale testowałem go na dresiarzach którzy Zapytali czy mam problem efekt był taki że dwóch zdzierało skórę z twarzy a trzeci rzygał na kolanach.
Kierowcy Audi chyba pozazdrościli kierowcom BMW wypracowanej marki i starają się wyrównać ich poziom

krecikprecik

2018-06-03, 12:31
Czytam wasze komentarze w co jesteście uzbrojeni i powiem tak, wy k***a jeździcie do pracy/dziewczyny/sklepu czy na ustawki kibicowskie?
Czy tylko ja nie kupiłem w życiu nawet pół puszki gazu, a mieszkam w teoretycznie "najniebezpieczniejszej" dzielnicy w mieście?
Nie, nie kozacze i nie prowokuje, ale no ludzie, bez przesady.

longlong7

2018-06-03, 12:51
Takie filmiki to powodują takie ciśnienie że kawy nie trzeba

~Velture

2018-06-03, 13:26
krecikprecik napisał/a:

Czytam wasze komentarze w co jesteście uzbrojeni i powiem tak, wy k***a jeździcie do pracy/dziewczyny/sklepu czy na ustawki kibicowskie?
Czy tylko ja nie kupiłem w życiu nawet pół puszki gazu, a mieszkam w teoretycznie "najniebezpieczniejszej" dzielnicy w mieście?
Nie, nie kozacze i nie prowokuje, ale no ludzie, bez przesady.


Lepiej mieć i nie użyć niż potrzebować i nie mieć.

Wyskoczy ci k***a 4 schabów z bmw w zbroi z ortalionu jak z dzieciakiem jedziesz bo ich nie wpuściłeś albo za wolno dla nich jechałeś i nawet jak cokolwiek trenujesz to w takiej przewadze liczebnej nie masz praktycznie żadnych szans.

Jak jadę quadem do lasu się przejechać to biorę ze sobą nóż myśliwski na wszelki wypadek jakby mi jakiś k***a dzik wyskoczył na solo bo już wiele razy widziałem je i po prostu lepiej mieć się czym bronić bo jak ci taka locha z małymi wyskoczy to jest nieobliczalna.

Tak samo mam w domu czym się bronić W RAZIE CZEGO bo były przypadki w okolicy włamań w nocy do domów.

Nie widzę nic złego w posiadaniu narzędzi niezbędnych do obrony w przypadku zagrożenia zdrowia i życia swojego oraz rodziny.

Oczywiście potępiam niesamowicie debili co sami prowokują i wyskakują później do kogoś z kijem/batonem/kosą/klamką czy czymkolwiek innym. To jest niedopuszczalne i prokuratura powinna to traktować jako próbę zabójstwa a wyroki dopie**alać z górnej półki bo nie może być tak, że ktoś do kogoś wyskakuje się napie**alać bo drugi go na drodze wk***ił.

Jakby człowiek tak do każdego wychodził bo ktoś go czymś na drodze wk***ił to połowa ludzi by była w szpitalach a druga w pierdlu.

Można zj***ć przez okno kogoś i zbluzgać ale na tym powinno się to kończyć.

bloodwar

2018-06-03, 13:32
3/4 tych agresywnych akcji by się dało uniknąc jakby nagrywający albo nagrywany po prostu po ludzku odpuścił, nie ma sensu się spinać o jakąś puszkę metalu i jej pozycję na mapie zmienioną o kilka metrów - choćby tej z avatara z "dwoma pasami" - nie mógł grzecznie jechać za kolesiem? Po co się pchał na ten, teoretycznie drugi, pas? I wtedy nie ma powodu by wozić gaz i batona bo każdy jest wyluzowany i się nie spina. Ja jeżdze 10 lat autem, kilkanaście razy odpuszczałem w takich sytuacjach (co najwyżej pukając się wymownie w czoło) i kilka razy też sam strzeliłem gafę i mi wybaczono głupotę i nigdy nie byłem postawiony w takiej sytuacji.

wzl_1946

2018-06-03, 15:40
Mój faworyt: pedalarz z 2:55.

Loaloa

2018-06-03, 20:09
Widzę, że w k***ilandii nadal stabilnie, tzn. poziom sp***olenia umysłowego jej mieszkańców jest niezmiennie wysoki.

Hose88

2018-06-03, 22:43
Loaloa napisał/a:

Widzę, że w k***ilandii nadal stabilnie, tzn. poziom sp***olenia umysłowego jej mieszkańców jest niezmiennie wysoki.



Nie pierze się domowych brudów na publicznych forach :amused:

Warchlak1920

2018-06-03, 22:44
up Powiedz nam jak jest w tej "k***ilandii", bo my tu w Polsce nie wiemy jak tam u ciebie jest. Mocno cie dupa piecze po tym jak cie achmed zapina w nagrodę za wzorowo wyszorowany kibel? k***a istoto, czy zawszę się musisz dopie**alać tu do nas? Weź idź sobie.

Mnie jedno ciekawi admini, jak to jest, że czasem dajecie bana czy inną nagrodę za damski ch*j, a taki k***a gamoń obraża, prowokuję, ch*ja wnosi do tematu i k***a nic? Aż takie ma efekty, aż tak się hajsy muszą zgadzać? Możecie mnie nawet wyj***ć stąd teraz zaraz, ale bardzo proszę o odpowiedź na to nurtujące mnie pytanie.

~Velture

2018-06-03, 23:39
Warchlak1920 napisał/a:

up Powiedz nam jak jest w tej "k***ilandii", bo my tu w Polsce nie wiemy jak tam u ciebie jest. Mocno cie dupa piecze po tym jak cie achmed zapina w nagrodę za wzorowo wyszorowany kibel? k***a istoto, czy zawszę się musisz dopie**alać tu do nas? Weź idź sobie.

Mnie jedno ciekawi admini, jak to jest, że czasem dajecie bana czy inną nagrodę za damski ch*j, a taki k***a gamoń obraża, prowokuję, ch*ja wnosi do tematu i k***a nic? Aż takie ma efekty, aż tak się hajsy muszą zgadzać? Możecie mnie nawet wyj***ć stąd teraz zaraz, ale bardzo proszę o odpowiedź na to nurtujące mnie pytanie.


Ja mam zakaz dawania mu warnów. Nie wiem jak reszta. :trollencjusz: