18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Stop cenzurze internetu

poligon6 • 2019-03-21, 10:24
26 marca posłowie Parlamentu Europejskiego będą głosować nad nowymi przepisami zmieniającymi prawo autorskie.


Twoje treści będą musiały być filtrowane przed publikacją na serwisach

podejrzenie o naruszenie praw autorskich może skutkować blokadą publikacji Twoich treści


Linkowanie do materiałów źródłowych z zamieszczeniem większej porcji tekstu niż pojedyncze słowa w rozumieniu zwolenników dyrektywy oznacza koszt, więc możesz spodziewać się faktury

To Ty bierzesz odpowiedzialność za treści swoich użytkowników np. naruszenia prawa autorskiego w komentarzach


Na dużych serwisach już to istnieje, wystarczy że gdzies w tle poleci jakis kawałek. Kto umieszczał gameplaye na Youtubie ten wie o czy mowa. Obgrywasz moda do Total war Władca Pierscieni, w tle leci kawałek muzyczny i juz twój materiał leci.

Teraz ma to funkcjonowac na wszystkich serwisach. Bedzie to ogromne utrudnienie i niejednokrotnie doprowadzi do trudnych sytuacji. sprawa wydaje sie przesadzona bo firrmy lobbystyczne przekonały prawie wszystkich. Zobaczycie PO i PiS beda głosować za tym wspólnie.

wu...........py

2019-03-21, 10:31
albo mod do medievala 2 tylko nie pamietam ktory, chyba de bello mundi, gdzie dużo muzyki z filmów, a najbardziej sie pruli o motyw z gladiatora.

omgłomatkobosko

2019-03-21, 11:39
Przeżyłem młodość bez internetu i było spoko. Następne 20 lat z internetem też byłoby spoko, ale to co się odjebuje w internetach ostatnio, skłania mnie do bycia za likwidacją tego gówna. Od kliku lat widzę bezustannie postępujące sp***olenie umysłowe użytkowników. Sam pejsbuk to jedno wielkie szambo życiowych nieudaczników. Niech ginie

Wiewór

2019-03-21, 12:08
Pejsbuk to jest największy k***a arcy turbo rak. Nie możesz napisać nic co jest niezgodne z koncepcją ich super nowoczesnej wizji super "wolnego" świata pełnego mega otwartych ludzi.
Nienawidzę tej strony jak sk***ysyn ale ludzie od niej się uzależnili i niektórych rzeczy nie da się bez tego załatwić.

Regularnie dostaję bany na fb za napisanie czegoś niezgodnego z ich polityką.
Ostatnio dostałem bana na 7 dni za napisanie w komentarzu, że ludzie twierdzący, że jest więcej niż dwie płcie powinni być trzymani i leczeni na oddziale psychiatrycznym dla ich własnego dobra.
To jest zwykła cenzura bo człowiek nie może napisać nic co myśli nawet jeśli zamieszcza wypowiedź bez cienia hejtu.

wu...........py

2019-03-21, 12:21
@Abraxus Ja raz widziałem jak gościu napisał, że kupi dwa pedały do roweru, podał model itp itd. i dostał 7 dni za słowo pedały w ogłoszeniu :P więc wiesz... ja na szczęście to gówno usunąłem, ale czasami jak darmowe smsy sie kończyły to był przydatny.

sa...........os

2019-03-21, 12:26
Abraxus napisał/a:

Pejsbuk to jest największy k***a arcy turbo rak. Nie możesz napisać nic co jest niezgodne z koncepcją ich super nowoczesnej wizji super "wolnego" świata pełnego mega otwartych ludzi.
Nienawidzę tej strony jak sk***ysyn ale ludzie od niej się uzależnili i niektórych rzeczy nie da się bez tego załatwić.
Regularnie dostaję bany na fb za napisanie czegoś niezgodnego z ich polityką.
Ostatnio dostałem bana na 7 dni za napisanie w komentarzu, że ludzie twierdzący, że jest więcej niż dwie płcie powinni być trzymani i leczeni na oddziale psychiatrycznym dla ich własnego dobra.
To jest zwykła cenzura bo człowiek nie może napisać nic co myśli nawet jeśli zamieszcza wypowiedź bez cienia hejtu.



Najlepiej mieć jedno konto z lewymi danymi, do załatwiania różnych spraw (k***a, niedługo nie będzie można znaleźć legalnej pracy bez posiadania konta na tej srace), a poza tym to j***ć. Odmóżdżające kurewstwo zaspokajające najpłytsze potrzeby plebsu, który koniecznie musi poinformować świat, o tym co w tej chwili robi, jakby kogokolwiek to interesowało.
Śmieszy mnie też, jak wszyscy się dookoła srają o to że są INWIGILOWANI przez internet, a sami dobrowolnie wpie**alają na sieć każdy szczegół ze swojego ch*ja wartego życia.

Byku35

2019-03-21, 12:40
Czyli co?
ch*j strzeli sadistica?

poligon6

2019-03-21, 12:47
~sanctusdiavolos napisał/a:

Najlepiej mieć jedno konto z lewymi danymi, do załatwiania różnych spraw



Konto musisz zweryfikowac nr telefonu, zdjeciem, dowodem tozsamosci. Podałem nr znajomego działałem na koncie kilka dni, potem zaszczekali o zdjęcie, lub skan dowodu. To jest k***a jakis matrix! W USA kandydatka na prezydenta chciała podziału cyfrowych mega korporacji w tym Google, Facebooka. Sk***iele zablokowali jej reklamy. No ale sami karmimy tego lewiatana.

Byku35 napisał/a:

Czyli co?
ch*j strzeli sadistica?



Raczej jak wkleisz film jak goosciu cwiartuje kogoś maczeta a w tele będzie Coco Jambo leciało to film poleci do kosza.

Jak odwołasz się do jakiejś strony, wkleisz tekst zywcem to tez może polecieć.

Chodzi o to by jak najwiecej kasy wyssać od zwykłych ludzi. A jak bedą chcieli dać w kość jakiejś stonie to haczyk bedzie bez problemu.

ag...........th

2019-03-21, 12:55
sanctusdiavolos napisał/a:

Najlepiej mieć jedno konto z lewymi danymi, do załatwiania różnych spraw (k***a, niedługo nie będzie można znaleźć legalnej pracy bez posiadania konta na tej srace), a poza tym to j***ć.



Miałem kiedyś w dokumentach do wypełnienia "Ilość przyjasciół na Facebooku", a ja k***a facebooka nie mam i zonk.

mygyry

2019-03-21, 14:58
Chciałbym tylko przypomnieć, że między innymi posłowie PO głosowali w Brukseli o wprowadzeniaemACTA2, obecnie mają 30% w sondażach do europarlamentu, więc k***a o jakiej wy walce mówicie?

ag...........th

2019-03-21, 15:00
Bo kąstyntucja i wolne sondy ważniejsze niż wolny internet