18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stonoga w teleturnieju

Pronto17 • 2015-12-31, 00:14
Tak na miłe zakończenie 2015 roku :D

lukasz634

2015-12-31, 01:35
Zbyszek to bardzo kulturalny człowiek.

Adejdas1

2015-12-31, 02:10
Coś, coś się popsuło i nie było mnie słychać... zawsze rozpie**ala :D

jaboll154

2015-12-31, 06:01
Zamiast się dopie**alać do Pana Stonogi o to, że mówi prawdę, tylko w trochę mało kulturalny sposób, poczytajcie ilu osobom pomógł z akcji charytatywnych, które sam organizował i w dalszym ciągu organizuje. Jest pod każdym względem lepszy od tych śmieci z rządu, bo on nie tylko gada, ale też działa.

NastyRascal

2015-12-31, 07:40
ta Pani prowadząca zawsze mi sie podobala.

Gołyniemiec

2015-12-31, 10:08
Jeszcze to żydowsko- chazarskie ajajajajaj! k***a! tfu!

ad...........an

2015-12-31, 10:11
na tą lale to waliłem już jakieś 10 lat temu, to były czasy

rozrubacz

2015-12-31, 10:14
jaboll nie zesraj sie tym stonogą j***ną k***ą która kwiczała na polaków bo nie dostała się do koryta.

NieLubieWas

2015-12-31, 10:22
Dokładnie :mrgreen: kiedyś pod zwalenie konia to tylko dupeczki z telegier

MCL

2015-12-31, 11:42
rozrubacz jakiego k***a koryta? facet ma tyle hajsu i znajomości że może wpie**alać kawior codziennie do końca życia popijając whisky, na który k***a sam zapracował, a zamiast tego jeździ po polsce i szuka ludzi, którym może pomóc. jebnij się w łeb zawistny polaczku, bo Polakiem to nie jesteś.

WalkingStephen

2015-12-31, 12:32
Cytat:

rozrubacz jakiego k***a koryta? facet ma tyle hajsu i znajomości że może wpie**alać kawior codziennie do końca życia popijając whisky, na który k***a sam zapracował, a zamiast tego jeździ po polsce i szuka ludzi, którym może pomóc. jebnij się w łeb zawistny polaczku, bo Polakiem to nie jesteś.



HAHAHAHAHAHA
" To właśnie jest ta k***a Polska. Przez taką k***ę Polskę, przez was k***a ch*je nic się w tym kraju nie zmieni, bo jesteście ch*j warci i trzeba was j***ć, r*chać i na was zarabiać, bo jesteście bandą narodowych k***ów, nieudaczników. Rozumiecie to?"

Ja pie**olę, że też ludzie w dzisiejszych czasach dają się omamić takiemu pozorantowi jak Stonoga. Chciałbym zauważyć, że "Zbyszek" jest bankrutem i cały ten jego wielki majątek jest zapisany na jego żonę co by komornik mu nic nie podj***ł w związku z jego przekrętami. Ciekawe gdzie się podziały kwity z wszystkich akcji, które sprzedawał co idioci płacili 300 zł a akcję niby wartą 50. Pomaga ludziom za hajs, który wyj***ł z kieszeni łatwowiernych lemingów. Gdzie są te wszystkie alkohole stonoga, gazety stonoga? Po paru miesiącach pytań, jak ludzie zaczęli się burzyć jebnął jakąś historyjkę jak to ktoś jego w ch*ja zrobił i jest problem z odzyskaniem pieniędzy. Rok temu miał się nie mieszać w politykę, potem popierał co miesiąc kogoś innego w wyborach by na koniec zrobić swoją partię, która ch*ja zdziałała i naj***ny wrzucił filmik ze swoim bólem dupy bo go Duda nie uniewinnił. Gdzie te wszystkie kwity na ludzi u władzy, które to co miesiąc miał wyciągać, a no tak przecież opublikował dokumenty związane z aferą taśmową, gdzie i tak ch*j z tego wynikło. Teraz znalazł sobie nowy sposób na j***nia lemingów na kasę a dokładnie stworzył fundację, która to nie ma KRS (chyba że coś się zmieniło ) bo oczywiście zły rząd jest przeciw Zbyszkowi w lśniącej zbroi i nie pozwoli dowiedzieć się dokąd płynie kasa wpłacana na cele charytatywne. Sk***iel podpina się pod tragedię ludzi co by na tym skorzystać.

Lech1111

2015-12-31, 12:33
A kim ty jesteś, żeby decydować kto jest Polakiem? Jebnij się w kaban :D Jak dla mnie Stonoga to taki Urban, może komuś pomaga ( i dobrze), ale robi z siebie pośmiewisko :)

ammon

2015-12-31, 12:49
Imo Stonoga to taka sama szopka co Petru.
To, co powiedział Stonoga pokazuje jaki ma stosunek do Polaków i ch*j z tym, że był zły. Mówił to szczerze.
A te wszystkie akcje typu łapanie pedofili albo pomoc jakimś rodzinom.
Nie no - fajnie. Ale chyba nawet najbardziej ślepa osoba zauważyłaby, że ma to służyć tylko i wyłącznie ociepleniu wizerunku.
A to, czy Stonoga jest lepszy od tych śmieci z rządu to się okaże, jak on sam już tam będzie.

WalkingStephen

2015-12-31, 13:00
Tak jakby ktoś chciał coś więcej wiedzieć na temat przekrętów stonóga.