18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Stonoga w teleturnieju

Pronto17 • 2015-12-31, 00:14
Tak na miłe zakończenie 2015 roku :D

Pu...........re

2015-12-31, 13:21
MCL napisał/a:

rozrubacz jakiego k***a koryta? facet ma tyle hajsu i znajomości że może wpie**alać kawior codziennie do końca życia popijając whisky, na który k***a sam zapracował, a zamiast tego jeździ po polsce i szuka ludzi, którym może pomóc. jebnij się w łeb zawistny polaczku, bo Polakiem to nie jesteś.



Przykre jest to, że mamy w Polsce kilkadziesiąt tysięcy debili, którzy się dają omamić tej zapijaczonej mordzie. Taki z niego antysystemowiec jak ze mnie r*chacz. Ten pijus niech się lepiej pochwali z kim robił interesy zanim było o nim głośno, ile przekrętów narobił i jak go z tego biznesu wyj***li ci na których teraz tak napie**ala. A te jego pokazowe akcje "charytatywne" to taka sama szopka jak ta cała jego antysystemowa działaność. Weekend warrior pie**olony. Najlepsze jak chciał płacić żeby ci co wiedzą o jego interesach z komuchami nie mówili tego na głos. Miał swoje 5 minut na których chciał się dorobić zanim zdechnie na raka, ale nie bardzo mu wyszło.

gu...........y1

2015-12-31, 13:22
Dziel i rządż.

QreNT

2015-12-31, 16:33
wszedłem w komentarze żeby poczytać o tej dupeczce, a wy w większości o tej stonodze pie**olicie...

aj...........aa

2015-12-31, 19:11
Za Ewe zawsze piwo