18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stolica ISIS zdobyta!

~DMT • 2017-10-17, 21:26
AL-RAKKA, uważana za stolicę ISIS, została właśnie zdobyta.

Dokonała tego grupa Gniew Eufratu w której skład wchodzą Polacy.




Cytat:

ZWYCIESTWO!!!!! WLASNIE ZDOBYLISMY STOLICE ISIS !!!

PANSTWO ISLAMSKIE ZOSTALO DE FACTO ROZBITE!!!

KILKA GODZIN TEMU ZAKONCZYLA SIE PONAD 4 MIESIECZNA BITWA O AL-RAQQA.

Byla to jedna z najciezszych bitew naszych czasow. Chwala wszystkim poleglym i walczacym z terrorem kalifatu w Raqqa!
Chcialbym rowniez zaznaczyc, ze wszyscy bojownicy bioracy udzial w tej operacji byli OCHOTNIKAMI. Kurdowie, Arabowie, Jazydzi, Syriacy oraz kilkudziesieciu obcokrajowcow, w tym nas - POLAKOW!

Niesamowite szczescie, ale przede wszystkim SATYSFAKCJA!
Przyjechalismy tu na poczatku roku z celem zakonczenia egzystencji Islamistow i zrobilismy to! To zdecydowanie najwazniejsze wydarzenie w zyciu kazdego z nas.
Dokonalismy niemozliwego. Nikt nam tego nie odmowi.

Z TV sie tego nie dowiecie, ale jesli sledziliscie moj profil to wiecie, ze bylismy tutaj OD SAMEGO POCZATKU. Wszyscy rotowali, odpoczywali, odwiedzali rodziny. My nigdy nie opuscilismy pola bitwy!

W samym sercu Raqqa zawisla wielka polska flaga. Zeby pamietali kto tu byl i co im zrobil.
Z kim lepiej nie zadzierac.


Brawo i zimne :piwo:

Al...........go

2017-10-17, 21:28
Zaraz przyjdą pseudopatrioci z pisu kwiczeć z zachwytu, że Polacy obalili ISIS.

~DMT

2017-10-17, 21:32
AleDlaczego napisał/a:

Zaraz przyjdą pseudopatrioci z pisu kwiczeć z zachwytu, że Polacy obalili ISIS.



Tak się właśnie zastanawiałem, który z waszej sp***olonej czwórki, pierwszy zacznie swoje plucie jadem...

mygyry

2017-10-17, 21:33
Cytat:

Przyjechalismy tu na poczatku roku z celem zakonczenia egzystencji Islamistow i zrobilismy to!


To teraz kolejna misja w kalifacie niemieckim, tam będzie gorzej bo będzie ich cała bundeswehra bronić.
Cytat:

W samym sercu Raqqa zawisla wielka polska flaga. Zeby pamietali kto tu byl i co im zrobil.


I gdzie teraz mają rozsiani w Europie terroryści uderzyć w odwecie...

Niemniej gratuluję osiągnięcia zamierzonego celu.

Al...........go

2017-10-17, 21:34
MaszAyahuaskę,

Tak czekałem który z wielkiej trójki lewaków pierwszy przyjdzie ujadać. Zawiodłem się, liczyłem na Velture.

tranzystor

2017-10-17, 21:37
Fajnie, że nasi walczą z terrorystycznym bydłem, ale obnoszenie się tam z polską banderą może tylko sprowadzić na Polskę problem tej hołoty.
Poza tym, patriota powinien odróżniać polską flagę od polskiej bandery.

jimiq

2017-10-17, 21:46
Chwala chlopakom...

djted

2017-10-17, 21:52
Po ch*j się tam wpie**alają. Ciapaki nie mają nic do Polski, a te zjeby dają im powody do zamachów itp, itd.....

~Angel

2017-10-17, 21:57
Gdyby ktoś wyszperał fotkę w lepszej rozdzielczości to będę wdzięczny ;-)

jbone

2017-10-17, 22:01
no to teraz zwróciliśmy na siebie uwagę i tyle czekać jak pie**olnie w warszawie albo katowicach.

krzyks

2017-10-17, 22:07
jbone napisał/a:

no to teraz zwróciliśmy na siebie uwagę i tyle czekać jak pie**olnie w warszawie albo katowicach.



Strach cię obleciał? Wielu zginęło ze starej UE u siebie, a gówno zrobili tam na miejscu. :kawa:

~DMT

2017-10-17, 22:07
Angel napisał/a:

Gdyby ktoś wyszperał fotkę w lepszej rozdzielczości to będę wdzięczny ;-)



Podmieniłem zdjęcie na to z oficjalnego profilu, więc lepszego już chyba nie będzie...

ho...........zo

2017-10-17, 22:31
4 miesiące walk? Przecież wystarczyło zrzucić na brudasów bombę i rozj***ć ich w drobny ch*j.

Samuelcio

2017-10-17, 22:35
ten gniew eufratu to przeciez juz dawno obalony mit...