18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stolica ISIS zdobyta!

~DMT • 2017-10-17, 21:26
AL-RAKKA, uważana za stolicę ISIS, została właśnie zdobyta.

Dokonała tego grupa Gniew Eufratu w której skład wchodzą Polacy.




Cytat:

ZWYCIESTWO!!!!! WLASNIE ZDOBYLISMY STOLICE ISIS !!!

PANSTWO ISLAMSKIE ZOSTALO DE FACTO ROZBITE!!!

KILKA GODZIN TEMU ZAKONCZYLA SIE PONAD 4 MIESIECZNA BITWA O AL-RAQQA.

Byla to jedna z najciezszych bitew naszych czasow. Chwala wszystkim poleglym i walczacym z terrorem kalifatu w Raqqa!
Chcialbym rowniez zaznaczyc, ze wszyscy bojownicy bioracy udzial w tej operacji byli OCHOTNIKAMI. Kurdowie, Arabowie, Jazydzi, Syriacy oraz kilkudziesieciu obcokrajowcow, w tym nas - POLAKOW!

Niesamowite szczescie, ale przede wszystkim SATYSFAKCJA!
Przyjechalismy tu na poczatku roku z celem zakonczenia egzystencji Islamistow i zrobilismy to! To zdecydowanie najwazniejsze wydarzenie w zyciu kazdego z nas.
Dokonalismy niemozliwego. Nikt nam tego nie odmowi.

Z TV sie tego nie dowiecie, ale jesli sledziliscie moj profil to wiecie, ze bylismy tutaj OD SAMEGO POCZATKU. Wszyscy rotowali, odpoczywali, odwiedzali rodziny. My nigdy nie opuscilismy pola bitwy!

W samym sercu Raqqa zawisla wielka polska flaga. Zeby pamietali kto tu byl i co im zrobil.
Z kim lepiej nie zadzierac.


Brawo i zimne :piwo:

Noside

2017-10-18, 06:55
@up A może tak linka do tej wypowiedzi? Zaintrygowało mnie to, ale nic nie znalazłszy uznam to za pie**olenie (coś jak każdy post lewackiej czwórki sadola) :samoboj:

gregstress111

2017-10-18, 07:04
A pamiętacie,jak ci z isis przeprowadzili zamach w Iranie,i jak ten im przypie**olił kanonadę????

Al...........go

2017-10-18, 07:05
Noniesondze napisał/a:

@up A może tak linka do tej wypowiedzi? Zaintrygowało mnie to, ale nic nie znalazłszy uznam to za pie**olenie (coś jak każdy post lewackiej czwórki sadola) :samoboj:



Czyli dołączasz do Velture, krzyksa i Maszch*jawlasce?

gregstress111

2017-10-18, 07:31
Polacy mogą szkolić jakiś naród kurdyjski sprzedac im jakies karabiny itp,ale nie powinni machać tam polska flagą,bo isis nie dokonało zamachu na terenie rp i lepiej,zeby tak zostało...Ja bym zrobił swoje i tyle bez fajerwerków,bo nie do końca rozumiem,jakie korzyści z takich zdjęc są....

The_Generat

2017-10-18, 09:10
kompletni debile, gdyby cokolwiek myśleli, to zamiast flagi polskiej byłaby niemiecka i po 24 godzinach od publikacji można by było liczyć nowe incydenty

Nutzz

2017-10-18, 10:20
Październik 2017 i ktoś jeszcze wierzy, że mityczny "Gniew Eufratu" to cokolwiek innego jak rojenia niespełnionego gościa zajmującego się logistyką i zabezpieczeniem na zapleczu a materiały które wrzuca to nie są fejki i ustawki. Miłe :)

Ogórasek

2017-10-18, 10:23
@ ~Angel proszę bardzo :chomik:
zdj z ich fb więc pewnie najlepsza dostępna jakość.

ab...........85

2017-10-18, 11:01
Ja rozumiem, że Polacy chcą na siłę być zbawcą narodów świata, ale ten cały Archer jest ściemą. Owszem jest na miejscu w Syrii, ale co do jego obywatelstwa i udziału w akcjach bojowych mam poważne obiekcje. A poza tym jak ktoś tam jest i walczy to się w tym nie lansuje. Jak ktoś był na wojnie, to jak najszybciej chce o niej zapomnieć, a nie opowiadać i się lansować na fejsbuniu.

De...........sz

2017-10-18, 11:55
Cytat:

no to teraz zwróciliśmy na siebie uwagę i tyle czekać jak pie**olnie w warszawie albo katowicach.



jestem tego na 100% pewien, że po takim wydarzeniu wszyscy ciemnoskórzy zaczęli by sp***alać z tego kraju bo i tak już mają tu przesrane. Zwłaszcza ci co kroją kebaby...

Szegerege12

2017-10-18, 12:19
Noniesondze napisał/a:

@up A może tak linka do tej wypowiedzi? Zaintrygowało mnie to, ale nic nie znalazłszy uznam to za pie**olenie (coś jak każdy post lewackiej czwórki sadola) :samoboj:



Tutaj masz to obszernie wyjaśnione:
https://www.wykop.pl/wpis/24043029/

Mimo to szacun że tam są, jakby nie było.

Kkwwm

2017-10-18, 12:32
Dobrze, że islamiści dostali w dupę, ALE imho takie zdjęcia jak to z tematu to wystawianie się na strzał. O ile jeden z drugim brudas do tej pory mógł nie wiedzieć o takim kraju jak Polska to teraz już na pewno się dowie a myślę, że popularność wśród zamachowców nam nie potrzebna.
No i druga sprawa. Co to znaczy "isis przestało istnieć"? Z całym szacunkiem, ale to gówno prawda. OK, pewnie wykończyli jednego czy dwóch ich bossów, może nawet przejęli jakąś broń, aktywa itp, ALE isis to tak na prawdę zbiorowisko "ludzi" mających wspólne "ideały". Oni nie potrzebują przywódcy w naszym pojmowaniu tego słowa. Oni jak chcą uderzyć sami robią bombę z rury, albo rozjeżdżają samochodem, albo dźgają nożami. O tym, że isis przestało istnieć można będzie mówić jak się wytłucze wszystkich islamistów z takimi poglądami, a to może być trudne.

devik

2017-10-18, 13:33
Gratulacje, tylko szkoda ze zwycięstwo jest połowiczne, ISIS było znacznie osłabione w tym rejonie bo ich delegaci w znacznej części albo są w drodze lub też przebywają w europie..

pi...........ja

2017-10-18, 15:46
Najemnicy nie powinni machać polską flagą. Najemnictwo jest zakazane i tylko ściąga na nas uwagę. A ten ogień z fotoszopa rzeczywiście zawalisty. Nawet kolorów nie trzyma.

Insaner

2017-10-18, 18:42
Mam nadzieję, że autora tego zdjęcia za wykorzystanie w taki sposób symbolu narodowego będzie czekała nieprzyjemna wizyta w sądzie.

Logiczny

2017-10-18, 19:49
Rakkę wyzwolili Rosjanie z armią Assada. To są oficjalne stanowiska ministerstw tych krajów.

Polscy najemnicy też tam pojechali i włazili w tyłek amerykanom, którzy znani sa z tego, że powołali do zycia tzw. państwo islamskie. Ni... nie samo żołnierze ale USA. Amerykanie zostali także pogonieni przez Ruskich i Syryjczyków od strony prezydenta Assada.

Twierdzenie że kilku polskich głupków wyzwoliło Rakkę... k***a, nawet nie wiem do czego tę głupote porównać....

Toż k***a Ruscy (przecież cholernie mocno przeszkoleni latami) i Syryjczycy (nie gorzej) latami planują takie akcje ze wsparciem agentury, setkami stron raportów, z całym sztabem, a tu.... banda głupków.

Jeszcze sobie najemnicy durnie robią fotki z flagą polską, moim zdaniem powinni ich za to wsadzić.