18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stolica ISIS zdobyta!

~DMT • 2017-10-17, 21:26
AL-RAKKA, uważana za stolicę ISIS, została właśnie zdobyta.

Dokonała tego grupa Gniew Eufratu w której skład wchodzą Polacy.




Cytat:

ZWYCIESTWO!!!!! WLASNIE ZDOBYLISMY STOLICE ISIS !!!

PANSTWO ISLAMSKIE ZOSTALO DE FACTO ROZBITE!!!

KILKA GODZIN TEMU ZAKONCZYLA SIE PONAD 4 MIESIECZNA BITWA O AL-RAQQA.

Byla to jedna z najciezszych bitew naszych czasow. Chwala wszystkim poleglym i walczacym z terrorem kalifatu w Raqqa!
Chcialbym rowniez zaznaczyc, ze wszyscy bojownicy bioracy udzial w tej operacji byli OCHOTNIKAMI. Kurdowie, Arabowie, Jazydzi, Syriacy oraz kilkudziesieciu obcokrajowcow, w tym nas - POLAKOW!

Niesamowite szczescie, ale przede wszystkim SATYSFAKCJA!
Przyjechalismy tu na poczatku roku z celem zakonczenia egzystencji Islamistow i zrobilismy to! To zdecydowanie najwazniejsze wydarzenie w zyciu kazdego z nas.
Dokonalismy niemozliwego. Nikt nam tego nie odmowi.

Z TV sie tego nie dowiecie, ale jesli sledziliscie moj profil to wiecie, ze bylismy tutaj OD SAMEGO POCZATKU. Wszyscy rotowali, odpoczywali, odwiedzali rodziny. My nigdy nie opuscilismy pola bitwy!

W samym sercu Raqqa zawisla wielka polska flaga. Zeby pamietali kto tu byl i co im zrobil.
Z kim lepiej nie zadzierac.


Brawo i zimne :piwo:

Machol

2017-10-17, 22:46
Ładnie zfotoszopowany ogień. Jakby on tak tą flagę trzymał, to by mu się k***a łydka spociła, co najmniej.

czarnykun

2017-10-17, 22:52
Al-raqqa? Tak się pisze po ciapacku Berlin?

Abstrah*jąc już od tego czy to jakiś mit czy prawda. Jedną z rzeczy, którą można wynieść z naszej historii jest to, że cały czas nadstawiamy ryj za nie nasze kraje i nie nasze interesy a nie dostajemy nic w zamian.

Insaner

2017-10-17, 22:55
No i co z tego? ISIS czyli co? Jakieś samozwańcze "państwo", które po KAŻDYM, absolutnie każdym zamachu (nawet jeśli w rzeczywistości był wypadkiem) ogłasza, że to jego bojownicy do tego doprowadzili?? Świętowanie obalenia jakiejś "stolicy" ISIS porównałbym do zniszczenia i zasypania jednego kopca kreta w ogródku. Wyjdzie w innym miejscu..

Muzułmanie nie potrzebują żadnego ISIS do dokonywania zamachów. Oni po prostu wsiadają w ciężarówkę, albo biorą maczetę i zabijają. Im nie są potrzebne miliony na zorganizowanie ataku, nie potrzebują zaplecza materiałowego, logistyki. Wyznawcy tej wiary są gotowi na męczeńską śmierć, więc nie potrzebują też planu ucieczki z miejsca zbrodni. Oni po prostu konstruują sobie z ogólnodostepnych materiałów jakiś ładunek wybuchowy, wchodzą do wagonu metra i się detonują. Nikt im w tym nie przeszkodzi i nikt im w tym nie musi pomagać. W prostszym wariancie kradną samochód i rozjedżają nim ludzi. Nie wiem o jakim zwycięstwie będą teraz Sebixy i Karyny mówiły, ale to dokonanie o którym mowa w temacie nie zmniejszyło zagrożenia terroryzmem nawet o 1%.

Argeusz

2017-10-17, 22:56
ISIS obalone? Hahah dobre :D To tak, jakby zdobyli jedną twierdzę na tysiąc, ch*ja osiągnęli. Co ważniejsze ciapaki dawno się ewakuowały stamtąd.

wowku

2017-10-17, 22:58
k***a mać, nie można by tak normalnie zbanować AleDlaczego, Loali i jeszcze kilku zjebów tego pokroju? tak po prostu dla dobra sadola?

St...........on

2017-10-17, 23:01
AleDlaczego napisał/a:

Jestem starym pedałem, opie**alam wszystkim pałę z połykiem, mniam! A szczególnie uwielbiam mikro pałkę Loaloi, ssę ją jak poj***ny .



No to ładny ch*j.....

Jo...........23

2017-10-17, 23:24
alexandrus napisał/a:



No to ładny ch*j.....



Łał, ależ Ty potrafisz czytać "między wierszami" :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Shirako

2017-10-17, 23:26
a ze tak zapytam no bo wszystko fajnie zdobyte itp. ale k***a co nasi jeszcze tam do korwy nedzy robia ?? ja myslalem ze naszych zolnierzy juz tam nie ma

tranzystor

2017-10-17, 23:44
hoszo napisał/a:

4 miesiące walk? Przecież wystarczyło zrzucić na brudasów bombę i rozj***ć ich w drobny ch*j.




Wystarczyło im nie dawać broni i wcale by to ISIS nie powstało.

jazeck

2017-10-17, 23:45
Poproszę o fotkę w 4K.
isis ma filmy w tym standardzie od samonapędzającej się kiedyś pętli na szyi, ale z daleka zwaną usa.
Czy to nie zaproszenie skoro Hameryka "nie daje rady" sobie z własnym interesem...?

Inaczej - Nagle kilku najemników z polski + Polska bez ataków jako jedyna...
Wzmacnia Nas, ale i informuje przychodźcom gdzie teraz czas zrobić burdel...?
Rząd raczej goni nas to do neonazizmu, antysemityzmu (brakuje mi tego słowa)...
Czyli ja ogólnie preferuję katolickiego kebaba...
Dobra świnia ma mieć gust i smak...!!! ;)

Kot_Schrodingera

2017-10-17, 23:50
Jakie to ma znaczenie że zdobyli skoro terroryści uderzający w krajach UE są z któregoś kolejnego pokolenia imigrantów i radykalizują się na miejscu. Oni są wśród nas od dawna, a niektórzy dopiero się zradykalizują. Ale wrzuciliśmy swoje 3 grosze i teraz i teraz czekajmy aż w nas przypie**olą

BanujNasNieMichalka

2017-10-17, 23:57
To nie są polscy żołnierze tylko najemnicy walczący dla jednej ze stron po powrocie do Pl może ich czekać sąd co najwyżej. Takie jajca

ja...........03

2017-10-18, 00:16
Od setek lat pokonuje się takie twory działalnością wielu gałęzi i dziedzin. Zaczynamy od demoralizacji, rozpijania, naćpania towarzystwa, podrzucamy wzorce młodym ludziom. Następnie plugawimy, potępiamy daną religię, łamiemy przepisy prawa wojennego i wypie**alają do podziemia. Rozj***liśmy indian, azteków, dziesiątki ludów azji i afryki przy okazji tak. Taki kolos na glinianych nogach.

gregstress111

2017-10-18, 04:40
Nie wiem po co sie tam pchac???nie lepiej patrzeć z boku jak szyici z sunnitami sie wyzynaja przy udziale kurdów???

SpeedyG

2017-10-18, 06:31
Przecież Polacy w tym gniewie eufratu zostali zdemaskowani, że wciskali kit. Przez pół roku dodawali fotki z jednego miejsca, opisując wszystko - walkę i akcje jak w filmie Helikopter w ogniu, twierdząc że zdobyli ileś tam miast a zdjęcia były robione z tego samego miejsca.