18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stawiła opór i pożałowała

trytodie • 2021-11-08, 13:29
Złodziej zabrał kobiecie telefon komórkowy, więc ta chcąc się bronić uderzyła go.
Wściekły napastnik brutalnie pobił kobietę. Miejsce akcji Bertioga, na wybrzeżu São Paulo (Brazylia). Mężczyzna uciekł samochodem ofiary. Według lekarzy kobieta mogła stracić wzrok.


źródło

spoiler

Driver19cm

2021-11-08, 13:40
Za każdym razem, kiedy oglądam takie sceny na sadolu, to z jednej strony śmiech mnie ogarnia a z drugiej przerażenie

Kobieta podczas napadu walczy o telefon, ciągnię się za motocyklem kurczowo trzymając torebkę

Co ludzie k***a maja w głowach naj***ne ?

Mam telefon, ale ch*j, do końca życia, będę ślepa. Ludzie za nic mają wartość właśnego życia. Lub nie przeglądają sadola :szydera: :szydera:

shoe5maker

2021-11-08, 14:08
W takiej dziczy ch*jowy telefon/samochód to +10 do bezpieczeństwa

KFCnigget

2021-11-08, 14:10
Driver19cm napisał/a:

Za każdym razem, kiedy oglądam takie sceny na sadolu, to z jednej strony śmiech mnie ogarnia a z drugiej przerażenie
Kobieta podczas napadu walczy o telefon, ciągnię się za motocyklem kurczowo trzymając torebkę
Co ludzie k***a maja w głowach naj***ne ?
Mam telefon, ale ch*j, do końca życia, będę ślepa. Ludzie za nic mają wartość właśnego życia. Lub nie przeglądają sadola



a może jednak cenią sobie swoje życie i wiedzą że bandytom nie powinno się ustępować choć na krok? Ty to pewnie byś się jeszcze wypiął a później zaprosił go na kolację :ciasteczkowy:

janlew

2021-11-08, 14:25
W walce o telefon straciła wzrok i samochód... no warto było w ch*j. Oni tam chyba wszyscy są głupi.

Swoją drogą, ciekawa ta ameryka łacińska. Kontynent gdzie 50% białych zmieszało się z murzynami i indianami, a oto macie efekt i kraj już po multikulti.
Bo kawałek na północ, jest USA gdzie jeszcze do niedawna właściwie traktowali białych i niebiałych. I co? Do niedawna władcy świata. Oczywiście teraz im też odpie**oliło i też przez multikulti kroczą ku upadkowi, ale to inna historia.

dżonyłojlker

2021-11-08, 15:34
KFCnigget napisał/a:

a może jednak cenią sobie swoje życie i wiedzą że bandytom nie powinno się ustępować choć na krok? Ty to pewnie byś się jeszcze wypiął a później zaprosił go na kolację



Dlatego nigdy nie noszę przy sobie telefonu 8-)

Erqti

2021-11-08, 15:38
w Brazylii nie ma sadistica

marcino_zly

2021-11-08, 21:47


Tyle w temacie.
To był Gołota.

Adam_WKLADAM

2021-11-08, 23:37
Aż miłz popatrzec jak lgbt babochłop dostaje namioastkę równouprawnienia

mariusz2

2021-11-21, 15:59
Teraz wyglada ładniej niż przed pobiciem.