18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stawianie ogrodzenia

CrazyEdek • 2022-06-23, 06:39
Tego nie przewidział.


boguslaw1234

2022-06-23, 14:49
Już rozwiewam wszystkie wątpliwości co to tego co się odj***ło na tym filmiku.

Chłop nie miał pecha ani nic tych rzeczy i nie trafił na żadną rurę z gazem albo gazrurkę (jak kto woli) tylko jak zauważył słusznie kolega na początku - przebił strop piekła.
Czemu akurat w tym miejscu było tak płytko i taka cienka warstwa stropu? Nie mam pojęcia.

Quassar

2022-06-23, 15:00
Chopin1969 napisał/a:

Halo jest tu ktoś jeszcze ze starej gwardi?
Poczytajcie se komentarze tu.
Już nie gadam o wrzutach bo to akurat dobre, bo jebło i jest checa, ale pamiętacie że jeszcze
np. tiktok jest dla debili
albo dzbanów można banować
co to dobry materiał



Chyba komentujesz nie ten film z nie tej zakładki w przeglądarce, bo dla pewności obejrzałem z 2x jeszcze ten filmik i nie widzę żadnego loga ani intra i zakończenia z logiem tiktoka.
Więc możesz mi powiedzieć dokładnie w którym momencie na tym video widzisz motyw/logotyp tiktoka ?

Alle nawet jak by było powiedzmy że jest chociaż nie ma to co... i tak 99% tiktota to sp***olone filmiki robione przez debili dla debili i dlatego tiktok ma taką opine a nie inną w każdym portalu znajdzie się jakiś wartościowy materiał statystyczne nawet debil powie raz prawdę, albo coś inteligentnego ale to nie znaczy że już nie jest debilem.
Bo wiesz debil powie coś w skali 3 do 100 z sensem, a intelligent powie coś sensownego z 85 razy na 100... tak nie pełne 100 na 100 bo nawet najlepszym wpadki sie zdążają, ale ty dalej nie widzisz różnicy ?
Widocznie też jesteś debilem o czym uświadcza mnie twój powyższy komentarz.

Tak czekam na twoją odpowiedź ciekawe co teraz napiszesz :)
Nie zapomnij dopisać w którym momencie tutaj widzisz logo tiktoka.

Tak z uprzedzeniem odpowiem
Tak wiem że filmik kręcony w pionie to już typowe sp***olenie smartfonowców.

Janko

2022-06-23, 20:44
I co dokopał się do Nord Stream 2

Dejdwazlote

2022-06-23, 21:35
Co wy pie**olicie. Myślicie ,że rura z gazem jak gazociąg Jamalski może przebiegać sobie koło zabudowań? Tam to lecą tylko wasze gówna. W rurce gazowej jest takie ciśnienie,że można ją zatkać ku*asem 0,6 atmo.

el_kadafi

2022-06-23, 23:37
Dejdwazlote napisał/a:

Co wy pie**olicie. Myślicie ,że rura z gazem jak gazociąg Jamalski może przebiegać sobie koło zabudowań? Tam to lecą tylko wasze gówna. W rurce gazowej jest takie ciśnienie,że można ją zatkać ku*asem 0,6 atmo.



Misu, co ty k***a wiesz o życiu?