18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stawiał opór...

Jesse.Pinkman • 2021-11-12, 16:28
...więc dostał kilka uspokajających. Nowy Jork.

xXx5226

2021-11-12, 19:07
Jamaleq94 napisał/a:

No i bardzo k***a dobrze



Czym różni się bandyta w mundurze od bandyty bez munduru ? No tak zapomniałem to za trudne pytanie dla Ciebie.

fi...........in

2021-11-12, 19:34
xXx5226 napisał/a:

Czym różni się bandyta w mundurze od bandyty bez munduru ? No tak zapomniałem to za trudne pytanie dla Ciebie.



Tym, że jest profesjonalistą. Nawet na koniec sprawdził, czy broni nie przesiał. I odpuścił, jak gościa odcięło. Nie bredź, bo nie znasz kontekstu, pewnie typ sam wystartował, biorąc pod uwagę kraj, to ma farta, że kulki nie wyłapał

bingo100

2021-11-12, 21:29
figgin napisał/a:

Tym, że jest profesjonalistą. Nawet na koniec sprawdził, czy broni nie przesiał. I odpuścił, jak gościa odcięło. Nie bredź, bo nie znasz kontekstu, pewnie typ sam wystartował, biorąc pod uwagę kraj, to ma farta, że kulki nie wyłapał



Pitolisz jak poluczony. Kontekst czy nie - policjant nie jest dresem spod monopolowego, zeby kogos po ryju cepami okladac. Profesjonalista k***a jego mac.

Rozjebie

2021-11-12, 22:02
bingo100 napisał/a:

Pitolisz jak poluczony. Kontekst czy nie - policjant nie jest dresem spod monopolowego, zeby kogos po ryju cepami okladac. Profesjonalista k***a jego mac.



To niby jak ma sobie poradzić z bandyta, jeśli nie gongami w ryj? Może ma narysować kreda na murze "stop" i wyrazić sprzeciw w social mediach? "Kontekst sie nie liczy" upośledzony jesteś? A gdyby aresztowanym był gość który zgwałcił ci córkę?

jomjest

2021-11-12, 23:47
Jamaleq94 napisał/a:

No i bardzo k***a dobrze



No i bardzo dobrze że ktoś to nagrał. Jak nie potrafisz się opanować w takiej sytuacji i napie**alasz leżącego na ziemi po głowie to się nadajesz, ale na operatora sztychowki

BambiPMT

2021-11-13, 09:54
jomjest napisał/a:

No i bardzo dobrze że ktoś to nagrał. Jak nie potrafisz się opanować w takiej sytuacji i napie**alasz leżącego na ziemi po głowie to się nadajesz, ale na operatora sztychowki



A co miał go po jajach głaskać. Jebie lewactwem od ciebie na kilometr. Został aresztowany, stawiał opór to dostał gówniarz w ryj. Pewnie jakoś j***ny banan z antify. Powinien mi wyj***ć tonfą a nie ryzykować pięścią zwolnienie lekarskie.

jomjest napisał/a:

No i bardzo dobrze że ktoś to nagrał. Jak nie potrafisz się opanować w takiej sytuacji i napie**alasz leżącego na ziemi po głowie to się nadajesz, ale na operatora sztychowki



A co miał go po jajach głaskać. Jebie lewactwem od ciebie na kilometr. Został aresztowany, stawiał opór to dostał gówniarz w ryj. Pewnie jakoś j***ny banan z antify. Powinien mi wyj***ć tonfą a nie ryzykować pięścią zwolnienie lekarskie.

bingo100 napisał/a:

Pitolisz jak poluczony. Kontekst czy nie - policjant nie jest dresem spod monopolowego, zeby kogos po ryju cepami okladac. Profesjonalista k***a jego mac.



Racja. Powinien ch*ja zastrzelić.

FeeGiee

2021-11-13, 12:22
Lewactwo się zesrało. Jakby oporu nie stawiał i stosował się do zaleceń to po ryju by nie dostał

mariusz3pl

2021-11-13, 16:51
xXx5226 napisał/a:

Czym różni się bandyta w mundurze od bandyty bez munduru ? No tak zapomniałem to za trudne pytanie dla Ciebie.



Po co stawiał opór się pyta?

fi...........in

2021-11-13, 23:27
bingo100 napisał/a:

Pitolisz jak poluczony. Kontekst czy nie - policjant nie jest dresem spod monopolowego, zeby kogos po ryju cepami okladac. Profesjonalista k***a jego mac.



Tjaaaaaaaa.... A jakby Cię ten okładany wcześniej okradł, pobił, tudzież zrobił cokolwiek godzącego w Twoje lewackie dobro, to jeszcze byś bił brawo policjantowi: ) :) ehhhhhh, dzieci .......

WaleńPospolity

2021-11-19, 01:53
Szkoda że mu z kopa nie zaj***ł :( ale piwko postawie :)